جستجو در سایت
logo

سوئیس کشوری است در جنوب غرب اروپا که با ایتالیا، فرانسه، آلمان و اتریش همسایه است.این سرزمین که با برند های لوکس و شکلات های لذیذش شناخته می شود، دارای کوه ها و دریاچه های بسیار زیبایی است و به واسطه مناظر مسحور کننده ای که دارد، گردشگران فراوانی را به خود جذب می نماید. اگر شما نیز قصد سفر و یا مهاجرت به سوئیس را دارید، با این مطلب از سبزینه در رابطه با شرایط اخذ ویزای سوئیس همراه بوده و با خدمات آژانس سبزینه در رابطه با دریافت ویزای سوئیس آشنا شوید.

انواع ویزای سوئیس

انواع ویزای سوئیس در دو دسته کوتاه مدت و بلند مدت قرار می گیرد که در ادامه به معرفی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

ویزای توریستی سوئیس

ویزای توریستی سوئیس یا ویزای نوع C سوئیس به نوعی از ویزا گفته می شود که جهت اهداف گردشگری، بازدید خانواده، دوره آموزشی کوتاه مدت و درمان اخذ می گردد. این نوع از ویزا در دسته ویزاهای کوتاه مدت قرار می گیرد، و در صورت صدور ویزای سینگل سوئیس اعتبار آن تا سقف 180 روز و مدت مجاز اقامت آن تا سقف 90 روز صادر می گردد. اعتبار به معنی Visa Validity و مدت مجاز اقامت به معنی Duration of Stay می باشد. به عنوان مثال متقاضی می تواند در بازه زمانی 180 روزه یک بار به خاک سوئیس ورود کرده، و به مدت 90 روز در آن کشور اقامت داشته باشد.

امروزه به علت سختگیری سفارت سوئیس، ویزای سینگل سوئیس تا مدت اعتبار 90 روز و مدت مجاز اقامت 30 روز صادر می گردد. چنانچه متقاضی از مدارک کامل و سابقه سفر درخشان برخوردار باشد، امکان صدور ویزای مولتی سوئیس تا مدت اعتبار 1 سال و مدت مجاز اقامت 90 روز وجود خواهد داشت.

ویزای توریستی سوئیس بدون دعوتنامه

ویزای توریتسی سوئیس بدون دعوتنامه حتما می بایست به همراه واچر رزرو هتل اقدام شود. چنانچه متقاضی از مدارک کافی و شرایط مناسب، به خصوص تمکن مالی و گردش حساب مناسب، برخوردار باشد اخذ ویزای سوئیس تضمینی خواهد شد، و نیازی به ارائه دعوتنامه نمی باشد.

ویزای توریستی سوئیس با دعوتنامه

ویزای توریستی سوئیس با دعوتنامه جهت بازدید خانواده و دوستان اخذ می گردد. لازم به ذکر می باشد هر دعوتنامه ای از ارزش و اعتبار یکسان برخوردار نیست، و درصد شانس اخذ ویزای سوئیس تنها با دعوتنامه های قوی و با ارزش افزایش می یابد.

ویزای تحصیلی سوئیس

ویزای تحصیلی سوئیس به نوعی از ویزا اطلاق می گردد که جهت اهداف تحصیلی کوتاه مدت (کمتر از 90 روز) یا بلند مدت (بیش از 90 روز) اخذ می گردد. چنانچه دوره آموزشی کوتاه مدت باشد، می بایست نسبت به اخذ ویزای نوع C سوئیس اقدام نموده، و چنانچه دوره تحصیل در سوئیس بلند مدت باشد، می بایست نسبت به اخذ ویزای نوع D سوئیس اقدام نمود.

