جستجو در سایت

بلیط هواپیما خارجی

logo

خرید بلیط هواپیما خارجی به صورت آنلاین

بهترین گزینه جهت سفر و جابجایی به نقاط دور بدون شک هواپیما است و برای استفاده از هواپیما یقینا نیاز به خریداری بلیط می باشد. به طور کلی بلیط هواپیما را به دو روش حضوری و آنلاین می توان تهیه نمود، برای خرید حضوری نیاز به مراجعه به آژانس های هواپیمایی می باشد و جهت خرید آنلاین با مراجعه به سایت و از طریق موبایل یا کامپیوتر به راحتی اقدام نمایید و در زمان خود صرفه جویی نمایید. آژانس هواپیمایی سبزینه امکان خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی را در اختیار مسافرین قرار داده، که از طریق ورود به سایت و انتخاب بخش مربوطه با گزینش مبدا و مقصد و زمان سفر لیست پروازها نمایش داده شده و در مراحل بعدی نوع کلاس پروازی و ایرلاین مورد نظر را انتخاب و در نهایت به سادگی اقدام به خرید بلیط پروازهای خارجی نمایید.

رزرو بلیط پروازهای خارجی با قیمت مناسب و ارزان

در گذشته امکان خرید بلیط هواپیما فقط از طریق مراجعه حضوری به آژانس های هواپیمایی امکان پذیر بود. اما امروزه با ورود تکنولوژی به زندگی روزمره امکان خرید بلیط به صورت آنلاین و با چند کلیک ساده فراهم می باشد، از طریق وب سایت سبزینه به راحتی می توانید بلیط پروازهای خارجی دلخواه خود را اعم از سیستمی یا چارتر با انتخاب ایرلاین مورد نظر و زمان دلخواه و مناسب ترین نرخ  گزینش و خریداری نمایید.

بهترین پیشنهادهای بلیط هواپیما خارجی برای شما

یکی از پراهمیت ترین موارد در سفر خارجی هزینه بلیط می باشد. در تهیه بلیط هواپیما خارجی مواردی وجود دارد که باعث به صرفه بودن خرید برای شما است، در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم. اولین نکته این است که خیلی زودتر از زمان سفر خود اقدام به خرید نکنید زیرا به احتمال زیاد بلیط را به قیمت بالاتری تهیه میکنید حداکثر زمان مناسب بین 6 تا 8 هفته قبل سفر می باشد زیرا هرچه به زمان پرواز نزدیک تر شده برای تکمیل ظرفیت صندلی ها نرخ های به صرفه تری ارائه می شود. نکته حائز اهمیت این است که هیچگاه خرید بلیط را به روزهای پایانی موکول نکنید.  مورد بعدی، زمان سفر می باشد برخی ماه های سال میزان سفرها کاهش پیدا می کند که در این زمان ها بلیط ها از نرخ های کمتری برخوردار هستند معمولا ماه های اردیبهشت، مهر، آبان، بهمن زمان هایی است که تعداد مسافران کاهش پیدا می کند. از دیگر موارد تاثیرگذاری که می توان به آن اشاره نمود ساعت پرواز است که به طور معمول ساعت های صبح زود به جهت میزان تقاضا کمتر به نسبت از نرخ مناسب تری برخوردار است و بویژه که در این تایم ها به دلیل خلوتی فرودگاه فرآیند تحویل بار و گذر از گیت سریع تر انجام می شود. حتی روزهای هفته هم در نرخ بلیط تاثیرگزار است و معمولا روزهای پایانی هفته نرخ ها بالاتر می باشد. بخش بلیط هواپیما خارجی در سایت سبزینه این امکان را فراهم کرده تا به صورت لحظه ای پروازها را چک کرده و گزینه مناسب خود را بیابید.

