جستجو در سایت
 پنج شنبه 10 شهریور 1401

راحت ترین کشور برای ویزای شینگن

logo

راحت ترین کشور یا سفارت برای ویزای شینگن

راحت ترین کشور برای ویزای شینگن (از نوع توریستی) در حال حاضر (سال 1402) ایتالیا است. البته وقت سفارت ایتالیا یکی از دشوارترین وقت سفارت ها از لحاظ فرایند درخواست وقت سفارت از طریق وب سایت ویزامتریک ایتالیا است. متقاضیان می توانند جهت درخواست وقت سفارت ایتالیا از مشاوره با کارشناسان مجرب سبزینه بهره مند شوند.

لازم به ذکر است هیچ کشوری تحت عنوان راحت ترین کشور یا سفارت برای ویزای شینگن وجود ندارد. اولین نکته برای افزایش شانس اخذ ویزای شینگن، مدارک و شرایط متقاضی است.

در حال حاضر در سال 1401 جهت اخذ ویزای توریستی ایتالیا، فرانسه و اسپانیا نیاز به دعوتنامه وجود ندارد. البته اسپانیا یکی از سختگیرترین کشورها است.

راحت ترین سفارت برای ویزای شینگن

وجود دعوتنامه، اگر از طرف فرد درجه یک یا فرد دارای اعتبار و شرایط مناسب در جامعه اروپا باشد، می تواند شانس ویزای شینگن را افزایش دهد.

میزان سختگیری در سایر کشورهای شینگن تقریبا یکسان است. نکته حائز اهمیت تکمیل بودن مدارک و مناسب بودن شرایط متقاضی است. متقاضیان متأهل بالای 30 سال که مدارک لازم را دارا باشند، شانس بیشتری جهت اخذ ویزا دارند.

جهت دریافت مشاوره به صورت حضوری در خصوص مدارک لازم ویزای شینگن می توانید قرار ملاقات از کارشناسان سبزینه دریافت نمایید.

سریع ترین راه اخذ ویزای شینگن

اسپانیا، ایتالیا و آلمان سریع ترین وقت سفارت را ارائه می دهند. در خصوص صدور ویزای شینگن پس از وقت سفارت تقریبا همه کشورها یکسان هستند. به این معنی که صدور ویزا در تمام سفارت ها پس از وقت سفارت حدود 2 الی 3 هفته به طول می انجامد.

لازم به ذکر است اسپانیا یکی از سختگیرترین کشورها جهت اخذ ویزا است. وقت سفارت ایتالیا نیز یکی از دشوارترین وقت سفارت ها از لحاظ درخواست از طریق وب سایت Visametric است. امکان وقت سفارت فوری آلمان نیز تنها زمانی وجود دارد که متقاضی دیگری وقت سفارت خود را لغو نموده، و امکان درخواست وقت سفارت توسط متقاضی دیگر فراهم شود.

سریع ترین راه اخذ ویزای شینگن

سخت ترین کشور برای ویزای شینگن

سخت ترین کشور برای ویزای شینگن آلمان، دانمارک، سوئد و ... است. جهت آگاهی از اطلاعات به روز در خصوص سختگیرترین کشورها با کارشناسان مجرب سبزینه تماس حاصل فرمایید.

برخی سایت ها درصد ریجکتی ویزای شینگن را اعلام نموده اند، که این آمارها هیچ صحتی ندارند. زیرا درصد ریجکتی ویزای شینگن از سوی سفارت ها اعلام نمی شود. این آمار و ارقام می تواند درصد ریجکتی متقاضیان همان آژانس ها باشند. کارشناسان سبزینه مدارک و شرایط متقاضی را بررسی نموده، و درصد شانس اخذ ویزای شینگن را اعلام می نمایند. چنانچه متقاضی از شرایط لازم برخوردار نباشد، کارشناسان سبزینه با مسئولیت خود متقاضی اقدام به تعیین وقت سفارت می نمایند. درصد ریجکتی ویزای شینگن در آژانس سبزینه بسیار اندک است، زیرا کارشناسان سبزینه صادقانه درصد موفقیت ویزا را به متقاضی اعلام می نمایند.

چنانچه تکمیل فرم، مشاوره تهیه مدارک لازم، تعیین وقت سفارت، رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل و مابقی خدمات به سبزینه سپرده باشد، درصد موفقیت ویزای شینگن افزایش می یابد. زیرا تمام خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مجرب سبزینه بدون نقص و ایراد انجام می شود.

