جستجو در سایت

شرایط دریافت ویزای کار انگلیس در سال 2024

logo

ویزای کار انگلستان به شما این امکان را می‌دهد که در مدت‌زمان مشخصی در این کشور زندگی و کار کنید و قابلیت تمدید ویزای کاری به‌صورت نامحدود برای متقاضیان وجود دارد. برای اینکه بتوانید ویزای کار انگلیس را دریافت کنید، باید شرایط خاصی داشته باشید و مدارک لازم را تهیه کنید. ما در این مقاله از سبزینه به طور کامل شرایط اخذ ویزای کار انگلیس را توضیح می‌دهیم. لطفاً تا انتها همراه ما باشید.

شرایط اخذ ویزای کار انگلیس

مزایای مهاجرت کاری به انگلیس

 مزایای مهاجرت از طریق ویزای کاری انگلستان به‌صورت زیر است.

خدمات بهداشتی و آموزشی رایگان

 یکی از مزایای مهاجرت به این کشور از طریق ویزای کار انگلیس بهره‌مندشدن از خدمات بهداشتی و آموزشی است. در این حالت شما نیازی به پرداخت هزینه‌های بالا برای این خدمات ندارید. کودکان در انگلیس می‌توانند به‌صورت رایگان در مدارس مختلف تحصیل کنند. علاوه بر این دانشگاه‌های معتبر زیادی در این سرزمین وجود دارند که فارغ‌التحصیلی از آن‌ها آینده شغلی فرزندان شما را تضمین می‌کند.

دسترسی آسان به اروپا

یکی از بهترین ویژگی‌های زندگی در این کشور این است که شما می‌توانید به کشورهای مختلف در اروپا سفر کنید و به این صورت نیازی به دریافت ویزا ندارید. فرودگاه هیترو لندن، مرکز اصلی سفرهای بین‌المللی است و تعداد زیادی خطوط هوایی ارزان و مقرون‌به‌صرفه در دسترس شما هستند تا هر زمان که بخواهید از اروپا بازدید کنید..

فرصت‌ های شغلی عالی

 شرکت‌های بین‌المللی و معروف زیادی در لندن فعالیت می‌کنند که به این صورت فرصت‌های زیادی برای مهاجران در جهت پیداکردن یک شغل مناسب به وجود می‌آید.

بازدید از گالری و موزه‌ها

شهروندان انگلیس به فرهنگ خود افتخار می‌کنند و در این شهر تعداد زیادی گالری‌های هنری، موزه‌ها و تئاترها وجود دارد. نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید، این است که بازدید از بیشتر آن‌ها رایگان است.

فرهنگ دوستانه انگلیس

مردم انگلیس افرادی خوش‌برخورد و مودب هستند، به همین دلیل هنگامی که برای کار به این کشور می‌روید، پیداکردن یک دوست جدید یا آشنایی با افراد دیگر دشوار نخواهد بود.

زبان کشور انگلیسی است

 از آن جا که انگلیسی یک‌زبان بین‌المللی است، در نتیجه اگر انگلیسی صحبت می‌کنید، در برقراری ارتباط، یافتن شغل و... هیچ مشکلی نخواهید داشت. حتی اگر به آن تسلط ندارید، می‌توانید به‌آسانی این زبان را آموزش ببینید و مشکلی نخواهید داشت.

مکانی امن برای زندگی است

 بیشتر مناطق در انگلستان کاملاً امن هستند و نیروی پلیس در این کشور به‌صورت آماده‌باش به مردم خدمت‌رسانی می‌کند و دوربین‌های مداربسته در همه‌جا وجود دارند.

انگلستان یک مکان عالی برای شروع یک تجارت است

 کشور انگلستان مکانی مناسب برای شروع یک تجارت است. در رتبه‌بندی‌های انجام شده، این کشور در رتبه 10 قرار دارد. علاوه بر این قوانین و سیاست‌های مالیاتی در این سرزمین برای شروع یک کسب‌وکار بسیار مناسب هستند. ازاین‌رو اگر شرایط مهاجرت کاری به انگلستان را دارید، می‌توانید به آن به چشم یک فرصت خوب نگاه کنید.

مرخصی زیاد

بریتانیا یکی از مکان‌هایی است که بهترین سیاست‌های مرخصی با حقوق را دارد. در هر شغلی که مشغول به کار باشید، حداقل پنج الی شش هفته مرخصی دارید و همین‌طور باید به این موضوع اشاره کرد که با پیشرفت شغلی روزهای مرخصی بیشتری خواهید داشت.

