جستجو در سایت

آشنایی با شرایط مهاجرت به اتریش (اخذ اقامت اتریش)

logo

اتریش یکی از کشورهای اروپایی با آب‌وهوای مناسب و امکانات قابل توجه برای زندگی است. سیستم آموزشی عالی، شبکه حمل‌ونقل پیشرفته، سیستم قضایی سالم، بهداشت و درمان مناسب و کیفیت بالای زندگی در این کشور و همچنین ثبات سیاسی و اقتصادی و نرخ کم بیکاری از جمله دلایل اساسی و مهمی است که مهاجرین زیادی را به این منطقه جذب می‌کند.

امکان تحصیل رایگان و همچنین دریافت ویزای اتریش و اقامت از روش سرمایه‌گذاری‌های کم‌هزینه از دلایل عمده مهاجرت به این کشور است. به‌طور کلی چندین روش اساسی برای مهاجرت به اتریش وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به مهاجرت تحصیلی به هلند، کاری، سرمایه‌گذاری، ازدواج، پناهندگی و تولد اشاره کرد. در این مقاله بیشتر درباره روش‌های مهاجرت به این کشور صحبت می‌کنیم و همچنین هزینه‌ها و مدارک لازم برای مهاجرت را بررسی می‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مهاجرت به اتریش با ما همراه باشید.

هزینه مهاجرت به اتریش

آشنایی با مزایای مهاجرت به اتریش

اتریش کشوری با آب‌وهوای مناسب و استاندارد بالای زندگی است. بسیاری از مهاجرین اتریش را برای سکونت و زندگی انتخاب می‌کنند. از جمله مزایای زندگی در این کشور عبارت‌اند از:

سیستم آموزشی با کیفیت

نظام آموزشی پیشرفته و جذاب کشور اتریش یکی از عوامل مهم جذب مهاجران به این سرزمین است. با فعالیت شبکه گسترده‌ای از مدارس و دانشگاه‌های باکیفیت، اتریش به یکی از مقاصد مطلوب برای تحصیل در اروپا تبدیل شده است. سیاست آموزشی این کشور بر آزادی و دسترسی آسان به آموزش تاکید دارد. همچنین، مؤسسات آموزشی خصوصی با استانداردهای بالا و با محیط‌های آموزشی مدرن به دانشجویان بین‌المللی، حتی به زبان انگلیسی خدمات ارائه می‌دهند.

یکی از ویژگی‌های جذاب نظام آموزشی اتریش، امکان دریافت ویزای تحصیلی برای افراد با سنین مختلف است. این امر به افرادی که به دنبال فرصت‌های تحصیلی و پژوهشی در مقاطع مختلف هستند، کمک می‌کند تا به راحتی به اهدافشان دست یابند.

آب‌وهوای مناسب

مناظر طبیعی زیبا و آب‌و‌هوای چهارفصل اتریش، عامل دیگری برای جذب مهاجران است. ساکنان این سرزمین در طول یک سال، فصول مختلف را با تمام زیبایی‌هایش، تجربه می‌کنند.

در بهار، طبیعت اتریش به زندگی می‌پیوندد. تابستان با دمای معتدل و آفتاب درخشان، فصلی ایده‌آل برای تفرج در کوهستان‌ها، پیاده‌روی در مسیرهای طبیعی و لذت از فعالیت‌های خارج از منزل است.

پاییز، زمانی است که برگ‌های درختان به طراوت قرمز و زرد می‌پوشند و در آخر، زمستان با برف‌های فراوان و مناظری زمینه‌ساز برای تجربه اسکی و ورزش‌های زمستانی است. در کل اتریش برای کسانی که زندگی آرام با طبیعتی زیبا و چهارفصل را می‌خواهند، مناسب است.

سیستم حمل‌و‌نقل عمومی

سیستم حمل‌ونقل عمومی گسترده‌ای که در کشور اتریش فعال است، باعث ارتقاء سطح زندگی ساکنان و کاهش ترافیک و آلودگی‌های محیطی شده است. ساکنان اتریش می‌توانند به راحتی از انواع وسایل حمل‌و‌نقل عمومی مانند قطار، تراموا، اتوبوس و مترو استفاده کنند. این وسایل نقلیه با فراهم‌کردن امکانات امنیتی، راحتی و سرعت، به مردم این امکان را می‌دهند تا روزانه خیلی راحت تردد کنند.

