جستجو در سایت

شرایط دریافت پی آر کانادا (PR کانادا)

logo

علاقه و تلاش برای دریافت اقامت دائم کانادا، بعد از ورود به کشور امری طبیعی است. کشور کانادا دارای پشتوانه اقتصادی قوی است و از لحاظ سیاسی مشکلی با کشورهای دیگر ندارد، به همین دلیل افراد زیادی خواهان گرفتن تابعیت این کشور هستند، اما اولین مرحله برای رسیدن به این هدف اخذ اقامت دائم این کشور است، به همین دلیل در این مطلب به توضیح کامل درباره نحوه اخذ پی آر کانادا، شرایط و مدارک لازم خواهیم پرداخت، پس با سبزینه همراه باشید.

pr کانادا

پی آر کانادا چیست؟

اگر شخصی از کشوری دیگر به این سرزمین مهاجرت کرده باشد، پس از رعایت قوانین لازم می‌تواند، اقامت دائم کشور کانادا را دریافت کند. در واقع PR، کارت اقامتی است که به فرد مهاجر داده می‌شود. در این حالت فرد به‌عنوان شهروند این کشور محسوب نمی‌شود، اما اجازه زندگی و کار در این سرزمین را دارد.

نحوه دریافت پی آر کانادا

اگر فرد واجد شرایط دریافت کارت اقامت باشد، می‎تواند PR کانادا را دریافت کند. به‌طورکلی اعتبار این کارت پنج سال است، اما ممکن است گاهی به‌صورت یک‌ساله هم صادر شود. با استفاده از این کارت می‌توان به‌راحتی به کانادا رفت‌وآمد کرد. پس در نتیجه دریافت این کارت به همه کسانی که به این کشور مهاجرت کرده‌اند، توصیه می‌شود. درصورتی‌که کارت اقامت فرد گم شود، باید سریعاً برای گرفتن جایگزین آن اقدام کند.

مزایای PR کانادا کدامند؟

مزایای دریافت پی آر کانادا به‌صورت زیر است:

کار و زندگی در هر جایی در کانادا

بسیاری از مهاجرانی که به کشور کانادا وارد می‌شوند، نگران پیداکردن یک شغل مناسب و کار آزادانه در هر منطقه‌ای از این کشور هستند. دریافت کارت پی آر کانادا به فرد اجازه می‌دهد که بتواند در هر جایی از این کشور که علاقه داشته باشد، زندگی و کار کند و نیازی به کارکردن در یک شرکت خاص نیست.

دسترسی به خدمات اجتماعی و درمانی

کارت PR کانادا به مهاجران اجازه می‌دهد که به بهترین خدمات درمانی و اجتماعی دسترسی داشته باشند. در این حالت شخص می‌تواند از خدمات درمانی به‌صورت رایگان استفاده کند. علاوه بر این اشخاص بازنشسته از حقوق دوران بازنشستگی برخوردار خواهند شد.

آموزش رایگان برای فرزندان

سیستم آموزشی این سرزمین به‌خاطر کیفیت مناسب خود در تمام جهان مشهور است. فرزندان افرادی که کارت اقامت پی آر کانادا را دارند، می‌توانند به‌صورت رایگان تا سن ۱۸ سالگی در این کشور تحصیل کنند. علاوه بر این افرادی که کارت اقامت کانادا دارند، می‌توانند در رشته‌های دانشگاهی با شهریه کمتری تحصیل کنند. جالب است که بدانید در کنار همه این خدمات دولت، کانادا دوره‌های تحصیلی به‌صورت رایگان برای کسانی که شغل خود را ازدست‌داده‌اند، آماده کرده است تا آن‌ها بتوانند یک شروع جدید در زندگی خود داشته باشند.

کارت اقامت برای همسر و فرزندان

زمانی که فرد پی آر کانادا را دریافت کرد، می‌تواند برای همسر و فرزندان وابسته به خود هم درخواست اسپانسرشیپ دهد. کسانی که از طریق اکسپرس اینتری کانادا مهاجرت می‌کنند، می‌توانند در هنگام ارسال درخواست، فرزندان و همسر را هم در فرم قید کنند. هنگامی که همسر و فرزند فرد، کارت اقامت را دریافت می‌کنند، از مزایای اقامت دائم مانند تحصیل در کانادا بهره‌مند خواهند شد.

