جستجو در سایت

شرایط اخذ اقامت تمکن مالی فرانسه (مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی)

logo

اقامت از طریق تمکن مالی، روشی بسیار آسان برای مهاجرت به برخی از کشورها است. در این روش شما می‌توانید به‌سادگی اقامت دائم کشور مورد نظر خود را به دست آورید و سپس بعد از چند سال برای گرفتن پاسپورت اقدام نمایید. در این میان اقامت تمکن مالی فرانسه یکی از روش‌های محبوب در میان مهاجران است که در ادامه به بررسی این روش به‌صورت دقیق خواهیم پرداخت، پس با سبزینه همراه باشید.

منظور از اقامت تمکن مالی چیست؟

در این روش مخصوص، شخص می‌تواند با مقدار مشخصی از سرمایه که در هر کشوری متفاوت است، اقامت دائم آن کشور را دریافت کند. در کشور فرانسه شما می‌توانید با استفاده از تمکن مالی در ابتدا اقامت یک‌ساله این کشور را دریافت کنید و امکان تمدید آن هم وجود دارد.

مدارک لازم جهت اخذ تمکن مالی فرانسه

مزایای خود حمایتی فرانسه: مزایای اخذ اقامت تمکن مالی فرانسه

افرادی که بتوانند از طریق تمکن مالی اقامت فرانسه را دریافت کنند، از مزایای زیر برخوردار خواهند شد:

 • سفر آزادانه در منطقه شنگناقامت فرانسه از طریق تمکن مالی به شما اجازه می‌دهد تا به‌راحتی در تمام کشورهای حوزه شینگن رفت‌وآمد داشته باشید.
 • امکان درخواست تابعیت فرانسه: بعد از 10 سال زندگی در این کشور و داشتن اقامت دائم می‌توانید برای گرفتن پاسپورت اقدام کنید.
 • تحصیل در فرانسه: در روش اقامت خود حمایتی فرانسه، فرد و همین‌طور خانواده او اجازه دارند تا در دانشگاه‌های این کشور تحصیل کنند.
 • امکان پیوست در روش خودحمایتی فرانسه: متقاضی قادر است تا همسر و فرزندان زیر 18 سال را هم با خود به فرانسه ببرد.
 • بدون نیاز به مهارت زبان: شما هیچ‌گونه نیازی به مدرک زبان ندارید و همین‌طور در هنگام تمدید اقامت هم از شما مدرکی درخواست نمی‌شود؛ اما در هنگام تابعیت باید دانش زبانی مناسبی داشته باشید.

 بیشتر بخوانید: آشنایی کامل با شرایط تحصیل در فرانسه

مراحل اخذ اقامت تمکن مالی فرانسه کدامند؟

کل فرآیند مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی به صورت زیر است:

 1. جمع‌آوری مدارک لازم براساس چک لیست سفارت به‌صورت دقیق
 2.  ارائه درخواست متقاضی به بخش کنسولگری سفارت فرانسه در کشور خود و پر‌کردن فرم‌های ضروری
 3.  دریافت ویزای یکساله از نوع تایپ D
 4.  در طی سه ماه بعد از ورود به کشور فرانسه متقاضی باید مدارک خود را در بخش OFII که همان اداره مهاجرت فرانسه است، ارائه داده و فرم مربوط به اقامت را پر کند.
 5. دریافت کارت اقامت یک ساله از طرف اداره مهاجرت
 6.  تمدید اقامت تا مدت زمان 5 سال
 7.  دریافت اقامت دائم فرانسه بعد از 5 سال
 8. دریافت پاسپورت فرانسه بعد از 10 سال

 جهت دریافت وقت سفارت فرانسه و اطلاع از شرایط اخذ اقامت فرانسه  با مشاورین ما در سبزینه تماس بگیرید

 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

مدارک مختلفی برای درخواست اقامت تمکن مالی فرانسه وجود دارد که باید آن‌ها را به صورت دقیق آماده کنید. توجه داشته باشید که هرگونه کسری مدرک می‌تواند موجب ریجکتی درخواست شما شود.