ثبات در شرایط سیاسی و اقتصادی

وجود ثبات سیاسی و اقتصادی در اتریش، واقعیتی است که آرامش و رفاه را به جامعه تزریق می‌کند و یکی از دلایل مهم مهاجرت به اتریش محسوب می‌شود. این ویژگی‌ها، اتریش را به عنوان یک نمونه مناسب از یک کشور پایدار و رو به رشد تبدیل کرده‌اند.

خدمات درمانی و بهداشت پیشرفته

کشورهای اروپایی، به ویژه کشورهای دارای نظام سوسیالیستی یا اجتماعی-اقتصادی توجه ویژه‌ای به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی برای تمامی افراد جامعه دارند. اتریش نیز یکی از کشورهایی است که در اجرای این نوع سیاست‌های اجتماعی موفق است.

نظام قضایی سالم و حفظ عدالت

سلامت قضایی و حفظ عدالت در یک جامعه، تأثیرات بسیار مثبتی بر توسعه و ثبات آن دارد. اصولی چون برابری در قانون و اجرای عدالت برای تمامی اقشار جامعه، اعتماد عمومی را افزایش می‌دهد و باعث ارتقاء اطمینان افراد به سیستم قضائی می‌شود. کشورهایی مانند اتریش که از اصول قانونی و عدالت در حل‌وفصل اختلافات پیروی می‌کنند، به عنوان نمونه‌هایی از این نهادهای قوی، شناخته می‌شوند.

کیفیت زندگی

وین به عنوان پایتخت اتریش و یکی از شهرهای برتر جهان برای زندگی شناخته می‌شود. این شهر به‌طور مستمر در رده‌های برتر در شاخص‌های کیفیت زندگی جهانی قرار دارد. وجود امکانات عالی و مناسب شهروندی، استاندارد بالای زندگی، امنیت زیاد، خدمات بهداشتی‌ودرمانی، خدمات ورزشی و... از جمله دلایل کیفیت بالای زندگی و مهاجرت به اتریش است.

فرهنگ غنی و سرشار از هنر

کشور اتریش مرکزی مهم در صنعت هنر و فرهنگ است و تأثیر زیادی بر توسعه و تحول هنر‌ها و موسیقی دارد. این کشور به عنوان زادگاه بسیاری از آهنگسازان، نوازندگان، نویسندگان و هنرمندان برجسته شناخته می‌شود که سبک‌های منحصربه‌فرد خود را در ایجاد اثرات هنری بیان کرده‌اند.

اخذ اقامت اتریش

راه های مهاجرت به اتریش کدامند؟

دلایل زیادی وجود دارد که مهاجرین، اتریش را برای سکونت و زندگی انتخاب کنند. برای مهاجرت به این کشور راه‌های اصولی متنوعی وجود دارد. در ادامه شرایط مهاجرت به اتریش را توضیح می‌دهیم.

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

تحصیل در دانشگاه‌های اتریش و اخذ ویزای تحصیلی این کشور، از ارزان‌ترین و آسان‌ترین راه‌های مهاجرت به اتریش است. این کشور دانشگاه‌هایی با سطح علمی و رتبه جهانی بالایی دارد. به‌طور کلی مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل در سه مقطع زیر صورت می‌گیرد.