پیش از اخذ ویزای تحصیلی سوئیس می بایست ابتدا نسبت به دریافت پذیرش تحصیلی از سوئیس ( دعوتنامه تحصیلی از سوئیس ) اقدام نمود. ارائه مدارک مبنی بر توانایی تأمین هزینه های تحصیل و اقامت در سوئیس به شرکت VFS تهران (در صورت ویزای نوع C) یا سفارت سوئیس (در صورت ویزای نوع D) الزامی می باشد. در صورت اقامت بیش از 90 روز، می بایست نسبت به دریافت مجوز اقامت سوئیس نیز اقدام نمود.

ویزای کاری سوئیس

ویزای کاری سوئیس به نوعی از ویزا گفته می شود که جهت کار در سوئیس (Work) اخذ می گردد. کار در سوئیس تنها مختص افراد خاص و دارای نبوغ می باشد، و تنها در صورتی امکان پذیر می باشد که در صورت آگهی استخدام در سوئیس و حوزه شینگن نیروی مدنظر یافت نشود. جهت اخذ ویزای کاری سوئیس می بایست ابتدا نسبت به دریافت دعوتنامه کاری از سوئیس اقدام نموده و سپس نسبت به اخذ ویزای نوع C (در صورت اقامت کمتر از 90 روز) یا ویزای نوع D (در صورت اقامت بیش از 90 روز) اقدام نمود. جهت اخذ ویزای ملی سوئیس (نوع D) می بایست به سفارت سوئیس در تهران مراجعه نمود.

ویزای تجاری سوئیس

ویزای تجاری سوئیس جهت اهداف تجاری (Business) اخذ می گردد. این اهداف می تواند شامل شرکت در یک جلسه و یا عقد قرارداد تجاری باشد. جهت اخذ ویزای تجاری سوئیس می بایست ابتدا نسبت به دریافت دعوتنامه از شرکت سوئیسی اقدام نمود. ارائه مدارکی که نشان دهنده همکاری فی مابین شرکت ایرانی و شرکت سوئیسی باشد الزامی است.

ویزای ملاقات خانواده و دوستان سوئیس

ویزای ملاقات خانواده و دوستان سوئیس به نوعی از ویزا اطلاق می گردد که جهت بازدید خانواده در سوئیس اخذ می گردد. جهت اخذ ویزای بازدید خانواده سوئیس می بایست ابتدا نسبت به دریافت دعوتنامه از سوئیس اقدام نموده، و سپس به همراه دیگر مدارک جهت انگشت نگاری به شرکت VFS تهران واقع در میدان هروی مراجعه نمود. جهت بازدید از خانواده در سوئیس می بایست ویزای نوع C شینگن سوئیس ( Switzerland Visitor Visa ) اخذ گردد.

ویزای سوئیس vfs

ویزای سوئیس vfs به این معنی می باشد که جهت اخذ ویزای کاری، ویزای بازدید خانواده و ویزای توریستی سوئیس می بایست به شرکت VFS گلوبال تهران مراجعه نمود. شرکت VFS Global تهران به عنوان نماینده رسمی دولت سوئیس و برخی از کشورهای دیگر شینگن ، مسئولیت انجام امور اداری مربوط به اخذ ویزا را از جمله تحویل مدارک، بررسی مدارک و انگشت نگاری بر عهده گرفته است.

اخذ ویزا سوئیس تضمینی

 

چگونه ویزای سوئیس بگیریم؟

جهت اخذ ویزای سوئیس می بایست ابتدا نسبت به تعیین وقت سفارت سوئیس در سایت VFS سوئیس اقدام نمود. جهت تعیین وقت می بایست اطلاعات هویتی لازم و نوع ویزای درخواستی در سایت شرکت VFS Global هروی سنتر درج شود.

پس از معین شدن وقت سفارت می بایست نسبت به فراهم آوردن مدارک مورد نیاز جهت ارائه به دفتر VFS Global تهران اقدام نمود.

در روز تعیین شده می بایست جهت ارائه مدارک و انجام انگشت نگاری به دفتر VFS گلوبال هروی سنتر مراجعه نمود. سپس دفتر VFS طی 2 هفته مدارک متقاضی را بررسی نموده، و پرونده را به سفارت سوئیس جهت تاییدیه ویزای سوئیس ارجاع می دهد. در نهایت، چنانچه ویزای سوئیس تأیید شده باشد، گذرنامه به همراه برچسب ویزا آماده تحویل می باشد.

