جستجو در سایت
logo

درباره تور ترکیبی

سفر و تور ترکیبی با چندین مقصد

سفر و تور ترکیبی با چندین مقصد شامل کشورهای تایلند، ترکیه، مالزی، سنگاپور، چین، گرجستان، هند، ویتنام، روسیه، قاره اروپا و سایر مقاصد لوکس می باشد. متقاضیان تور ترکیبی می توانند جهت مشاهده پکیج ها به تورهای موجود در بالای صفحه مراجعه نمایند، و یا جهت دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایند.

تور ترکیبی خارجی

تور ترکیبی خارجی در کشورهای مختلف در سبزینه با مناسب ترین قیمت هتل های گارانتی و پرواز چارتر ارائه می گردد. مسافران گرامی می توانند جهت دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند، و یا جهت مشاهده پکیج ها بر روی تورهای موجود در بالای این صفحه کلیک نمایند.

رزرو تور ترکیبی

متقاضیان می توانند جهت رزرو تورهای ترکیبی کشورهای ترکیه، تایلند، سنگاپور، مالزی، گرجستان، چین، ویتنام، هند، روسیه، قاره اروپا و سایر مقاصد لوکس با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند، و یا جهت مشاهده قیمت ها و پکیج ها به آگهی های تور واقع در بالای این صفحه مراجعه نمایید.

تور ترکیبی ارزان

تور ترکیبی ارزان را می توانید از سبزینه با مناسب ترین پرواز های چارتری و هتل های گارانتی کارگزاران مستقیم تهیه نمایید. کارشناسان ما با ترکیب ارزان ترین پرواز و هتل، یک پکیج را با مناسب ترین و رقابتی ترین نرخ ارائه می دهند.

آفر تور ترکیبی

جهت آگاهی از آخرین آفرهای لحظه ای و تخفیف های ویژه می توانید ما را در بخش استوری اینستاگرام سبزینه دنبال نمایید. آفر به معنی پروازهای لحظه آخری می باشد، لذا مسافر می بایست خود را بلافاصله پس از خریداری تور آماده سفر سازد.

قیمت تور ترکیبی

قیمت تور ترکیبی را می توانید در باکس های تور واقع در بالای صفحه مشاهده نموده، و یا جهت آگاهی از قیمت های روز با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. به علت نواسانات ارز و رقابت در میان چارترکنندگان توصیه می شود جهت اطلاع از نرخ روز با آژانس مسافرتی سبزینه تماس حاصل فرمایید.

قیمت تور ترکیبی لحظه آخر

 

ارزانترین تور ترکیبی

ارزانترین تور ترکیبی را می توانید با رقابتی ترین قیمت پرواز چارتری و هتل گارانتی از آژانس هواپیمایی سبزینه تهیه نمایید. کارشناسان مجرب ما با ارائه مشاوره در خصوص انتخاب بهترین مقصد و هتل، اماکن نزدیک به هتل، جاذبه های گردشگری و تنظیم برنامه سفر، یک سفر دلنشین، امن و به صرفه برای مسافران گرامی تضمین می دهند.

تور ترکیبی لحظه آخری

مسافران می توانند جهت اطلاع از اخبار تورهای لحظه آخری و آفرها بخش اینستاگرام سبزینه را دنبال نموده، و یا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایند.

خرید تورهای ترکیبی تابستان 1403 با سبزینه

متقاضیان گرامی می توانند جهت مشاهده پکیج تورهای ترکیبی تابستان بر روی گزینه تورها واقع در منو در بالای صفحه کلیک نمایند. البته به علت نواسانات نرخ ارز و رقابت در میان چارتر کنندگان توصیه می شود جهت اطلاع از نرخ های به روز با سبزینه تماس حاصل فرمایند.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
 94  |
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs مشاوره رایگان