 • تحصیل در مقطع دبستان: این مقطع از سن 6 سالگی شروع می‌شود و به مدت 4 سال طول می‌کشد. آموزش زبان‌های بین‌المللی مانند زبان انگلیسی، ایتالیایی، فرانسه، مجارستان و .. از دروس اجباری و موسیقی، کلاس‌های ورزشی، استعداد یابی و … از دروس اختیاری است.
 • تحصیل در مقطع متوسطه: تحصیل در این دوره به‌صورت آموزش مقدماتی شامل 4 سال و آموزش عالی شامل 5 سال است. همچنین تحصیل در مدارس بین‌المللی اتریش به شرط داشتن دانش و تخصص در زبان آلمانی است.
 • تحصیل در مقطع دانشگاه: دانشگاه‌های سطح بالا و با هزینه کم یکی از دلایل علاقمندی‌ دانشجویان بین‌المللی به تحصیل در دانشگاه‌های اتریش است. در حال حاضر امکان تحصیل بدون مدرک زبان در اتریش وجود ندارد. در واقع حتی ورود به دوره زبان انگلیسی نیز نیازمند آیلتس 5 یا 5.5 است. دانشگاه‌های اتریش به دو دسته دانشگاه‌های دولتی و خصوصی تقسیم می‌شوند. این کشور یکی از کشورهای اروپایی است که امکان تحصیل رایگان در دانشگاه‌های دولتی برای دانشجویان بین‌المللی نیز فراهم است. تحصیل در دانشگاه‌های خصوصی اتریش نیازمند پرداخت شهریه بیشتری در مقایسه با دانشگاه‌های دولتی است. مزیت دانشگاه‌های خصوصی اتریش این است که پس از پایان تحصیلات دانشجویان، برای کاریابی به آن‌ها کمک می‌کنند.

مهاجرت به اتریش از طریق کار

مهاجرت به اتریش از طریق کار، به دلیل هزینه کم و امکان دریافت ویزای جستجوی کار، محبوبیت زیادی بین مهاجران دارد. از طرفی پائین‌بودن نرخ بیکاری در اتریش یکی دیگر از عوامل بسیار مهم برای تصمیم مهاجرت به این کشور است. به‌طور کلی نرخ بیکاری هر کشور گویای شرایط مطلوب آن است. طبق آخرین آمار ارائه شده، اتریش در مقایسه با ایتالیا، پرتقال و بسیاری از کشورهای دیگر اروپایی از نرخ بیکاری پائینی برخوردار است.

مهاجرت کاری از دو روش پیشنهاد کار و ویزای جستجوی کار امکان‌پذیر است. شما با این دو روش می‌توانید کارت قرمز سفید قرمز اتریش (دارنده این کارت می‌توان به طور موقت در اتریش اقامت و با یک کارفرمای خاص، کار کند.) را به‌دست بیاورید و پس از ۴ سال کار در این کشور و همچنین پرداخت مالیات، اقامت دائم کشور اتریش را نیز اخذ کنید.

شرایط مهاجرت به اتریش

 اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری

 اتریش یکی از کشورهایی است که امنیت زیادی برای سرمایه‌گذاری دارد و روش‌های سرمایه‌گذاری در این کشور در مقایسه با کشورهایی مانند انگلستان و کانادا، نیازمند سرمایه کمتر است و فعالیت در آن راحتی بیشتری دارد. اتریش با توجه به رشد اقتصادی مثبتی که دارد، توانسته سرمایه‌گذاران خارجی را جذب کند. اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری یکی از راه‌های مهاجرت به این کشور است.

مهاجرت به اتریش از طریق تمکن مالی

 اتریش از معدود کشورهایی است که متقاضیان مهاجرت می‌توانند از طریق تمکن مالی و خودحمایتی به این کشور مهاجرت کنند. در روش مهاجرت به اتریش از طریق تمکن مالی، متقاضیان بدون صرف هزینه‌ای برای سرمایه‌گذاری و فقط با تمرکز بر سرمایه و اندوخته خود در ایران می‌توانند برای مهاجرت به اتریش اقدام کنند.

از مهمترین شرایط داشتن تمکن مالی می‌توان به داشتن یک حساب بانکی با بودجه 20 الی 22 هزار یورو به ازای هر نفر اشاره کرد. از دیگر نکات درخور توجه در بحث تمکن مالی این است که شخص اصلی خانوار باید مدارکی را برای اثبات داشتن درآمد مناسب برای تامین هزینه‌های زندگی خود و خانواده ارائه دهد.

اخذ اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت

اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت یکی دیگر از راه‌های مهاجرت به این کشور است. البته متقاضیان و سرمایه‌گذاران نمی‌توانند از طریق ثبت شرکت، به‌صورت مستقیم اقامت خود و خانواده‌شان را کسب کنند.

مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک

از سال 2006 تاکنون این امکان برای افراد غیر اتحادیه اروپا وجود دارد که بتوانند در اتریش، ملکی را خریداری کنند. البته این موضوع شرایط و ضوابطی دارد و مهم‌ترین آن، اجازه خرید ملک از طرف کمیته محلی اتریش به مأمور فروش ملک است. علاوه‌بر آن متقاضیان برای مهاجرت به اتریش از طریق خرید ملک، باید یک سری از فرم‌ها و مراحل قانونی خرید ملک را نیز انجام دهند. البته باید بدانید اخذ اقامت اتریش، از طریق خرید ملک در این کشور امکان‌پذیر نیست.

مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج

مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج با یکی از شهروندان اتریشی نیز امکان‌پذیر است. البته این موضوع شرایطی دارد که باید متقاضی این نوع روش مهاجرتی آن را برآورده سازد. شرایط اخذ اقامت اتریش از طریق ازدواج عبارت‌اند از:

 • سن ازدواج در کشور اتریش ۱۸ سال تمام است، اما چنان‌چه یکی از طرفین بین 16 تا 18 سال داشته باشد، می‌تواند با اجازه قیم خود برای ازدواج اقدام کند.
 • درخواست تابعیت اتریشی پس از گذشت 6 سال از ازدواج و در صورت پابرجابودن آن امکان‌پذیر است.
 • لازم است که در این مدت 6 سال متقاضی تابعیت اتریش حداقل ۵ سال را در این کشور اقامت و با همسر خود در یک خانه زندگی کند.
 • تسلط به زبان آلمانی، قبولی در آزمون تابعیت اتریش، نداشتن سوء پیشینه کیفری، تمکن مالی نیز برای اخذ تابعیت اتریش لازم است.
 • در صورتی که یک‌ سال از زمان ازدواج متقاضی بگذرد، با طی کردن ۴ سال دیگر می‌تواند تابعیت دریافت کند. چنان‌چه دو سال یا بیشتر از ازدواج آن‌ها گذشته باشد، متقاضی می‌تواند پس از ۳ سال اقامت در کشور اتریش، برای دریافت تابعیت درخواست دهد.

اخذ اقامت اتریش از طریق تولد فرزند

در حالت کلی قانون تابعیت بر اساس محل تولد در کشورهای مختلف بر اساس دو نظام خون یا خاک است. در نظام خون تابعیت هر فرد وابسته به تابعیت والدین است و در نظام خاک تابعیت هر فرد بستگی دارد به محلی که فرد در آن متولد شده است.

قانون اساسی کشور اتریش برای تابعیت و اقامت اتریش از طریق تولد فرزند بر مبنای نظام خون است. درصورتی که پدر و مادر کودک ازدواج کرده باشند، حتی اگر یکی از والدین اتریشی باشد، به‌صورت خودکار به کودک نیز تابعیت اتریش اعطا می‌شود. اما اگر ازدواج نکرده باشند و مادر اتریشی باشد، کودک نیز تابعیت اتریشی می‌گیرد؛ اما اگر پدر اتریشی باشد، برای اعطای تابعیت اتریشی به نوزاد، پدر کودک باید در بازه زمانی 8 هفته‌ای اعلام کند که نوزاد متعلق به وی است و تأیید دادگاه را دریافت کند.

اخذ اقامت اتریش از طریق تولد فرزند

حتی اگر تولد کودک در خارج از اتریش باشد؛ ولی یکی از والدین او تابعیت اتریشی داشته باشند، باز هم کودک تابعیت اتریش را دریافت خواهد کرد. همچنین چنان‌چه یکی از والدین غیراتریشی باشند، کودک دو تابعیتی می‌شود، اما پس از رسیدن به سن قانونی باید یکی از کشورها را برای تابعیت انتخاب کند.

ناگفته نماند که کشور اتریش نظام تابعیت خاک را نیز می‌پذیرد و اگر تابعیت والدین نامشخص باشد و کودک در این کشور متولد شود، باز هم تابعیت اتریشی به او تعلق می‌گیرد.

مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

پناهندگی یکی از روش‌های مهاجرت به اتریش است. حق مسکن، پوشاک،‌ خوراک، بیمه درمانی و... از جمله حقوقی است که به پناهندگان داده می‌شود. همچنین هفته‌ای یک‌بار مبلغی در حدود 10 یورو نیز به پناهندگان می‌دهند. البته باید قبل از اقدام به مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی به تمامی شرایط آن اعم از شرایط نامناسب زندگی در کمپ، بیماری‌ها، خطرات و آسیب‌های جانی و مالی و روحی توجه ویژه داشته باشید. در نهایت تأیید درخواست پناهندگی پس از انجام مراحل آن در دفاتر پلیس کشور اتریش و منوط به تأیید یا رد توسط آن‌ها پس از انجام مصاحبه است.

مدارک لازم جهت اخذ اقامت اتریش

برای مهاجرت به اتریش لازم است که یک سری مدارک و مستندات را تهیه و به کنسولگری تحویل دهید. البته بنا به نوع و هدف ویزا، ممکن است به اسناد دیگری نیز نیاز باشد. در حالت کلی مدارک لازم عبارت‌اند از:

 • داشتن گذرنامه‌ای که در 10 سال گذشته صادر شده است و دارای حداقل 6 ماه اعتبار و حداقل دو صفحۀ‌ خالی باشد.
 • پر کردن فرم درخواست ویزا
 • ارائه چند قطعه عکس پرسنلی که حداکثر در 6 ماه اخیر گرفته باشید. توجه داشته باشید که این عکس‌ها باید از قوانین عکس ویزای شینگن پیروی کنند.
 • پرداخت هزینه ویزا
 • نوشتن انگیزه‌نامه؛ در این مدرک باید هدف و مدت سفر، وضعیت اشتغال و مقاصد بعدی احتمالی شما به سایر کشورهای عضو شینگن به‌طور شفاف مشخص باشد.
 • ارائۀ‌ برنامه سفر؛ در برنامه سفر ویزا اطلاعاتی از قبیل پرواز، تاریخ عزیمت، تاریخ ورود، کد پرواز و همچنین شماره رزرو پرواز تعیین می‌شود.
 •  بیمه مسافرتی شینگن یکی دیگر از مدارک مهمی است که شما باید داشته باشید. این بیمه هر گونه بیماری و اورژانس تا سقف 30 هزار یورو را پوشش می‌دهد.
 • ارائه اسناد وضعیت مدنی مانند شناسنامه یا سند ازدواج
 • اثبات محل اسکان؛ این مدرک شامل برگه رزرو هتل، برگ پذیرش خوابگاه دانشجویی، اجاره‌نامه یا سند ملکی است که برای اقامت در اتریش تهیه‌ کرده‌اید.
 • گواهی تمکن مالی؛ این مدرک ممکن است صورت‌حساب بانکی سه ماه گذشته یا نامه حمایت مالی از یک حامی در اتریش باشد.
 • ویزای شینگن قبلی؛ این مدرک در صورتی ارائه می‌شود که ویزای شینگن داشته باشید.

البته اگر فرد متقاضی مهاجرت به سن قانونی نرسیده باشد، برای مهاجرت به اتریش لازم است مدارک دیگری را نیز ارائه دهد که در ادامه آن‌ها را ذکر می‌کنیم:

 • ارائه گذرنامه، شناسنامه و کپی گذرنامه والدین یا سرپرست قانونی
 •  امضای فرم درخواست ویزای اتریش، توسط هر دو والدین
 • رضایت‌نامه امضاشده و همچنین کپی گواهی ازدواج والدین یا سرپرستان قانونی در صورتی که کودک به تنهایی سفر می‌کند.
 • حکم دادگاه خانواده مبنی‌بر اجازه سفر کودک از طرف ولی؛ این مدرک برای زمانی است که تنها یکی از والدین حضانت فرزند را به‌عهده دارند.

توجه کنید که تمامی مدارک و اسناد شما باید به زمان آلمانی ترجمه شوند. برای ترجمه معتبر بهتراست به دفاتر ترجمه اسناد دارای مجوز قانونی مراجعه کنید.