متقاضیان می توانند با آسودگی خیال و اطمینان کامل پروسه اخذ ویزای سوئیس را به کارشناسان مجرب سبزینه بسپارند، تا ضمن پیشگیری از خطا و ریجکتی، درصد شانس ویزای سوئیس افزایش یابد.

 

اخذ ویزای شینگن سوئیس تضمینی

 

شرایط اخذ ویزای سوئیس چگونه است؟

شرایط اخذ ویزای سوئیس و مدارک مورد نیاز جهت ارائه به شرکت VFS Global تهران به شرح ذیل می باشد:

مدارک لازم برای دریافت ویزای سوئیس

مدارک لازم برای دریافت ویزای سوئیس به شرح ذیل می باشد:

 • فرم تکمیل شده درخواست ویزا سوئیس (شامل تاریخ ورود و خروج به سوئیس، نوع ویزای درخواستی، منابع مالی تأمین هزینه های سفر، مشخصات همراه، مشخصات میزبان در سوئیس (در صورت وجود دعوتنامه)، برنامه سفر)
 • اصل شناسنامه و کارت ملی
 • اصل گذرنامه جدید (با حداقل هفت ماه اعتبار از زمان سفر)
 • اصل و فتوکپی گذرنامه قدیم (از صفحه مشخصات و کلیه ویزاهای شینگن گذشته)

*توضیحات: سابقه سفر به هر کشوری در جهان (خصوصاً کشورهای حوزه شینگن) یکی از عوامل متقاعد کننده افسر ویزا در اثبات توریست بودن متقاضی و بازگشت وی به کشور خود پس از پایان سفر می باشد.

 • دو قطعه عکس پرسنلی جدید (عکس بیومتریک) در ابعاد 35 در 45 میلیمتر، رنگی، زمینه سفید، تمام رخ، 70% زوم چهره، بدون روتوش
 • پرینت گردش حساب بانک (سه ماهه حساب جاری) با حداقل 80 میلیون تومان (توجه: گردش حساب بانک می بایست دارای تراکنش های طبیعی بوده، و از حساب سازی پرهیز شود. به عنوان مثال برداشت و واریز با مبالغ بالا و غیر متعارف بدون دلیل قانع کننده برای افسر ویزا وجود نداشته باشد)

*توضیحات: نوع حساب، مدتی که این حساب را داشته اید، مبالغ واریزی و برداشتی، تعدد و نظم تراکنش ها در یک بازه زمانی همگی در اعتبار حساب بانک تاثیرگذار می باشد. بایستی توجه داشت که از واریز مبالغ سنگین به یک حساب مرده پرهیز کرد. به علت احتمال استعلام دفتر vfs سوئیس یا سفارت از بانک تا زمان اعلام نتیجه اخذ ویزا سوئیس ، نبایست بیش از 30 درصد موجودی حساب را برداشت نمود.

 • ارائه پرینت سپرده بانکی (در صورت وجود)
 • تمکن مالی از بانک و ذکر موجودی به یورو
 • سند ملکی (درصورت وجود)

*توضیحات:

–  ارائه سند ملکی جهت اخذ ویزا سوئیس الزامی نمی باشد، اما درصد موفقیت اخذ ویزای سوئیس را افزایش خواهد داد.

–  ارائه سند شریکی بلامانع می باشد.

–  ارائه مبایعه نامه (با کد رهگیری) بلامانع می باشد.