 • پاسپورت معتبر
 • پرکردن فرم درخواست
 • گواهی تمکن مالی موردنیاز
 • بیمه درمانی معتبر
 • مدارک شناسایی
 • سند ازدواج در صورت وجود
 • گواهی‌های کاری
 • رسید پرداخت درخواست این نوع ویزا
 • گواهی عدم سوءپیشینه
 • قرارداد اجاره‌خانه یا محلی که قرار است، در آن اقامت داشته باشید.
 • عکس
 • نامه‌ای که در آن ذکر شود، در فرانسه کار نخواهید کرد.

هزینه تمکن مالی فرانسه چقدر است؟

یکی از مهم‌ترین شرایط اخذ اقامت تمکن مالی فرانسه، داشتن تمکن مالی مناسب است که بدون آن، گرفتن اقامت این کشور امکان پذیر نیست. کلیه افرادی که خارج از اروپا زندگی می‌کنند، باید این تمکن مالی را ارائه دهند. همچنین باید خاطر نشان کرد که افرادی که به این صورت به این سرزمین وارد می‌شوند، اجاره کار در مدت اقامت خود نخواهند داشت.

کسانی که خواستار مهاجرت به فرانسه از روش تمکن مالی هستند، باید یک منبع درآمد ثابت داشته باشند که این مقدار ماهیانه به صورت زیر است:

فرد اصلی

3000 یورو

همسر فرد اصلی

1400 یورو

هر فرزند

750 یورو

همچنین روش دیگری که می‌توان تمکن مالی را ثابت کرد، با استفاده از سپرده مالی در بانک است که در این حالت میزان سپرده برای فرد اصلی و خانواده وی به شرح زیر است:

فرد اصلی

40 هزار یورو

همسر فرد اصلی

20 هزار یورو

فرزند فرد اصلی

10 هزار یورو

علاوه بر این برای گرفتن اقامت باید یک خانه در این کشور اجاره یا خریداری کرد. محدودیت خاصی برای ارزش ملک در نظر گرفته نشده است و میانگین قیمت خانه در این کشور تقریبا 100 هزار یورو است. همچنین سایر هزینه‌هایی که متقاضی در این پروسه باید در نظر بگیرد به صورت زیر است:

هزینه صدور کارت اجازه اقامت

برای سال اول 188 یورو

برای سال دوم 266 یورو

هزینه کنسولی

100 یورو

هزینه بیمه درمانی

از 300 یورو

مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی مناسب چه افرادی است؟

اقامت تمکن مالی فرانسه، برای اشخاصی مناسب خواهد بود که سرمایه کافی برای مهاجرت دارند و همین‌طور می‎خواهند آسان‌تر و در مدت‌زمان کمی به اقامت یک کشور دست یابند؛ زیرا در این روش تنها با داشتن تمکن مالی مناسب می‌توانید اقامت یک‌ساله این سرزمین را بگیرید.

مدت زمان اعتبار اقامت تمکن مالی فرانسه چقدر است؟

در این روش به فرد اصلی و همسر او یک ویزای یک ساله تعلق می‌گیرد؛ اما فرزندان زیر 18 سال ویزای 5 ساله دریافت می‌کنند. سپس بعد از 5 سال تمدید ویزا، فرد اصلی و همسر او هم می‌توانند اقامت دائم را دریافت کنند.

شرایط تمدید اقامت خود حمایتی فرانسه

برای اینکه بتوان اقامت تمکن مالی فرانسه را تمدید کرد، باید شرایط خاصی داشته باشید که مهم‌ترین آن‌ها داشتن درآمد ثابت است، موارد دیگر شامل آدرس معتبر و بیمه درمانی می‌شوند. چنانچه شما این شرایط را داشته باشید می‌توانید، در پایان مدت زمان اقامت خود دوباره آن را تمدید کنید.

تفاوت اخذ اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی و سرمایه گذاری

سرمایه‌گذاری از دیگر روش‌هایی است که از طریق آن می‌توان به اقامت فرانسه دست یافت؛ اما شاید برای شما این سوال مطرح باشد که کدام یک از این روش‌ها برای شما مناسب‌تر است؟ افرادی که تمکن لازم برای دریافت اقامت این کشور از روش خودحمایتی را ندارند؛ اما در عوض ایده‌های مناسب و نوینی برای ثبت شرکت دارند، می‌توانند از روش سرمایه‌گذاری استفاده کنند. کشور فرانسه دارای وضعیت اقتصادی تقریبا ثابت و رو‌به‌رشدی است، در نتیجه امکان از دست‌دادن سرمایه در آن پایین است و افراد زیادی علاقمند به سرمایه‌گذاری در آن هستند.