اخذ شهروندی کانادا

مهاجرت به کانادا و دریافت کارت اقامت اولین مرحله برای دریافت تابعیت این کشور است. بعد از سه سال از دریافت پی آر کانادا شخص می‌تواند برای اخذ پاسپورت اقدام کند. کارت اقامت برای ۳ سال اعتبار دارد و می‌تواند تمدید شود. کسانی که شهروند کانادا می‌شوند، می‌توانند کارت اقامت این کشور را دریافت کنند که ارزش بالایی دارد و با آن می‌توان به‌راحتی به کشورهای زیادی سفر کرد. همین‌طور اشخاص قادرند در کشورهای اروپایی بدون نیاز به ویزا به مدت محدودی زندگی کنند.

اجازه اقامت در ایالت‌های مختلف کانادا

بعد از اخذ پی آر کانادا فرد می‌تواند بدون مشکل و آزادانه در هر ایالتی از کانادا زندگی کند و این موضوع موقعیت‌های بهتری را برای پیداکردن یک شغل برای فرد فراهم می‌کند، پس به‌طورکلی چه تصمیم داشته باشید که به بازدید از نقاط زیبای کانادا بروید یا اینکه در شهرهای مختلف آن زندگی کنید، این اجازه به شما داده خواهد شد. توجه به این نکته ضروری است که کسانی که ویزای کار کانادا را دریافت کرده‌اند، تنها درصورتی‌که اپن ورک پرمیت داشته باشند می‌توانند در هر جایی در کانادا زندگی کنند.

اجازه شروع کسب‌وکار در کانادا

کسانی که کارت اقامت دائم این کشور را دارند، می‌توانند در این کشور کسب‌وکار خود را آغاز کنند. همچنین این اجازه به متقاضی داده می‌شود که در این کشور سرمایه‌گذاری کند و گزینه‌های مختلف سرمایه گذاری در کانادا در دسترس آن‌ها قرار دارد.

امنیت

کانادا به‌عنوان یکی از ایمن‌ترین کشورهای جهان به‌حساب می‌آید. بسیاری از مهاجران نسبت به امنیت کشوری که قصد شروع یک زندگی جدید در آن را دارند، نگران هستند. خوشبختانه کانادا سطح امنیت بالایی دارد. از آن جا که همه شهروندان این کشور تابع قانون هستند، باعث می‌شود که سطح امنیت این سرزمین بسیار خوب باشد و آن را تبدیل به یکی از ایده‌آل‌ترین مقاصد مهاجرتی کرده است.

کارت پی آر کانادا

معرفی بهترین راه های دریافت کارت اقامت دائم کانادا

راه‌های مختلفی برای اخذ کارت اقامت دائم کانادا وجود دارد که شامل موارد زیر می‌شوند:

کسب اقامت دائم کانادا از طریق کار

 • برنامه اکسپرس اینتری: یک کارگر خارجی می‌تواند واجد شرایط اکسپرس اینتری از طریق هر یک از این چهار برنامه مهاجرتی باشد:
 • برنامه کارگران ماهر فدرال: در این حالت کسانی که یک سال سابقه کار دارند و در یکی از شغل‌های فهرست ناک مشغول به کار هستند، می‌توانند برای شرکت در این برنامه اقدام کنند.
 • برنامه تجارت ماهر فدرال: چنانچه ۲ سابقه کار داشته باشید، می‌توانید در این برنامه شرکت کنید، البته کار شما باید در فهرست ناک باشد.
 • کلاس تجربه کانادایی: این برنامه شامل افرادی می‌شود که یک سال در کانادا کار کرده‌اند یا در واقع تجربه کار کانادایی دارند و هم اکنون از یک کارفرما جاب آفر دریافت کرده‌اند.
 • برنامه نامزدهای استانیطرح نامزد استانی کانادا (PNP) برنامه‌ای است که در آن استان‌های کانادا می‌توانند افراد را برای اقامت دائم معرفی کنند. هر استان کانادا دارای برنامه متفاوتی است. هدف این برنامه جذب و حفظ مهاجرانی است که مهارت و تجربه لازم برای کمک به اقتصاد استان را دارند. برای واجد شرایط‌بودن برای PNP، متقاضیان باید شرایط مربوط به مهارت زبان، تحصیلات، تجربه کاری و... را داشته باشند.
 • جاب آفر: درصورتی‌که فرد بتواند یک پیشنهاد شغلی مناسب از کانادا دریافت کند، می‌تواند برای گرفتن ویزای کار کانادا اقدام نماید. شاید برای شما جالب باشد که بدانید کسانی که از طریق ویزای توریستی کانادا به این کشور سفر می‌کنند، درصورتی‌که بتوانند یک پیشنهاد کاری دریافت کنند، می‌توانند ویزای خود را تغییر دهند.