هزینه مهاجرت به اتریش

برای مهاجرت به اتریش باید هزینه‌های مختلفی را پرداخت کنید. تهیه مدارک و ترجمه آن‌ها از جمله هزینه‌هایی است که باید به سازمان‌ها و ادارات مختلف بپردازید. به عنوان نمونه هزینه ارائه درخواست ویزا معادل 120 یورو و ثبت اطلاعات شخصی مانند امضا،‌عکس و اثر انگشت نیز 20 یورو است. همچنین صدور کارت نیز هزینه‌ای 20 یورویی خواهد داشت. البته بهتر است برای اطلاعات بیشتر و استعلام دقیق‌تر هزینه مهاجرت به اتریش از طریق سایت اداره مهاجرت اتریش به آدرس https://www.migration.gv.at/en/welcome/ اقدام کنید.

هزینه مهاجرت به اتریش

 جهت کسب اطلاعات درباره وقت سفارت اتریش کلیک نمایید.

قوانین دریافت تابعیت اتریش

همانطور که متوجه شدید پس از گذشت مدت زمان مشخص و با شرایطی خاص پس از مهاجرت به اتریش می‌توان درخواست اقامت دائم به این کشور را ارائه داد. در ادامه این مقاله قوانین دریافت تابعیت و اقامت دائم را بررسی می‌کنیم.

 • دریافت تابعیت از طریق کار: برای اخذ اقامت دائم در ابتدا فرد متقاضی اقامت دو ساله دریافت می‌کند. این مجوز نیاز به تمدید دارد و متقاضی بعد از گذشت پنج سال می‌تواند برای دریافت اقامت اتریش به‌صورت دائم و بعد از شش تا ده سال نیز برای درخواست تابعیت اقدام کند.
 • دریافت تابعیت از طریق تحصیل: این نوع اقامت موقتی است و دانشجویان می‌توانند بعد از اتمام تحصیل و شاغل‌شدن، نوع اقامت خود را تغییر دهند. به این معنی که دانشجویان بعد از فارغ‌التحصیلی باید اقدام به دریافت ویزای جستجوی کار یا Job Seeker کنند. در صورت پیداکردن شغل، این افراد می‌توانند بعد از 5 سال کارکردن در اتریش، برای اقامت دائم درخواست دهند.
 • دریافت تابعیت از طریق سرمایه‌گذاری: در روش قرمز سفید قرمز و پس از استخدام، مجوز اقامت 2 ساله به شخص متقاضی داده می‌شود. همچنین در روش تمکن مالی نیز بعد از گذشت 5 سال اقامت در اتریش و تمدید آن، می‌توان برای درخواست اقامت دائم اقدام کرد.

در حالت کلی زمان طولانی برای اخذ تابعیت اتریش نیاز است. توجه داشته باشید که برای تقاضای اقامت دائم قبل از هر چیزی باید برای آموختن زبان رسمی این کشور اقدام کنید. همچنین آشنایی با قوانین اتریش برای آگاهی از قوانین و شرایط دریافت ویزای اتریش و تابعیت نیز لازم است. تولد و ازدواج از راه‌های آسان، راحت و کاملاً قانونی برای اخذ اقامت دائم و تابعیت در اتریش است.

جمع‌بندی

شرایط مهاجرت به اتریش، اقامت و روش‌های اخذ تابعیت را در این مقاله به‌صورت کامل بررسی و تحلیل کردیم. همانطور که گفتیم کشور اتریش در قلب اروپا واقع شده است و زندگی در این کشور از سطح کیفی و استاندارد بالایی برخوردار است. سیستم‌ آموزشی عالی، حمل‌ونقل، بهداشت، سلامت دستگاه قضایی و ویژگی‌هایی ازاین قبیل باعث شده است که توجه افراد زیادی برای مهاجرت به این کشور جلب شود.

روش‌های مهاجرتی متنوعی برای زندگی در اتریش وجود دارد که به جز روش تولد، تمامی اقامت‌ها به‌صورت است و نیاز به تمدید دارد. برای اخذ تابعیت و اقامت دائم، باید چند سال در این کشور سکونت داشته باشید و با شرایطی خاص برای درخواست تابعیت و اقامت اتریش اقدام کنید. در این مطلب سعی کردیم تمامی شرایط و نکات را برای شما روشن کنیم، چنانچه ابهام یا سؤالی برای شما باقی مانده است، آن را با ما در میان بگذارید، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ شما را خواهند داد و برای مهاجرتی قانونی و راحت شما را راهنمایی می‌کنند.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
 97  |
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs مشاوره رایگان