در روش اخذ اخذ اقامت این کشور با ثبت شرکت، فرد یک ویزای یک ساله دریافت می‌کند که می‌تواند آن را دوباره تمدید کند. سپس بعد از 3 سال در صورتی که وضعیت شرکت مناسب باشد، شخص قادر به دریافت اقامت دائم خواهد بود.

از دیگر تفاوت‌های این دو روش می‌توان به این مورد اشاره کرد که در روش ثبت شرکت، باید دو سهامدار وجود داشته باشند. علاوه بر این، فرد برای اینکه کار خود را آغاز کند، باید یک طرح تجاری مناسب داشته باشد که در روش خودحمایتی این موضوع مطرح نیست. همین‌طور متقاضی برای اینکه بتواند طرح خود را اجرا کند، باید درک مناسبی از شرایط اقتصادی و بازار این کشور داشته باشد.

شرایط اخذ اقامت تمکن مالی فرانسه

معرفی بهترین شهر ها جهت اخذ اقامت خود حمایتی فرانسه

برای اینکه مشخص شود، کدام یک از شهرها از طریق اقامت تمکن مالی فرانسه مناسب هستند، باید معیارهای مختلفی مانند کیفیت زندگی، خدمات حمل‌و‌نقل، نرخ اجاره خانه، درآمد، فروشگاه‌ها و کیفیت موسسات آموزشی را در نظر گرفت که در ادامه ما لیستی از بهترین شهرهای این سرزمین را به شما معرفی خواهیم کرد.