مطالعه بیشتر: راهنمای اخذ ویزای توریستی کانادا


کسب اقامت کانادا از طریق تحصیل

کسب ویزای تحصیلی کانادا یکی از راه‌های آسان برای به‌دست‌آوردن پی آر کانادا است. مخصوصاً که کسانی که در این کشور تحصیل می‌کنند، می‌توانند امتیاز خوبی در برنامه‌های مختلف مهاجرت به کانادا کسب کنند. برای اینکار شخص در ابتدا باید پذیرش تحصیلی در یک دانشگاه کانادا را دریافت کند. از جمله شرایط لازم برای تحصیل در مقطع کارشناسی مدرک آیلتس و برای مقطع کارشناسی ارشد آیلتس ۶.۵ است. توجه داشته باشید که شرایط و شهریه برای هر دانشگاهی کانادا متفاوت است و باید اطلاعات لازم در این مورد را در وب‌سایت‌های هر دانشگاه کسب کنید.

کسب اقامت کانادا با روش سرمایه‌گذاری

ویزای سرمایه گذاری کانادا، به افراد اجازه می‌دهد تا اقامت دائم و در نهایت شهروندی خود را از طریق برنامه‌های مهاجرت سرمایه‌گذاری فدرال و استانی دریافت کنند. سپس، در صورت موفقیت‌آمیز بودن کسب‌وکار، سرمایه‌گذاران خارجی واجد شرایط می‌توانند برای اقامت دائم این سرزمین اقدام کنند. راه‌های مختلف سرمایه‌گذاری کانادا شامل موارد زیر می‌شوند:

 • خرید ملک
 • سرمایه‌گذاری ۲۵۰ الی ۳۵۰ هزاردلاری
 • نوآفرینی
 • ثبت شرکت در کانادا

اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تولد

از طریق دوراه مختلف می‌توان با تولد شهروندی این کشور را به دست آورد. در این حالت کلیه کسانی که در کانادا متولد می‌شوند، اما والدین آن‌ها کانادایی نیست، می‌توانند تابعیت این کشور را دریافت کنند. همچنین اگر یکی از والدین فرد کانادایی باشد قادر به گرفتن شهروندی این کشور خواهد بود.

اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج

در این کشور به خانواده اهمیت زیادی داده می‌شود، در نتیجه این امکان فراهم شده است که از طریق ازدواج با یک شهروند یا فردی که اقامت دائم کانادا را دارد، بتوانید اقامت این کشور را اخذ کنید. به‌این‌ترتیب کسانی که شرایط زیر را داشته باشند، می‌توانند برای پیوستن شریک زندگی به کانادا درخواست دهند:

 • حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد.
 • شهروند کشور کانادا باشد یا کارت اقامت دائم آن را داشته باشد.
 • بتواند نیازهای مالی شریک زندگی خود را به مدت سه سال تأمین کند.
کارت اقامت دائم کانادا

اقامت دائم کانادا از طریق خوداشتغالی

افرادی که در حوزه ورزشی یا هنری مهارت دارند، می‌توانند از طریق این برنامه به کانادا مهاجرت کرده و پی آر کانادا را دریافت کنند. اگر قصد دارید تا از این روش اقدام کنید، باید در رزومه خود سابقه دریافت جوایز بین‌المللی هم داشته باشید تا به این صورت دولت کانادا مطمئن شود تا شما در این زمینه‌ها شخصی بسیار ماهر هستید.