انواع ویزا برای مهاجرت کاری به انگلیس

مهاجرت کاری به انگلستان از طریق سه نوع ویزا امکان‌پذیر است که شامل موارد زیر می‌شوند:

 1. Tier 2
 2. Tier 5
 3. Tier 1

 در ادامه به توضیح هر یک از آن‌ها خواهیم پرداخت.

ویزای کاری بلند مدت انگلیس

ویزای کاری بلند مدت همان ویزای Tier 2 است، این ویزا برای مهاجرانی است که یک پیشنهاد شغلی از طرف یک کارفرما در انگلیس دریافت کرده‌اند و توسط کارفرمایان مجاز UKVI حمایت مالی می‌شوند. این مسیر مهاجرت برای استخدام کارگران ماهر در انگلیس فراهم شده است. انواع این ویزا به‌صورت زیر است:

ویزای کاری عمومی

در این نوع ویزا فرد باید یک جاب آفر (پیشنهاد شغلی) از طرف یک شرکت در این کشور دریافت کند، سپس کارفرما باید گواهی اسپانسرشیپ به متقاضی ارائه بدهد و اجازه کار فرد را دریافت کند. شما می‌توانید، حدوداً سه ماه پیش از شروع کار برای درخواست این ویزا به سفارت مراجعه کنید. اعتبار ویزای کاری عمومی از ۳ الی ۵ سال است. همچنین این ویزا به شما اجازه می‌دهد تا همراه با خانواده به این کشور مهاجرت کنید.

ویزای خدمات درمانی

کسانی که عضو کادر درمان هستند و در رشته‌هایی مانند پرستاری یا پزشکی فعالیت می‌کنند، می‌توانند در جهت اخذ ویزای کار انگلیس اقدام کنند که در این حالت باید یک پیشنهاد شغلی از کارفرما دریافت کنید.

ویزای مبلغ دینی

 اگر سازمان‌های دینی فعال در این سرزمین شما را به‌عنوان یک مبلغ دینی به انگلیس دعوت کنند، می‌توانید ویزای سه‌ساله این کشور را دریافت کنید..

ویزای ورزشکاری

ورزشکاران حرفه‌ای که از طرف سازمان‌های ورزشی به این کشور دعوت شده‌اند، می‌توانند ویزای سه‌ساله دریافت کنند.

ویزای کاری کوتاه مدت انگلیس

 این ویزا که به ویزای Tier 5 معروف است، شامل انواع زیر می‌شود:

ویزای نیروی کار داوطلبانه

 یکی از روش‌های دیگر برای دریافت ویزای کار به‌وسیله کار داوطلبانه در این سرزمین است، در این شرایط شما حقوقی دریافت نمی‌کنید، اما یک کارفرما همچنان باید گواهی اسپانسرشیپ شما را ارائه دهد. با اخذ این ویزا می‌توانید بیست ساعت در هفته کار کنید و قادر به تحصیل هم خواهید بود. اعتبار این ویزا از ۱۲ الی ۲۸ ماه است..

ویزای خلاقیت و ورزش

 کسانی که در زمینه ورزش و هنر کار می‌کنند، می‌توانند این ویزا را دریافت کنند که شرایط آن شبیه به نیروی کار داوطلبانه است.

دریافت ویزای کار انگلیس

ویزای برنامه تبادلی دولتی

برای شرکت در دوره‌های آموزشی کوتاه مدت یا پروژه‌های علمی، می‌توان ویزای کار انگلیس را دریافت کرد. کارفرمایی که به‌عنوان پشتیبان شما معرفی می‌شود یک مؤسسه تحقیقاتی خواهد بود. این ویزا به مدت یک الی دو سال به فرد تعلق می‌گیرد.

ویزای توافقنامه بین‌المللی

دیپلمات‌ها یا افرادی که نماینده کشورهای دیگر هستند، می‌توانند این ویزا را دریافت کنند که اعتبار آن دوساله است.

ویزای نیروی مذهبی

 این ویزا برای افرادی صادر می‌شود که تمایل به کار در مؤسسات مذهبی دارند و اعتبار آن ۲۴ الی ۲۸ ماه است.

ویزای نیروی کار فصلی

 ویزای نیروی کار فصلی اعتباری به‌اندازه شش ماه دارد، البته باید توجه داشته باشید که در صورت پایان اعتبار نمی‌توانید در انگلیس بمانید و باید به کشور خود بازگردید..