 • شهر پاریس: پاریس،یکی از بهترین شهرها برای مهاجرت از طریق اقامت تمکن مالی فرانسه به شمار می‌رود و اگر به دنبال زندگی در یک شهر بزرگ هستید، کمبودی از لحاظ غذا، بخش‌های سرگرمی، فروشگاه‌های رنگارنگ و پارک‌های گوناگون نخواهید داشت. تنوع ملیتی و فرهنگی پاریس زیاد است، در نتیجه می‌توانید افراد انگلیسی زبان زیادی را پیدا کنید و مشکلی از لحاظ برقراری ارتباط نخواهید داشت. یکی از بهترین مزیت‌های این شهر حمل‌ونقل عمومی آن است که در همه جای شهر ایستگاه‌های اتوبوس و مترو وجود دارد و به‌راحتی می‌توانید رفت‌وآمد کنید.
 • شهر لیون: لیون یکی از شهرهای بزرگ فرانسه است که به دلیل وجود موسسات مختلف بانکداری، داروسازی و شرکت‌های فناوری اطلاعات یکی از قطب‌های اقتصادی این کشور محسوب می‌شود و همین مورد باعث شده است تا فرصت‌های کاری زیادی در آن وجود داشته باشد. از مزایای دیگر این شهر می‌توان به وجود گالری، موزه و رستوران‌های آن اشاره کرد. هوای این شهر در تابستان‌ها دلپذیر و در زمستان‌ها معتدل است.
 • شهر تولو: هزینه‌های زندگی در این شهر نسبت به سایر شهرها مانند پاریس یا لیون ارزان‌تر است و همین مورد آن را به مقصدی ایده‌آل برای مهاجرت تبدیل کرده است. علاوه بر این آب‌وهوای آن در طول زمستان و تابستان معتدل است و پایین‌بودن نرخ جرم باعث امنیت بالای این شهر شده است.
 • شهر گرنوبل: طبیعت گرنوبل بسیار زیبا است و در طول تابستان می‌توان در کوه‌های اطراف این شهر کوهنوری کرد یا در زمستان از تفریحاتی مانند اسکی لذت برد. در این شهر چندین موسسه آموزشی وجود دارند که بهترین آموزش‌ها را به دانشجویان ارائه می‌دهند. همچنین در طول تابستان توریست‌های زیادی به این منطقه سفر می‌کنند که باعث می‌شود، اجاره خانه اندکی گران‌تر شود.
 • شهر مارسی: شهر مارسی یکی از شهرهای بسیار قدیمی و از بهترین شهرها برای زندگی با اقامت تمکن مالی فرانسه است. اگر به دنبال یک شهر با آب‌وهوای آفتابی، زندگی آرام و مناظر خیره‌کننده هستید، بدون شک مارسی باید جزو انتخاب‌های شما باشد. علاوه بر این جامعه چندفرهنگی این شهر باعث می‌شود تا سریع‌تر به‌عنوان یک مهاجر جایگاه خود را در آن پیدا کنید.موزه‌ها، فروشگاه‌ها و رستوران‌های مجلل زیادی در این شهر ساخته شده‌اند که می‌توانید اوقات فراغت خود را در آن‌ها بگذرانید.
 • شهر مون پلیه: مون پلیه، جواهر ناشناخته‌ای در بخش جنوبی فرانسه است. معماری جذاب، هزینه‌های پایین زندگی و آب‌وهوای خوب باعث شده است تا بسیاری از مهاجران در این شهر زندگی کنند. سیستم حمل‌و‌نقل عمومی در تمام شهر گسترده است و نرخ جرم در آن بسیار پایین است. از آن ‌جا که دانشجویان زیادی در این شهر زندگی می‌کنند، در نتیجه فرصت‌های زیادی برای آشنایی با سایر افراد از فرهنگ‌های گوناگون خواهید داشت. البته باید خاطر نشان کرد که برای پیدا‌کردن یک شغل مناسب در این شهر، بهتر است به زبان فرانسوی مسلط باشید.
 • شهر استراسبورگ: این شهر یکی از قطب‌های فرهنگی و اقتصادی فرانسه به شمار می‌رود و از بهترین شهرها برای زندگی از طریق اقامت تمکن مالی فرانسه است. گذشته تاریخی استراسبورگ برای گردشگران جالب است و طبیعت بسیار زیبایی دارد. هزینه زندگی در آن پایین است و 4 فرودگاه بین‌المللی در نزدیکی آن قرار گرفته است و به‌دلیل وجود مهاجران، افراد انگلیسی زبان زیادی در آن زندگی می‌کنند.
 • شهر انسی: انسی، بدون شک یکی از زیباترین بخش‌های فرانسه است؛ زیرا دیدن آن شما را به یاد کارت پستال‌های جذاب می‌اندازد. این شهر در بخش رشته کوه‌های آلپ فرانسه واقع شده است، به همین دلیل اگر به‌دنبال یک زندگی آرام روستایی هستید، می‌توانید آن را مد نظر قرار دهید. در طول فصل‌های مختلف سال جشنواره‌های زیادی در انسی برگزار می‌شوند و شما می‌توانید از تفریحاتی مانند پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، شنا و اسکی در این منطقه لذت ببرید.
 • شهر بوردو: بوردو، یکی از بهترین شهرهای فرانسه برای زندگی به خصوص برای مهاجران است. این شهر در بخش جنوب‌غربی فرانسه است و با ساحل فقط یک ساعت فاصله دارد. آب‌وهوای این منطقه هم بسیار خوب است و در طول سال معتدل و دلپذیر است. بخش‌های دیدنی بوردو شامل موزه‌ها، مکان‌های تاریخی و فستیوال‌های مختلفی است که در ماه‌های مختلف سال برگزار می‌شوند، مطمئنا زندگی در این شهر به هیچ‌وجه خسته‌کننده نخواهد بود؛ اما اگر قصد دارید تا در این ناحیه زندگی کنید، باید بدانید که تعداد آپارتمان‌های آن محدود است و همین‌طور آن‌ها قدیمی و کوچک هستند و در نتیجه ممکن است در پیدا‌کردن یک خانه مناسب در این ناحیه با مشکل مواجه شوید.
 • شهر نیس: این شهر زیبا در کنار مرز ایتالیا واقع شده و آب‌وهوای آن در طول سال تقریبا بین 18 الی 25 درجه سانتی‌گراد است. در طول سال در این شهر جشنواره‌های هنر و موسیقی زیادی برگزار می‌شود که تمام اوقات فراغت شما را پر خواهد کرد. غذاهای این ناحیه بسیار خوشمزه و غنی هستند و شما می‌توانید از غذاهای دریایی تا شیرینی‌های مقوی هرآن چه که دوست داشته باشید، را امتحان کنید؛ اما موردی که در این شهر باید به آن توجه داشت این است که هزینه زندگی در آن مقداری بالا است با این حال نسبت به پاریس کمتر خواهد بود و همچنین اغلب مردم در این ناحیه به زبان فرانسوی صحبت می‌کنند که شرایط را برای انگلیسی زبان‌ها مقداری دشوار خواهد کرد.