 • در صورت سفر فرزندان زیر 18 سال به همراه یکی از والدین (درصورت جدایی والدین) ارائه رضایت نامه محضری یا حکم حضانت فرزند الزامی می باشد.
 • رزرو پرواز (رفت و برگشت). *توجه فرمایید رزرو جعلی منجر به ریجکت شدن ویزای سوئیس خواهد شد.
 • بیمه مسافرتی فردی یا جمعی برای کل مدت سفر با حداقل پوشش بیمه به مبلغ 30000 تا 50000 یورو. *شرکت بیمه گذار نیز می بایست در کشور مورد تقاضای ویزا نمایندگی داشته باشد. متقاضیان می توانند جهت خرید بیمه مسافرتی سامان از طریق سایت آژانس مسافرتی سبزینه اقدام نمایند.
 • رزرو هتل خارجی (برای تمام شب های اقامت) ، یا اصل دعوتنامه با ذکر محل اقامت و وجود اتاقی مجزا برای اقامت. *لازم به ذکر می باشد رزرو جعلی منجر به رد شدن ویزای سوئیس خواهد شد.

مدارک لازم برای محصلین

 • توصیه نامه از استاد دانشگاه، گواهی اشتغال به تحصیل

مدارک شغلی لازم برای کارمندان بخش دولتی یا خصوصی

 • حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر تاریخ اعتبار قرارداد کاری ، تاریخ شـروع به خدمت ، معرفی نامه (خطاب به سفارت) با ذکر سمت شغلی ، حقوق ماهانه و تعداد روز های مرخصی طبق فرمت ارسالی (روی سربرگ شرکت) به همراه تاریخ ، شماره ، امضا مدیرعامل و مهر شرکت ، آگهی تاسیس ، آگهی آخرین تغییرات ، فیش حقوقی سه ماه آخر ، لیست بیمه سه ماه آخر (در صورت وجود)

مدارک شغلی لازم برای پزشکان

 • سوابق بیمه، پروانه طبابت، کارت نظام پزشکی

مدارک شغلی لازم برای مشاغل آزاد

 • سوابق بیمه ، جواز کسب

مدارک شغلی لازم برای دارندگان شرکت

 • آگهی تاسیس ، آگهی آخرین تغییرات ، اساسنامه و معرفی نامه از شرکت (که درآمد و سمت در آن لحاظ شود)

مدارک شغلی لازم برای وکلا

 • پروانه وکالت (شماره کانون وکلا)

مدارک شغلی لازم برای ساختمان سازان

 • قرارداد کاری، معرفی نامه، جواز ساخت، آگهی تأسیس یا کارت نظام مهندسی، سوابق بیمه (حتی اگر اختیاری باشد)

مدارک شغلی لازم برای کارمندان آزاد

 • سوابق بیمه ، قرارداد کاری ، معرفی نامه (خطاب به سفارت) با ذکر سمت شغلی ، درآمد و تعداد روز های مرخصی

مدارک شغلی لازم برای بازرگانان

 • سوابق بیمه، کارت بازرگانی، آگهی تاسیس
 • گواهینامه فعالیت صنعتی

مدارک لازم برای بازنشستگان

 • حکم بازنشستگی، فیش حقوقی

*توجه: مدارک می بایست به زبان مورد تأیید سفارت ترجمه شوند.

مدارک مورد نیاز ویزای شینگن می تواند با توجه به شرایط متقاضی، زمان های مختلف و کشور مورد تقاضا متفاوت باشد. آژانس مسافرتی سبزینه با تحلیل و بررسی شرایط متقاضی ، مدارک مورد نیاز ویزا شینگن را به متقاضی اعلام می نماید.

توجه فرمایید سفارت در صورت مشاهده هر گونه جعل ، ویزای متقاضی را ریجکت و متقاضی را در لیست سیاه قرار خواهد داد. در صورت مناسب بودن شرایط متقاضی و تکمیل بودن مدارک وی، اخذ ویزای شینگن سوئیس تضمینی خواهد شد. شرایط متقاضی به معنی شرایط سنی (ترجیحاً بالای 30 سال) و وضعیت تأهل (ترجیحاً متأهل) می باشد.