کلاس های پروازی در خرید بلیط هواپیما خارجی

پروازهای هوایی با توجه به امکاناتی که به مسافران ارائه می دهند به بخش های مختلفی تقسیم می شوند که عبارتند از : فرست کلاس، تجاری، اقتصادی

فرست کلاس – first class یا F

فرست کلاس گرانترین کلاس پروازی می باشد و صندلی های فرست کلاس تک نفره، مبله، اتاقک مانند و اختصاصی می باشد. امکانات رفاهی در فرست کلاس شامل تلویزیون اختصاصی، لپ تاپ، سرویس اینترنت ماهواره ای، صندلی های اتوماتیک با قابلیت تنظیم زیر پا و بالشت های نرم برای پشت گردن و سرویس بهداشتی اختصاصی می باشد. در این نوع کلاس پروازی سرو غذای گرم و انتخاب از روی منو توسط مسافرین می باشد. مسافرین فرست کلاس معمولا جزو آخرین مسافرینی هستند که سوار هواپیما می شوند و انتقال آن ها جدا از سایر مسافرین به هواپیما می باشد. کانتر پذیرش برای مسافرین فرست کلاس جداگانه می باشد و همچنین مسافران این نوع کلاس پروازی قبل از سایرین از هواپیما خارج می شوند.

کلاس تجاری (بیزینس) – business class یا C

 کلاس تجاری، بعد فرست کلاس در رتبه دوم قرار دارد. این نوع صندلی ها در دو ردیف جدا هستند و به طور معمول در قسمت جلویی کلاس اکونومی و با فاصله از هم قرار گرفته اند. صندلی های بیزینس مبله و اتوماتیک هستند و همچنین شامل امکانات کانتر و حمل و نقل مجزا تا هواپیما می باشد. قیمت بیزینس از فرست کلاس پایین تر اما نسبت به اکونومی هزینه بالاتری دارد.

کلاس اقتصادی (اکونومی) – economy class یا Y

کلاس اکونومی آخرین و ارزان ترین صندلی در هواپیما می باشد در این نوع کلاس پروازی که حجم بیشتری از صندلی های یک هواپیما را در بر می گیرد چیدمان صندلی ها ردیفی می باشد و امکانات خاصی برای مسافران ارائه نمی گردد. در برخی از هواپیماها مانیتور و هدفون مقابل تمامی صندلی ها تعبیه شده که کنترل نمایش آن خارج از دسترس مسافران است.

شرایط کنسلی بلیط خارجی

بلیط هواپیما به دسته های چارتری و سیستمی تقسیم می شود و شرایط کنسلی در هرکدام متفاوت می باشد. اصطلاح چارتری عموما زمانی که یک آژانس هواپیمایی اقدام به اجاره تعدادی از صندلی های یک پرواز می نمایند کاربرد دارد و امکان متفاوت بودن نذرخ ها وجود دارد، عمده تفاوت بلیط های چارتری در عدم امکان کنسلی می باشد و همچنین در این بلیط ها، نرخ کودک 2-12 سال با نرخ بزرگسال تفاوتی ندارد. پروازهای سیستمی توسط ایرلاین ها ارائه می گردد و عموما نرخ بلیط کودک 2-12 سال به صورت نیم بها می باشد. در این نوع پروازها جهت کنسلی می بایست 24 الی 48 ساعت قبل اقدام نمایید و جریمه کنسلی مطابق قوانین مندرج در بلیط و اعلامی توسط ایرلاین ها می باشد که بستگی به عوامل متفاوتی نظیر زمان اعلام کنسلی و... دارد.

خرید مطمئن بلیط پروازهای خارجی در سبزینه

جهت خرید بلیط هواپیما در سبزینه علاوه بر مراجعه حضوری و کسب اطلاعات و راهنمایی از مشاورین ما، امکان خرید آنلاین از سایت وجود دارد که برای این کار تنها کافی است وارد سامانه سبزینه شده و با ورود به بخش پروازهای خارجی و تعیین تاریخ و مقصد، لیست نمایش داده شده را مشاهده نمایید و از میان نرخ های ایرلاین های ارائه شده مناسب ترین گزینه را انتخاب و در تمامی این مسیر همکاران ما در سبزینه راهنمای شما بوده تا با اطمینان خاطر اقدام به خرید نمائید.

 

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
ContantUs مشاوره رایگان