مطمئنا زندگی در هر یک از شهرهای فرانسه معایب و مزایایی دارد که باید پیش از انتخاب یک شهر به‌دقت مسائل مختلف را در نظر بگیرید تا ببینید کدام یک از این شهرها برای زندگی شما مناسب‌تر خواهد بود. بدون شک اولین اولیت شما در انتخاب، باید امکانات شهری مختلف و هزینه‌های زندگی در آن باشد.

شرایط اخذ اقامت دائم فرانسه از طریق اقامت تمکن مالی

شرایط لازم برای اقامت تمکن مالی فرانسه شامل به صورت زیر است:

 •  سن فرد بالای 18 سال باشد.
 • متقاضی سابقه کیفری نداشته باشد.
 • فرد باید یک خانه در فرانسه اجاره یا خریداری کند.
 •  متقاضی باید منبع درآمد ثابت داشته باشد.
 • شخص باید منبع درآمد کافی داشته باشد که برای فرد اصلی حداقل چهل هزار یورو، برای همسر وی بیست هزار یورو و برای هر یک از فرزندان ده هزار یورو است.
 •  ویزای نوع D دریافت کند که در کشور مبدا صادر می‌شود.
 • یک بیمه درمانی معتبر دریافت کند.
 •  منابع مالی که فرد ارائه می‌دهد، باید توسط دولت فرانسه مورد تایید باشد.

ثبت شرکت در فرانسه پس از مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی

در این روش بعد از یک سال اقامت در این کشور می‌توانید کسب‌وکار خودتان را راه‌اندازی کنید. سپس بعد از اینکه کارت اقامت کوتاه‌مدت را دریافت کردید، بعد از 5 سال موفق به دریافت اقامت دائم این کشور خواهید شد. ثبت شرکت در فرانسه انواع مختلفی دارد که در ادامه به توضیح هر یک از آن‌ها خواهیم پرداخت.

انواع ثبت شرکت در فرانسه برای آنکه بتوانید در این کشور شرکتی را ثبت کنید، باید از قبل با انواع آن آشنایی داشته باشید که عبارت‌اند از:

 • شرکت سهامی فرانسه (SA): در این نوع شرکت‌ها وجود 7 سهامدار الزامی است و این سهم‌داران می‌توانند افراد حقیقی یا حقوقی باشند. همین‌طور برای شروع به کار باید سرمایه‌ای به اندازه 37 هزار یورو داشته باشید. لازم به ذکر است که در این روش مسئولیت سهم‌داران نسبت به سهام خود محدود است.
 • شرکت با مسئولیت محدود: در این ثبت شرکت، تنها نیاز به 2 سهامدار است. حداقل میزان سرمایه برای این روش تعیین نشده است و بیشتر مناسب افرادی است که یک کسب‌وکار کوچک دارند.
 • شرکت سهامی ساده: این شرکت‌ها همانند شرکت‌های سهامی خاص هستند؛ اما با انعطاف بیشتری عمل می‌کنند. در این حالت هم تنها به دو سهامدار نیاز است و سهم‌داران باید مدیر شرکت را معین کنند.
 • مالکیت شخصی: یکی از راحت‌ترین روش‌ها برای ثبت شرکت با استفاده از مالکیت شخصی است. در این روش فقط یک نفر کسب‌وکار خود را در این کشور آغاز می‌کند و نیاز به سرمایه اولیه هم ندارد.
 • مشارکت تجاری (SNC): در این حالت برای ثبت شرکت حداقل نیاز به دو شریک تجاری است و شرکا باید نسبت به بدهی‌های شرکت مسئول باشند. در مشارکت تجاری نیازی به سرمایه اولیه نیست.