اقامت دائم کانادا از طریق خویشاوندی

یکی از روش‌های آسان برای مهاجرت به این کشور به‌وسیله رابطه فامیلی است. اگر اعضای درجه یک خانواده شما شهروند یا مقیم دائم کانادا هستند، می‌توانند به شما برای گرفتن پی آر کانادا کمک کنند. برای اینکه واجد شرایط این ویزا باشید، باید ثابت کنید که با حامی مالی خود رابطه واقعی دارید و آنها مایل و قادر به حمایت مالی از شما هستند. اعضای خانواده زیر می‌توانند از طریق رابطه خویشاوندی برای اقامت دائم درخواست دهند:

 • همسر
 • پدر و مادر یا پدربزرگ و مادربزرگ
 • فرزند وابسته، خواهر و برادر، خواهرزاده یا برادرزاده

برای اینکه بتوانید اسپانسر یک فرد شوید، باید حداقل ۱۸ سال سن، تابعیت یا قامت دائم آن را داشته باشید. همچنین باید درآمد لازم برای حمایت مالی از این فرد را داشته باشید. اسپانسر همچنین باید قراردادی امضا کند که قول حمایت مالی شخص دیگر را بدهد. همچنین فرد باید مسئولیت هزینه‌های پزشکی فرد را هم برعهده بگیرد.

مدارک لازم برای دریافت کارت PR کانادا

برای دریافت اقامت کانادا به مدارک زیر نیاز است:

 • پاسپورت معتبر
 • گواهی عدم سوءپیشینه
 • نامه سلامت پزشکی
 • پرکردن فرم درخواست پی آر کانادا
 • مدرک تحصیلی و هویتی افراد که باید به‌صورت ترجمه شده باشد.
 • رسید پرداخت هزینه درخواست کارت اقامت
 • نامه تمکن مالی
 • مدرک زبان
 • اگر فرد از طریق اسکیل ورکر کانادا اقدام کند، باید مدارک تحصیلی خود را ارزیابی کند.
 • ارائه سابقه کار

لازم به ذکر است که از آن جا که سفارت این کشور در ایران وجود ندارد، در نتیجه پیکاپ ویزای کانادا برای شهروندان ایرانی در نظر گرفته شده است و متقاضیان می‌توانند بدون نیاز به سفر به سایر کشورها این کارت را دریافت کنند. البته توجه داشته باشید که جهت انگشت‌نگاری برای درخواست ویزا باید برای یکبار وقت سفارت کانادا را بگیرید و به آن مراجعه کنید.

هزینه PR کانادا چقدر است؟

هزینه بررسی پرونده برای دریافت پی آر کانادا برابر با ۵۱۵ دلار کانادا و در صورت موافقت باید ۵۰ دلار هم برای صدور کارت پرداخت کنید.

امتیاز PR کانادا

برای اینکه بتوانید به کانادا مهاجرت کنید، باید امتیازات لازم برای اینکار را کسب کنید. فرد باید بتواند حداقل امتیاز لازم برای دریافت پی آر کانادا را کسب کند که این میزان ۶۷ است. برای محاسبه امتیازات پارامترهایی مانند مدرک زبان، پیشنهاد شغلی، سن، مدرک تحصیلی و... در نظر گرفته می‌شود. البته دو سیستم امتیازبندی (سیستم جامع CRS کانادا) برای متقاضی در نظر گرفته شده است که در ابتدا امتیاز شما از صد محاسبه می‌شود و سپس در مرحله بعدی امتیازات شما از ۱۲۰۰ در نظر گرفته می‌شود.

محاسبه امتیاز بر مبنای ۱۰۰

معیار

امتیاز

مهارت زبانی

28

انطباق‌پذیری

10

تحصیلات

25

سابقه کار

15

جاب آفر

10

سن

12

 

امتیازات مربوط به زبان

 

زبان

نمره

CLB7

16

CLB8

20

CLB9

24

 

تحصیلات

مدرک تحصیلی

امتیاز

دیپلم

5

فوق دیپلم یک ساله

15

فوق دیپلم دو ساله

19

لیسانس

21 - 22

فوق لیسانس

23

دکتری

25

 

سن

سن

امتیاز

18 الی 35

12

36

11

37

10

38

9

40

7

41

6

42

5

43

4

44

3

45

2

46

1

47 به بالا

0

 

پیشنهاد شغلی

کسانی که یک جاب آفر از شرکت کانادایی دریافت می‌کنند، می‌توانند ده امتیاز در این سیستم کسب کنند. علاوه بر این لازم به ذکر است که شغل شما باید در دسته A و B باشد

سابقه کار

سابقه کار در 10 سال گذشته

امتیاز

یک سال

9

دو سال

11

چهار سال

13

شش سال

15

 

انطباق‌پذیری

معیار

امتیاز

سابقه تحصیل

5

سابقه کار

10

سطح زبان همسر

5

سابقه تحصیل همسر

5

سابقه کار همسر

10

داشتن خویشاوند در کانادا

5

 