 

شرایط دریافت ویزای سوئیس فوری

 

ویژگی های عکس ویزای سوئیس

ویژگی های عکس ویزای سوئیس به شرح ذیل می باشد:

 

ویژگی های عکس ویزای سوئیس 1

 

توضیحات تصویر فوق:

 • عکس مربوط به شش ماه اخیر باشد.
 • عرض عکس 35 تا 40 میلیمتر باشد.
 • صورت می بایست 70 تا 80 درصد فضای عکس را به خود اختصاص داده باشد. بالای شانه ها نیز می بایست کمی نمایان باشد.
 • عکس می بایست شفاف و با لنز فوکس شده باشد. عکس های تار یا کدر مورد قبول دفتر VFS سوئیس نمی باشد.
 • عکس می بایست بدون تاخوردگی یا خط خوردگی باشد.

 

ویژگی های عکس ویزای سوئیس 2

 

توضیحات تصویر فوق:

 • نگاه و چشمان متقاضی در عکس می بایست مستقیم به دوربین باشد.
 • رنگ پوست می بایست طبیعی باشد، و لذا تن عکس می بایست تنظیم باشد.
 • کنتراست و روشنایی عکس می بایست تنظیم باشد.
 • پرینت عکس می بایست با رزولوشن بالا و بر روی کاغذ باکیفیت باشد.
 • عکس می بایست با کاغذ مخصوص عکس پرینت گرفته شود.

 

ویژگی های عکس ویزای سوئیس 3

 

توضیحات تصویر فوق:

 • چشم می بایست واضح و در حالت باز باشد، و توسط موی سر پوشانده نشده باشد.
 • صورت می بایست عمود بر لنز دوربین و بدون زاویه باشد، و 2 چشم در یک خط صاف قرار گیرد.
 • زمینه عکس می بایست سفید باشد.
 • عکس می بایست با فلش گرفته شده باشد ، و بدون سایه و بازتاب فلش باشد. چشم در عکس نباید قرمز باشد.

 

ویژگی های عکس ویزای سوئیس 4

 

توضیحات تصویر فوق:

 • در صورت عینکی بودن ، می بایست از بازتاب نور فلش در شیشه عینک خودداری نمود.
 • در صورت امکان ، از پوشیدن عینک با فریم ضخیم خودداری نمائید.
 • فریم عینک نباید باعث پوشانده شدن چشم بشود.
 • پوشش سر مجاز نمی باشد (به غیر از موارد مذهبی). در صورت محجبه بودن، صورت می بایست از پایین چانه تا بالای پیشانی و از لبه سمت چپ تا لبه سمت راست کاملاً مشخص باشد.

 

ویژگی های عکس ویزای سوئیس 5

 

توضیحات تصویر فوق:

 • در عکس می بایست تنها خود متقاضی حضور داشته باشد. به عنوان مثال عکس کودک به همراه مادر یا شخص دیگری نباشد.
 • در پشت متقاضی نبایست صندلی یا لوازم دیگر قرار گیرد ، و زمینه می بایست کاملاً یک دست و روشن باشد.
 • عضلات صورت می بایست آزاد، و دهان به حالت بسته باشد.

 

مراحل اخذ ویزای سوئیس

مراحل اخذ ویزای سوئیس به ترتیب به شرح ذیل می باشد:

ابتدا می بایست نسبت به دریافت وقت سفارت سوئیس ( وقت VFS سوئیس ) به صورت آنلاین از طریق سایت VFS اقدام نمود. جهت انجام این پروسه می بایست اطلاعات هویتی و نوع ویزای درخواستی در سایت درج شود.

پس از معین شدن وقت VFS سوئیس، می بایست نسبت به فراهم آوردن مدارک مورد نیاز اقدام نمود.

در روز تعیین شده می بایست جهت ارائه مدارک و انجام انگشت نکاری به شرکت VFS تهران واقع در میدان هروی مراجعه نمود.