ارزان ترین کشور برای ویزای شینگن

ارزان ترین کشور از لحاظ هزینه های سفارت، ایتالیا است. از لحاظ هزینه های سفر، کشورهایی که به نسبت سایر کشورهای شینگن ارزان تر است به شرح ذیل می باشد:

  • بلغارستان
  • مجارستان
  • لهستان
  • پرتغال
  • ایتالیا جنوبی
  • اسلواکی
  • چک
  • اوکراین
  • یونان
  • صربستان

افزایش شانس ویزای شینگن

افزایش شانس ویزای شینگن به معنی تکمیل بودن مدارک و مناسب بودن شرایط متقاضی از لحاظ سن، تأهل و سابقه سفر است. متقاضیان می توانند جهت دریافت مشاوره به صورت حضوری از کاشناسان سبزینه وقت دریافت نمایند.

همه کشورهای شینگن از یک قانون واحد پیروی کرده، و هر کشوری که گزارش ورود غیر مجاز و پناهنده بیش از حد داشته باشد از مرکز شینگن اخطار دریافت می نماید. بنابراین درجه حساسیت اکثر کشورهای شینگن یکسان است. تنها کشورهایی مانند اسپانیا، دانمارک، سوئد، آلمان و ... سختگیری غیر منطقی ای نسبت به سایر کشورها دارند و بسیاری از متقاضیان را، علی رغم تکمیل بودن مدارک و شرایط مناسب، غیر منصفانه ریجکت می نمایند.

بهترین روش اخذ ویزای شینگن

بهترین زمان جهت اخذ ویزای شینگن زمانی است که متقاضی از مدارک کامل و شرایط مناسب بهره مند باشد. افراد متأهل بالای 30 سال و دارای سابقه سفر به کشورهای متنوع در 3 سال اخیر شانس بیشتری جهت اخذ ویزای شینگن دارند. سابقه سفر به کشورهای مختلف جهان (خصوصاً کشورهای شنگن) یکی از موارد متقاعد کننده سفارت در اثبات گردشگر بودن متقاضی، و بازگشت به ایران پس از پایان سفر می باشد.

خدمات ویزا در آژانس مسافرتی سبزینه، شامل وقت سفارت، تکمیل اصولی فرم، ارائه مشاوره تهیه مدارک مورد نیاز، رزرو بلیط هواپیما، رزرو هتل با کارت اعتباری و ارائه بیمه مسافرتی می باشد.

هر چه مدارک مالی، شغلی و ... معتبرتر باشند، و سفارت از اعتبار و وابستگی های متقاضی در ایران و بازگشت وی به ایران پس از پایان سفر اطمینان حاصل نماید، شانس ویزای شینگن نیز افزایش می یابد.

راحت ترین کشور شینگن برای ویزای تحصیلی

طبق آمار، درخواست ها و تماس ها در آژانس مسافرتی سبزینه، ایتالیا بیشترین پذیرش تحصیلی را برای ایرانیان ارائه می دهد. پس از ایتالیا، آلمان بیشترین درخواست را دارد، ولی شرکت در آزمون و تسلط بر زبان در آلمان ضروری است. بنابراین ورود به دانشگاه های آلمان کمی تر دشوارتر از ایتالیا است. پس از این دو کشور، پرتغال و مجارستان بیشترین درخواست ها را داشته است.

راحت ترین کشور شینگن برای ویزای کاری

کار در اروپا تنها مختص افرادی است که دارای تخصص خاص مورد نیاز کشور مورد نظر یا ایده خاص باشند. در حال حاضر آلمان بیشترین درخواست ویزای کاری در میان ایرانیان دارد. کانادا نیز یکی از کشورهایی است که می توان از طریق اسکیل ورکر اقدام نمود. جهت آگاهی از تخصص های مورد نیاز کشورها و شرایط ورود، از جمله نامه از کارفرما، با کارشناسان مجرب سبزینه تماس حاصل فرمایید.

بهترین آژانس برای ویزای شینگن

آژانس مسافرتی سبزینه از سال 1377 در زمینه تور و بلیط هواپیما شروع به فعالیت نمود. با توجه به شرایط امروزی و تغییرات پیش آمده، آژانس سبزینه از سال 1393 در زمینه خدمات ویزای شینگن، انگلیس و کانادا فعالیت می نماید. هدف اول آژانس سبزینه ارائه بهترین خدمات ویزای شینگن و خوش نامی و معرفی شدن از طریق مشتریان راضی است. متقاضیان می توانند با استعلام از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری تهران و همچنین انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی از سابقه آژانس مسافرتی سبزینه اطمینان حاصل نمایند.

بهترین آژانس برای ویزای شینگن

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
دسته های این وبلاگ: اخبار مقالات
 308  |
 1.00   از   5/00   از تعداد   1   رای   |
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs مشاوره رایگان