محاسبه امتیاز بر مبنای 1200:

معیار

مجرد

متاهل

سن

110

100

مدرک تحصیلی

120 الی 150

120 الی 140

زبان

160

150

تجربه کار در کانادا

80

70

 

افراد واجد شرایط دریافت پی آر کانادا

 تنها کسانی می‌توانند کارت پی آر را داشته باشند که شرایط درخواست شده را داشته باشند. شرایط دریافت کارت پی آر کانادا عبارت‌اند از:

 • کسب ۶۷ امتیاز در سیستم امتیازبندی
 • سن زیر ۴۰
 • کسب حداقل نمره آیلتس
 • ارزیابی مدرک تحصیل
 • اثبات تمکن مالی
 • پیشنهاد شغلی در کانادا (اختیاری)

مدت زمان دریافت PR کانادا

به‌طورکلی فردی که به مدت دو سال در این کشور کارکرده است و مالیات خود را پرداخت کرده است، می‌تواند برای دریافت کارت اقامت اقدام کند. مدت زمان انتظار برای دریافت پی آر کانادا تقریباً ۳۶ روز است، بااین‌حال، تمدید یا تعویض یک کارت PR قدیمی ممکن است ۷۰ روز طول بکشد.

نحوه تمدید کارت پی آر کانادا

برای تمدید کارت پی آر کانادا باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • متقاضی مقیم کانادا باشد.
 • در کانادا زندگی کند.
 • فرد نباید سوءسابقه داشته باشد.
 • درصورتی‌که مدرک وی گم یا دزدیده شده است، باید یک مدرک معتبر در این زمینه به اداره مهاجرت ارائه دهد.
 • برای اینکه بتوانید کارت اقامت خود را تمدید کنید، باید فرمIMM 5444e به همراه این مدارک را به سازمان مربوطه ارائه دهید:
 • کارت اقامتی که به‌زودی منقضی می‌شود.
 • درصورتی‌که کارت شما گم شده است، باید گواهی مفقودشدن آن را ارائه دهید.
 • کپی پاسپورت
 • عکس
 • مدارک هویتی مانند شناسنامه
 • گواهی عدم سوءپیشینه
کارت PR کانادا

ممکن است نیاز به مدارک دیگری هم باشد که شامل موارد زیر می‌شوند:

 • کپی از سوابق مربوط به کارت پی آر کانادا
 • اسناد مالیاتی
 • کپی از کارت شناسایی یا گواهینامه
 • گواهی تولد برای افرادی که سن آن‌ها از ۱۸ سال کمتر است.

پس از آنکه تمامی مدارک و شرایط درخواست شده را تهیه و فراهم کردید، می‌توانید برای تمدید کارت پی آر درخواست دهید. پس باید مراحل زیر را طی کنید:

 • فرم درخواست تمدید را تکمیل کنید و به یکی از اداره‌های مهاجرت و شهروندی ببرید و به آنها تحویل دهید.
 • هزینه‌های ارزیابی و رسیدگی به درخواست تمدید کارت را پرداخت کنید.

ابطال کارت پی آر کانادا

هنگامی که فرد ویزای کانادا را دریافت می‌کند و به این کشور وارد می‌شود، طبق شرایط خاصی قادر به دریافت پی آر کانادا خواهد بود. این کارت به معنی اجازه اقامت دائم متقاضی در این کشور است. برای اینکه بتوانید اقامت خود را حفظ کنید ضروری است تا در ۵ سال آینده به مدت دو سال در این کشور حضور داشته باشید. در غیر این صورت کارت شما باطل خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است که با پایان‌یافتن این دوره شخص می‌تواند درخواست تمدید آن را بکند.

البته این موضوع در خصوص افرادی است که تمایلی به گرفتن تابعیت این کشور ندارند و تنها علاقه دارند، از مزایای اقامت دائم استفاده کنند. اما هدف اکثر افراد از مهاجرت به این کشور دریافت تابعیت آن است، به همین دلیل درصورتی‌که شخص بتواند سه سال را به‌صورت مستمر در این کشور زندگی کند، تحت شرایط لازم قادر به اخذ شهروندی این سرزمین خواهد بود، در این حالت بعد از گرفتن تابعیت، کارت اقامت متقاضی باطل می‌شود، زیرا دیگر نیازی به استفاده از آن ندارد.