ویزای طرح پویایی جوانان

 افرادی که تابعیت کشورهایی مانند ژاپن، نیوزلند، استرالیا، کره جنوبی و کانادا را دارند، می‌توانند، این ویزا را با اعتبار دو سال دریافت کنند، البته آن‌ها نمی‌توانند خانواده را همراه خود ببرند.

شرایط عمومی اخذ ویزای کار انگلیس

 همان‌طور که پیش‌تر هم به این موضوع اشاره کردیم، برای کار در این کشور نیاز به پیشنهاد شغلی دارید. برای اینکه در این کشور مشغول به کار شوید، باید مهارت لازم را در رشته‌های خاصی را داشته باشید. کسانی که بتوانند امتیاز لازم را در سیستم امتیازبندی کسب کنند، می‌توانند اجازه کار دریافت کنند. به‌طورکلی امتیازات در این سیستم بر مبنای موارد زیر در نظر گرفته می‌شود:

 •  مهارت
 •  کارفرمایی که از آن پیشنهاد شغلی دریافت کرده‌اید.
 •   دانش زبان انگلیسی
 •  آینده‌نگری
 •  تمکن مالی

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار انگلیس

مدارکی که برای ویزای کار انگلیس نیاز دارید، به‌صورت زیر است:

 • شماره مرجع گواهی اسپانسرشیپ که باید کارفرمای شما آن را ارائه دهد.
 • مدرکی مبنی بر دانش زبان انگلیسی شما
 • پاسپورت معتبر
 • عنوان شغلی و حقوق سالانه شما
 • کد شغلی
 • نام کارفرما
 • چند قطعه عکس

 مدارکی دیگری که ممکن است، نیاز به ارائه داشته باشید، به‌صورت زیر است:

 •  اگر گواهی حمایت از کارفرما نداشته باشید، باید پس‌انداز کافی برای زندگی در انگلیس را داشته باشید.
 • مدارک مربوط به همسر و فرزندان در صورت وجود
 •  گواهی عدم سوءپیشینه

مراحل دریافت اقامت انگلیس از طریق کار

مراحلی که برای دریافت ویزای کار انگلیس باید طی کنید، به‌صورت زیر هستند:

انتخاب نوع ویزا

در ابتدا شخص باید اطلاعات کاملی درباره نوع ویزایی که قرار است، برای آن درخواست دهد داشته باشد. سپس بعد از اینکه نوع ویزا را انتخاب کردید، باید شرایطی که برای دریافت ویزا نیاز دارید، را فراهم کنید.

جمع‌آوری مدارک

یکی از شرایط اخذ ویزای کار انگلیس، آماده‌کردن مدرک موردنیاز است.

درخواست ویزا

هنگامی که مدارک خود را آماده کردید، باید فرم‌های مربوط به درخواست ویزا را پر کنید.

دریافت ویزای کار

 توجه داشته باشید که در مدارک شما نباید هیچ نقصی وجود داشته باشد وگرنه امکان ریجکتی شما وجود دارد. سپس بعد از بررسی مدارک ویزای شما صادر می‌شود که در مدتی که این ویزا اعتبار دارد، می‌توانید در این کشور زندگی و کار کنید.

 تبدیل ویزا کار انگلیس به اقامت دائم

ویزای کار انگلیس به فرد اجازه می‌دهد تا برای یک کارفرمای انگلیسی کار کند. در بیشتر موارد، زمانی که ۵ سال در این کشور کار کنید و هیچ سوءسابقه‌ای نداشته باشید، می‌توانید، اقامت دائم خود را دریافت کنید. ویزای Skilled Worker در حال حاضر یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای دریافت اقامت دائم در این کشور برای افراد غیراروپایی است.

سیستم امتیازبندی ویزا کار انگلیس

ویزای Skilled Worker بر اساس سیستم امتیازبندی است و متقاضیان باید حداقل ۷۰ امتیاز کسب کنند تا واجد شرایط ویزای کار انگلیس بشوند. فاکتورهای مختلفی که برطبق آن‌ها امتیاز شما محاسبه می‌شود، به‌صورت زیر است:

فاکتور

امتیاز

حقوق بین 20.480 پوند الی 23.039 پوند یا حداقل 80 درصد از حقوق پایه

0 امتیاز

حقوق بین 23.040 پوند الی 25.599 پوند یا حداقل 90 درصد از حقوق پایه

10 امتیاز

حقوق 25600 پوند یا بالاتر

20 امتیاز

جزو مشاغل مورد نیاز انگلیس باشد

20 امتیاز

دارای مدرک دکتری مرتبط با شغل

10 امتیاز

مدرک دکتری در رشته های ریاضی، فناوری و مهندسی

20 امتیاز

مدرک زبان

10 امتیاز

 