سپس مدارک متقاضی در ششرکت VFS بررسی شده، و پرونده به سوی سفارت سوئیس جهت تاییدیه ویزای سوئیس ارجاع داده می شود. این پروسه حدود 2 هفته به طول خواهد انجامید.

پس از دریافت جواب ویزای سوئیس ، گذرنامه به همراه برچسب ویزای سوئیس آماده تحویل می باشد.

متقاضیان می توانند با آسودگی خیال و اطمینان کامل پروسه اخذ ویزا را به کارشناسان مجرب آژانس سبزینه سپرده، تا ضمن پیشگیری از خطا و ریجکتی، موجب افزایش درصد شانس ویزای سوئیس شود.

 

مدت زمان بررسی و تایید ویزای سوئیس

مدت زمان بررسی و تایید ویزای سوئیس در شرکت VFS و سفارت سوئیس از زمان انگشت نگاری حدود 2 الی 3 هفته می باشد. البته مدت زمان بررسی مدارک بستگی به میزان شلوغی و تقاضا خواهد داشت.

ویزای فوری سوئیس

 

پیگیری ویزای سوئیس

پیگیری ویزای سوئیس و آگاهی از مراحل طی شده در پروسه اخذ ویزا از طریق سایت VFS سوئیس و یا از طریق پل ارتباطی آژانس سبزینه و سفارت سوئیس امکان پذیر می باشد.

بررسی ریجکت شدن ویزای سوئیس

پس از اعلام ریجکتی ویزا سوئیس می بایست ابتدا نسبت به آگاهی از دلیل یا دلایل ریجکتی ویزای سوئیس اقدام نمود. علت ریجکتی ویزای سوئیس در برگه ای به نام برگه ریجکتی در روز تحویل پاسپورت به متقاضی تحویل داده می شود. پس از تحویل برگه ریجکتی می بایست نسبت به تنظیم نامه اعتراض به ریجکتی ویزای سوئیس با فرم و محتوا استاندارد اقدام نمود. اطلاعات ذیل پیش از آغاز متن بایستی در آغاز نامه درج شوند:

 • نام و نام خانوادگی
 • محل تولد
 • تاریخ تولد
 • شماره پاسپورت
 • آدرس پستی
 • ایمیل
 • تاریخ ریجکتی ویزای سوئیس
 • علت ریجکت شدن ویزای سوئیس (که در نامه ریجکتی درج شده است)

 

همه ریجکتی ها به این علت می باشد که افسر ویزا متقاعد به بازگشت متقاضی به کشور خود نشده است. دلایل قانع نشدن افسر ویزا می تواند شامل موارد ذیل باشد:

 • عدم ارائه برنامه سفر واضح و دقیق
 • عدم ارائه واچر رزرو هتل یا مدارک دیگر مبنی بر محل اقامت مسافر در طول سفر
 • عدم ارائه مدارک مالی لازم (تمکن مالی و گردش حساب) جهت اثبات توانایی تأمین هزینه های سفر
 • عدم ارائه مدارک مبنی بر وابستگی ها در ایران (پیوندهای خانوادگی، گواهی اشتغال به کار، آگهی تآسیس، سند ملکی یا هر مدرک دیگری که نشان دهنده وابستگی ها در ایران و بازگشت به کشور باشد)
 • ارائه پاسپورت مخدوش و یا آسیب دیده
 • سابقه سفر نارمناسب (Travel History)
 • عدم ارائه رزرو بلیت هواپیما
 • ارائه مدرک جعلی
اخذ ویزا سوییس تضمینی

 

مدت زمان اعتبار ویزای سوئیس

مدت زمان اعتبار ویزای سوئیس از نوع توریستی سینگل (نوع C) برای ایرانیان تا نهایتاً 90 روز، و مدت مجاز اقامت تا سقف 30 روز صادر می گردد. مدت اعتبار ویزای مولتی سوئیس تا سقف 1 سال و مدت مجاز اقامت آن تا سقف 90 روز صادر می گردد. ویزای مولتی سوئیس تنها مختص افرادی است که از مدارک کامل و سابقه سفر درخشان به حوزه شینگن برخوردار باشند.

