جستجو در سایت
logo

درباره پاتایا

قیمت تور پاتایا

قیمت تور پاتایا بستگی به عواملی چون نرخ ارز، نرخ پرواز و هتل مورد نظر دارد. آژانس سبزینه با ترکیب هوشمندانه ارزانترین پرواز چارتر و هتل گارانتی ارزانترین تور پاتایا را به مسافرین گرامی ارائه می دهد. مشاوران ما همچنین مسافران را در انتخاب مناسب ترین هتل متناسب با بودجه و معرقی اماکن نزدیک به هتل و همچنین تنظیم برنامه سفر (جاذبه های گردشگری) یاری می نمایند.

رزرو تور پاتایا تابستان 1403

رزرو تور پاتایا تابستان 1403 در آژانس سبزینه از اواسط فصل بهار امکان پذیر می باشد. متقاضیان می توانند جهت مشاهده پکیج و قیمت ها به تورهای بالای صفحه مراجعه نموده، و یا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایند.

تور پاتایا ارزان

تور پاتایا ارزان را می توانید در آژانس مسافرتی سبزینه تهیه نمایید. کارشناسان مجرب ما با ترکیب هوشمندانه ارزانترین هتل گارانتی طرف قرارداد و ارزانترین پرواز چارتر به پاتایا مناسب ترین قیمت تور پاتایا را به مسافران گرامی ارائه می دهند.

قیمت تور پاتایا لحظه آخری

 

پیش فروش تور پاتایا تابستان 1403

همانطور که ذکر شد پیش فروش تور پاتایا تابستان 1403 از اواسط بهار در سبزینه آغاز می شود. متقاضیان می توانند جهت مشاهده پکیج به تورهای بالای صفحه مراجعه نموده و یا با مشاوران سبزینه تماس حاصل فرمایند.

آفر تور پاتایا

آفر تور پاتایا به معنی پرواز لحظه آخری و تخفیف های ویژه می باشد که تا بیش از چند روز دوام نمی آورند. مسافران می توانند جهت آگاهی از آفرهای لحظه ای ما را در استوری اینستاگرام دنبال نمایند، و یا با مشاوران آژانس سبزینه تماس حاصل فرمایند.

تور لحظه آخری پاتایا تابستان 1403

تورهای لحظه آخری پاتایا، همانطور که از نام آن مشخص است، ممکن است در لحظات نزدیک به پرواز قابل ارائه باشد. جهت آگاهی از تور لحظه آخری پاتایا در طول تابستان می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است احتمال تکمیل ظرفیت تور به علت محدود بودن تعداد پرواز در این سال وجود دارد.

خرید تور پاتایا تابستان 1403 از آژانس سبزینه

متقاضیان می توانند جهت دریافت مشاوره در خصوص انتخاب تور و هتل مورد نظر متناسب با بودجه خود و خرید تور پاتایا با مناسب ترین قیمت ها با کارشناسان سبزینه تماس حاصل فرمایند.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
 93  |
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs مشاوره رایگان