هزینه ویزا کاری انگلستان

 هزینه‌های ویزای کار انگلیس به‌صورت زیر است:

نوع ویزا

هزینه به پوند

ویزای Skilled Worker

تا 3 سال:625

بیشتر از 3 سال: 1235

ویزای فارغ‌التحصیلان انگلیس

1339 پوند به همراه بیمه

ویزای کارمندان حوزه سلامت

تا 3 سال: 247

بیشتر از 3 سال: 479

ویزای برنامه جابه‌جایی نیروی کار

259

ویزای Global Talent

623

ویزای کارمندان متخصص

625 الی 1423

استارت‌آپ ویزای انگلیس

378

ویزای بین‌المللی ورزشکاران

تا یک سال: 259

بیشتر از یکسال: 625

ویزای کارهای خلاق

259

ویزای کارگران کار خانگی

531

ویزای کار فصلی

259

ویزای مبتکر انگلیس

1036

 

مشاغل موردنیاز در مهاجرت کاری به انگلیس

تعدادی از مشاغل محبوب در انگلیس شامل موارد زیر می‌شوند:

برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار

مهارت برنامه‌نویسی یا کلیه مهارت‌هایی که مربوط به فناوری می‌شوند، شرایط بسیار خوبی در این کشور دارند. حقوق این دسته از افراد از ۲۶ هزار پوند در سال شروع می‌شود.

متخصصان امنیت سایبری

امنیت سایبری یکی دیگر از مشاغل پر تقاضا در بریتانیا است. حقوق متخصصین این رشته از حدود ۲۵۰۰۰ پوند شروع می‌شود. کسانی که در این رشته فعالیت می‌کنند نقش مهمی در کمک به شرکت‌های خصوصی و سازمان‌های دولتی برای حفظ امنیت اطلاعات افراد دارند.

خدمات بهداشتی و مراقبتی

مشاغل خدمات بهداشتی از دیگر شغل‌های موردنیاز در انگلیس است، مخصوصاً که بعد از بیماری‌های واگیردار درخواست برای شغل‌هایی مانند پرستاری بسیار افزایش‌یافته است. اگر به‌عنوان پرستاری مشغول به کار شوید، می‌توانید انتظار حقوقی به‌اندازه سی هزار پوند را داشته باشید و در سایر شغل‌های حوزه درمان درآمد شما از ۲۱ هزار پوند شروع می‌شود.

معماران

برای کارکردن در این شغل باید مهارت‌های مناسبی در زمینه ریاضیات، خلاقیت و معماری داشته باشید، دستمزد متخصصین این رشته از ۲۸ هزار پوند شروع می‌شود.

طراحان گرافیک

 طراحی گرافیک یکی از مشاغل موردنیاز در انگلیس است که درآمد مناسبی هم دارد. تمام کسانی که در زمینه طراحی لوگو، وب‌سایت و موارد دیگری ازاین‌قبیل مهارت دارند، می‌توانند برای این شغل اقدام کنند.

حقوق و دستمزد مشاغل مختلف در انگلیس

مدیر فناوری اطلاعات

میانگین حقوق برای این شغل ۳۴۶۰۷ پوند و بالاترین حقوق ۸۵۱۰۰ پوند است. مدیران این رشته در سمت مدیریت ارشد شرکت فعالیت می‌کنند و مسئولیت آن‌ها در زمینه کلیه نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای خریداری و نصب شده است. همچنین این اشخاص موظف هستند که عملیات فناوری اطلاعات را در بخش‌های مختلف شرکت مدیریت کنند. از دیگر وظایف آن‌ها ارائه مشاوره فنی، به‌روزرسانی نرم‌افزارها و کمک به دیگر کارمندان است. مدرک علوم رایانه برای این رشته نیاز نیست، اما بااین‌حال باعث می‌شود تا شما نسبت به سایر نامزدها متمایز شوید.

اخذ ویزای کار انگلیس

مدیر مؤسسه مالی

میانگین حقوق مدیر مؤسسه مالی ۵۸۰۸۵ پوند و بالاترین حقوق ۷۸۴۸۷ پوند است. مدیر مؤسسه مالی می‌تواند به‌عنوان مدیران بانک، مدیر بیمه و سمت‌های دیگر فعالیت کند. برای اینکه بتوانید در این رشته مشغول به کار شوید، باید تجربه مناسبی داشته باشید و همین‌طور آزمون‌های اداره مالیات را با موفقیت بگذرانید.