مدت اعتبار به معنی Visa Validity و مدت مجاز اقامت به معنی Duration of Stay می باشد. به عنوان مثال جنانچه اعتبار 180 روز و مدت مجاز اقامت 90 روز باشد، به این معنی است که مسافر می تواند در بازه زمانی 180 روز (از تاریخ شروع اعتبار تا تاریخ پایان اعتبار) به حوزه شینگن ورود کرده، و به مدت 90 روز اقامت داشته باشد.

 

قیمت و هزینه اخذ ویزای سوئیس به چه صورت است؟

قیمت و هزینه اخذ ویزای سوئیس از نوع توریستی (نوع C) از صفر تا صد توسط کارشناسان مجرب آژانس سبزینه 350 یورو می باشد. لازم به ذکر می باشد خدمات اخذ ویزا به صورت جداگانه و تفکیک شده نیز ارائه می گردد. به این معنی که چنانچه متقاضی از برخی مراحل پروسه اخذ ویزا آگاهی نداشته باشد، می تواند از طریق کارشناسان مجرب آژانس سبزینه اقدام نماید.

هزینه ویزای سوئیس

 

سفارت سوئیس در تهران

سفارت سوئیس در تهران واقع در الهیه، خیابان شریفی منش، خیابان یاسمن، پلاک 2 می باشد. ساعت کاری سفارت سوئیس از 8 صبح الی 3 بعد از ظهر می باشد. روزهای تعطیل سفارت سوئیس جمعه و شنبه می باشد.

 

ادرس شرکت VFS سوئیس در تهران

شرکت VFS Global واقع در تهران، خیابان گلستان پنجم، میدان هروی، مرکز خرید هروی سنتر، طبقه چهارم می باشد. ساعت کاری شرکت VFS تهران از 8 صبح الی 5 بعد از ظهر می باشد. روزهای تعطیل VFS تهران جمعه و شنبه می باشد.

متقاضیان اخذ ویزای نوع C شینگن سوئیس می بایست به شرکت VFS مراجعه نمایند.

متقاضیان اخذ ویزای نوع D شینگن سوئیس ( ویزای ملی سوئیس ) می بایست به سفارت سوئیس مراجعه نمایند.

 

اخذ ویزای سوییس تضمینی

 

اخذ ویزای سوئیس با آژانس سبزینه

خدمات ویزا آژانس مسافرتی سبزینه در حوزه سوئیس شامل اخذ ویزا سوئیس ، اخذ وقت سفارت سوئیس (وقت VFS سوئیس)، تکمیل فرم درخواست ویزای سوئیس ، ارائه مشاوره در خصوص تهیه مدارک مورد نیاز (به خصوص مدارک مالی)، تنظیم برنامه سفر جهت ارائه به VFS سوئیس ، ارائه توصیه های لازم در خصوص بایدها و نبایدها در روز انگشت نگاری  می باشد.

لازم به ذکر می باشد خدمات فوق به صورت تفکیک شده و جداگانه نیز ارائه می گردد.

متقاضیان می توانند جهت مشاوره رایگان در خصوص خدمات فوق با کارشناسان مجرب آژانس سبزینه تماس حاصل فرمایند.

سبزینه، به عنوان آژانس مهاجرتی، در ابتدا با تحلیل و بررسی شرایط و مدارک فعلی متقاضی، درصد شانس ویزای سوئیس را برآورد کرده، و چنانچه متقاضی از شرایط لازم برای ویزای سوئیس برخوردار نباشد، آژانس سبزینه از عقد قرارداد با وی خودداری می نماید.

متقاضیان می توانند جهت مشاهده ویزاهای اخذ شده توسط آژانس سبزینه بر روی لینک اینستاگرام سبزینه واقع در فوتر پایین صفحه کلیک نمایند.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
 5.00   از   5/00   از تعداد   3   رای   |
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs مشاوره رایگان