 مدارک لازم برای ثبت شرکت در فرانسه عبارت‌اند از:

 • ارائه یک طرح تجاری
 • مدرک تحصیلی
 • سابقه کاری
 • اساسنامه
 • تمکن مالی
 • باز‌کردن حساب بانکی در فرانسه
 • مدارک هویتی شرکای تجاری
 • گواهی سلامت پزشکی

همان‌طور که متوجه شدید، در این روش فرد باید یک طرح تجاری قوی از خود ارائه دهد و این طرح باید توسط دولت فرانسه تایید شود؛ اما در روش اقامت تمکن مالی فرانسه نیازی به ارائه طرح نیست. همین‌طور از دیگر موارد تفاوت این دو روش می‌توان گفت که در روش ثبت شرکت فرد می‌تواند، در فرانسه مشغول به کار شود؛ اما در روش خود حمایتی، فرد اجازه کار در این کشور را ندارد.

اقامت تمکن مالی فرانسه

مراحل ثبت شرکت در فرانسه از طریق روش خود حمایتی

بعد از اینکه متقاضی طرحی مناسب برای شروع به کار خود ارائه داد، نوبت به انتخاب نام شرکت می‌رسد. در این حالت اسمی که توسط فرد انتخاب می‌شود نباید به هیچ عنوان تکراری باشد و فرد اجازه انتخاب سه نام را دارد تا یکی از آن‌ها تایید شود.

هنگامی که اسم شرکت تایید شد، متقاضی باید فرم‌های ثبت شرکت را پر کند و همراه با یک طرح تجاری که در آن نوع فعالیت شرکت مشخص شده است، را ارائه دهد.

این طرح تجاری باید به بخش وزارت بازرگانی و وزارت کار فرانسه ارائه شود که در صورتی که طرح شما مورد قبول واقع شود، می‎توانید، از سفارت فرانسه در ایران وقت بگیرید و در تاریخ و ساعت مورد نظر به آن‌جا مراجعه کنید. توجه به این نکته ضروری است که همه مدارک لازم باید به سفارت ارائه شوند و هر گونه نقصی احتمال ریجکتی را افزایش می‌دهد.

هنگامی که مدارک متقاضی توسط سفارت تایید شود، به شما ویزای فرانسه یک ساله داده می‌شود که در مدتی که شرکت خود را در فرانسه راه‌اندازی می‌کنید، باید گزارشی از عملکرد آن را تهیه کنید و در صورت مساعد‌بودن عملکرد شرکت، می‌توانید ویزای خود را دوباره تمدید کنید و بعد از مدت 5 سال به شما اقامت دائم داده می‌شود.

جمع‌بندی

روش اقامت تمکن مالی فرانسه، نوعی ویزا است که به شهروندان غیر اتحادیه اروپا اجازه می‌دهد بدون کار یا تحصیل در این کشور زندگی کنند. این روش برای افرادی در نظر گرفته شده است که دارای پول کافی برای حمایت از خود و اعضای خانواده خود در این سرزمین هستند و قصد ندارند به هیچ گونه فعالیت حرفه‌ای یا تجاری در این کشور مشغول شوند. اجازه اقامت از طریق خود حمایتی به شما این حق را می‌دهد که در فرانسه زندگی کنید و آزادانه در منطقه شینگن سفر کنید. شما همچنین می‌توانید از مزایای زندگی در یک کشور توسعه‌یافته با کیفیت بالای زندگی، آموزش، مراقبت‌های بهداشتی و فرهنگ بالا بهره‌مند شوید. با این حال، شما نمی توانید با این ویزا در فرانسه کار یا تحصیل کنید، مگر اینکه مجوز جداگانه‌ای از مقامات دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه کارشناسان ما در سبزینه آماده پاسخگویی و راهنمایی شما هستند. می‌توانید از طریق پل‌های ارتباطی درج شده در سایت، با ما تماس بگیرید.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
 111  |
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs مشاوره رایگان