استاد

استادی یکی از مشاغل مهم و موردنیاز انگلیس است که این افراد معمولاً در شغل‌های تحقیقاتی یا آموزشی کار می‌کنند. برای کارکردن در این شغل فرد باید مدرک لیسانس، فوق‌لیسانس و سپس دکتری خود را دریافت کند و علاوه بر این تجربه کاری مناسبی هم داشته باشد.

دندانپزشک

میانگین حقوق دندانپزشک ۵۰۹۴۱ پوند و بالاترین میزان حقوق آن‌ها ۷۰۰۰۰ پوند است. کسانی که مدرک دندانپزشکی دارند، می‌توانند در مطب خود یا در درمانگاه‌ها مشغول به کار شوند. آن‌ها همچنین می‌توانند، به‌عنوان مشاور هم فعالیت کنند که در این صورت حقوق آن‌ها بیشتر خواهد شد.

تحلیلگر کسب‌وکار

میانگین حقوق تحلیلگر کسب‌وکار، ۳۱۴۲۹ پوند و بالاترین میزان حقوق آن ۴۰۰۰۰ پوند است. متخصصین این رشته کارهای تحقیقاتی انجام می‌دهند، نتایج را تجزیه‌وتحلیل می‌کنند و راه‌حل‌هایی را برای رسیدگی به مشکلات تجاری و بهبود سیستم‌ها و جریان‎های کاری مختلف ارائه می‌دهند. آن‌ها معمولاً در چندین سازمان و صنایع کار می‌کنند. برای استخدام‌شدن به‌عنوان تحلیلگر کسب‌وکار به مدرک مدیریت بازرگانی یا مدارک مرتبط به امور مالی نیاز دارید.

مدیر تولید

میانگین حقوق مدیر تولید ۴۹۵۵۰ پوند و بالاترین حقوق آن‌ها ۵۸۰۰۰ پوند است. مدیران محصول مسئولیت کالاهای مختلف دیجیتالی، مالی و... را در شرکت بر عهده دارند. برخی از محصولات دیجیتال شامل وب‌سایت‌ها، برنامه‌ها و بازی‌های رایانه‌ای می‌شوند. مدیران محصول باید مطمئن شوند که هیچ مشکلی در محصولات شرکت وجود ندارد و باید تلاش کنند که درآمد حاصل از فروش محصول افزایش یابد.

وکیل

میانگین حقوق وکیل ۴۸۴۱۴ پوند و بالاترین میزان حقوق ۱۲۵۰۰۰ است. وکیلان می‌توانند به افراد و شرکت‌های مختلف مشاوره دهند. برای کار در این شغل نیاز به مدرک حقوق دارید. علاوه بر این، تخصص‌های دیگری در زمینه حقوق وجود دارد که شما می‌توانید در آن‌ها کار کنید که از جمله آن‌ها می‌توان به حقوق شرکت‌ها، حقوق تجاری، حقوق خانواده یا دعاوی کیفری اشاره کرد.

متخصص ارتودنسی

میانگین حقوق متخصص ارتودنسی ۷۷۷۵۷ پوند و بالاترین میزان حقوق آن‌ها ۸۲۷۳۸ پوند است. این متخصصین وظیفه کار بر روی دندان و فک را برعهده دارند.

مهندس برق

میانگین حقوق مهندس برق ۳۲۷۲۷ پوند و بالاترین میزان حقوق آن‌ها ۴۰۸۸۳ پوند است. مهندسان برق مسئول طراحی، توسعه و آزمایش سیستم‌های الکتریکی هستند. برای کار در این شغل نیاز به مدرک مهندسی برق یا مهندسی الکترونیک دارید. بااین‌حال، مدرک فیزیک کاربردی، مکاترونیک و مهندسی الکترومکانیک نیز ممکن است، بتواند شما را وارد این حرفه کند. 

توسعه‌دهنده جاوا

میانگین حقوق این شغل مابین 55381 پوند الی 70000 پوند است.

توسعه‌دهندگان جاوا یکی از بالاترین حقوق‌ها را در بریتانیا دریافت می‌کنند. وظیفه این متخصصین این است که از زبان برنامه‌نویسی جاوا برای توسعه اپلیکیشن‌ها و سایت‌ها استفاده کنند. برای کار در این رشته نیاز به مدرک خاصی ندارید و کافی است تادانش و سابقه کاری مناسبی در زمینه زبان برنامه‌نویسی جاوا داشته باشید.