تفاوت PR کانادا با تراول داکیومنت

تراول داکیومنت کانادا، در واقع به افرادی تعلق می‌گیرد که به دلایلی پاسپورت معتبر ندارند. این افراد شامل پناهنده‌ها یا کسانی می‌شود که پاسپورت آن‌ها گم شده است یا اینکه آن را دزدیده‌اند. در این حالت شخص می‌تواند با این سند به کشورهای دیگر سفر کند.

اما درباره تفاوت‌های این سند با پی آر کانادا می‌توان گفت که این سند به‌صورت موقتی استفاده می‌شود، درصورتی‌که کارت اقامت یک مدرک با اعتبار چند ساله است. از دیگر تفاوت‌های آن می‌توان به مزایای برخورداری از کارت اقامت اشاره کرد که با آن می‌توان چندین سال در این کشور و در هر ایالتی از آن کار و زندگی کنید. با استفاده از تراول داکیومنت نمی‌توان به همه کشورها سفر کرد درصورتی‌که این مشکل با کارت اقامت کانادا وجود ندارد.

مقایسه پی آر کانادا با سیتیزن شیپ

سیتیزن شیپ کانادا و اقامت دائم دو وضعیت متفاوت هستند که در ادامه به برخی از تفاوت‌های اصلی بین این دو اشاره می‌کنیم:

شهروندی بالاترین حالت مهاجرت در کانادا است و این حق را به شما می‌دهد که به طور دائم در کانادا زندگی، کار و تحصیل کنید، همچنین حق رأی‌دادن و کارکردن در مشاغل دولتی خاصی را به شما اعطا می‌کند.

اما کارت اقامت دائم این کشور با اینکه به شما اجازه می‌دهد، در این سرزمین زندگی و کار کنید، اما از حقوق شهروندی برخوردار نیستید و شما حق رأی‌دادن را هم نخواهید داشت.

برای کسب شهروندی این کشور باید در ابتدا اقامت دائم آن را دریافت کنید. دراین‌خصوص متقاضی باید سه سال از ۵ سال گذشته را در کانادا زندگی کرده و مالیات خود را پرداخته باشد و سپس در انتها برای دریافت تابعیت این کشور آزمون شهروندی آن را قبول شود. اخذ شهروندی همیشگی است، اما مدت اعتبار کارت اقامت ۵ساله است و می‌توان آن را دوباره تمدید کرد.

مقایسه پی آر کانادا با گرین کارت آمریکا

بسیاری از مهاجران علاقه زیادی به دریافت گرین کارت آمریکا دارند، زیرا این مدرک فواید زیادی برای آن‌ها به ارمغان می‌آورد. کسانی که بتوانند این کارت را دریافت کنند، اجازه کار و زندگی در این کشور را دارند. این کارت مشابه با کارت PR کانادا است.

با PR کانادا به کدام کشور ها می توان سفر کرد؟

 • زندگی به مدت سه ماه در سرزمین‌های هلندی کارائیب، گرجستان، آنگویلا، باهاما و نیکاراگوئه، سنت مارتن و جزایر تورکس و کایکوس
 • سفر یک‌ماهه به بلیز، کاستاریکا، کوبا، قطر و تایوان
 • اقامت شش‌ماهه در برمودا، جامائیکا، مکزیک، جزایر ویرجین بریتانیا، پاناما
 • سفر دوماهه به جزایر کیمن و جمهوری دومینیکن
 • سفر بدون نیاز به ویزا به السالوادور و گواتمالا و هندوراس

 جمع‌بندی

دریافت کارت اقامت کانادا باعث بهبود وضعیت مهاجرتی فرد در این کشور می‌شود و فرد از مزایای زیادی مانند زندگی و کار به‌صورت آزادانه در این سرزمین بهره‌مند خواهد شد. راه‌های مختلفی برای دریافت پی آر کانادا وجود دارد که هر یک از آن‌ها شرایط و مدارک متفاوتی نیاز دارند. اگر همچنان با مطالعه این مطلب با سوالاتی در این زمینه مواجه هستید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در سایت سبزینه با کارشناسان ما تماس بگیرید. آنها شما را راهنمایی خواهند کرد.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
دسته های این وبلاگ: اخبار مقالات
 265  |
 5.00   از   5/00   از تعداد   1   رای   |
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs مشاوره رایگان