مدیران دیجیتال مارکتینگ

 میانگین حقوق مدیران دیجیتال مارکتینگ از ۳۳۵۶۹ پوند الی ۴۶۰۰۰ پوند در سال است. مدیران بازاریابی دیجیتال مسئولیت برنامه‌ریزی، طراحی و مدیریت بازاریابی شرکت‌ها را برعهده دارند. از دیگر وظایف آن‌ها شامل آموزش و پشتیبانی از کارمندان شرکت می‌شود. برای کار در این رشته باید دیپلم بازاریابی دیجیتال و همین‌طور تجربه کافی در زمینه اجرای استراتژی‌های بازاریابی موفق داشته باشید.

در ادامه فهرستی از درآمد شغل‌های مختلف در انگلیس را به شما نشان خواهیم داد:

شغل

درآمد به پوند

مدیران اجرایی و مقامات ارشد

79,835

مدیران بازاریابی، فروش و تبلیغات

77,695

مدیران فناوری اطلاعات

73,571

پزشکان متخصص

68,614

مدیران

66,686

خلبان هواپیما

62,778

مهندسین برق

50,487

تحلیلگران کسب‌و‌کار

50,396

کارشناسان امور مالیاتی

49,916

مالیات و قوانین کار در انگلستان

مالیات در بریتانیا بر اساس سیستم مالیاتی صعودی، طرح‌ریزی شده است، به این صورت که هرچه درآمد بالاتر برود، میزان مالیات هم بیشتر می‌شود. در این حالت کسانی که درآمد آن‌ها ۱۲۵۰۰ پوند در سال است، از پرداخت مالیات معاف هستند. درآمدهای بین ۱۲۵۰۱ پوند تا ۵۰۰۰۰ پوند مشمول ۲۰ درصد از مالیات می‌شوند، درحالی‌که درآمدهای بین ۵۰۰۰۱ پوند تا ۱۵۰۰۰۰ پوند در گروه مالیاتی بالاتر از ۴۰ درصد قرار می‌گیرند و برای درآمدهای بالاتر از ۱۵۰۰۰۰ پوند، مالیات ۴۵ درصدی در نظر گرفته شده است.

بر طبق قوانین کار در این کشور کار برای کودکان زیر ۱۶ سال ممنوع است. حداکثر ساعت کاری ۴۸ ساعت در هفته است، البته میانگین کار برای کارگران بین ۳۷.۵ الی ۴۰ ساعت است. ساعت کار به شغلی بستگی دارد که در آن فعالیت می‌کنید. در هر هفته حداقل یک روز باید برای استراحت در نظر گرفته شود و اضافه‌کاری مشمول پرداخت حقوق بیشتر می‌شود.

اخذ ویزای همراه با استفاده از ویزا کار انگلستان

کسانی که ویزای کار انگلیس دارند، می‌توانند اعضای خانواده یعنی همسر و همین‌طور فرزندان خود را به این کشور ببرند. اعتبار ویزای همراهان بستگی به اعتبار ویزای فرد اصلی دارد. برای درخواست ویزا برای اعضای خانواده خود باید به‌صورت آنلاین اقدام کنید و معمولاً بعد از بررسی مدارک لازم، سه هفته طول می‌کشد تا ویزای همراه صادر شود.

مدت‌ زمان اعتبار ویزا کار انگلیس

اعتبار ویزای کار انگلیس بین سه الی پنج سال است. هنگامی که ویزای کاری شما تمام می‌شود باید آن را تمدید کنید.

شرایط تمدید ویزا کار انگلیس

برای تمدید ویزای کار انگلیس، کارفرمایی که در حال حاضر برای آن کار می‌کنید باید همان کارفرمایی باشد که پیش‌ازاین گواهی اسپانسرشیپ شما را ارائه کرده است. علاوه بر این باید در همان کد شغلی قبلی مشغول به کار باشید.

جمع‌بندی

برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار، نیاز به مدارک و شرایط مختلفی است که در این مطلب از سبزینه به طور کامل آن‌ها را به شما توضیح دادیم. همین‌طور برای اینکه اطلاعات بیشتری درباره مشاغل موردنیاز در انگلیس داشته باشید، فهرستی از مشاغل را به همراه درآمد آن‌ها به شما معرفی کردیم.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
 96  |
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs مشاوره رایگان