جستجو در سایت
logo

انگلستان کشوری است در قاره اروپا که از سمت غرب با کشور ولز و از سمت شمال با کشور ایرلند همسایه است. این کشور بزرگ و مستقل، از بزرگترین قطب های اقتصادی جهان محسوب شده و به دلیل میزان پایین نرخ بیکاری، یکی از مناسبترین مقاصد تحصیلی و کاری به شمار می رود. در صورتی که شما نیز قصد مهاجرت به این سرزمین را دارید، با این مطلب از سبزینه در رابطه با شرایط اخذ ویزای انگلستان همراه بوده و با خدمات آژانس سبزینه در رابطه با دریافت ویزای انگلیس همراه باشید.

انواع ویزای انگلیس

انواع ویزای انگلیس بسته به هدف از سفر متقاضی می تواند متفاوت باشد. انواع ویزا انگلیس شامل ویزای کار انگلیس ، ویزای سرمایه گذاری انگلیس، ویزای تحصیلی انگلیس ، ویزای توریستی انگلیس ، ویزای خانواده انگلیس ، ویزای مهاجرتی انگلیس و ویزای ترانزیت انگلیس می باشد. انواع ویزا انگلیس بر اساس سطح بندی دولت انگلیس ( Tier ) شامل:

گروه ویزای Tier 1 انگلیس ( ویزای سطح 1 انگلیس ) شامل ویزای سرمایه گذاری انگلیس، ویزای بزینس انگلیس و ویزای استعداد انگلیس

گروه ویزای Tier 2 انگلیس ( ویزای سطح 2 انگلیس ) شامل مجموعه ویزای کار انگلیس بلند مدت

گروه ویزای Tier 4 انگلیس ( ویزای سطح 4 انگلیس ) شامل مجموعه ویزای تحصیلی انگلیس

گروه ویزای Tier 5 انگلیس ( ویزای سطح 5 انگلیس ) شامل مجموعه ویزای کار انگلیس کوتاه مدت

در ادامه به معرفی انواع ویزای انگلیس بر اساس اعتبار ویزا و تعداد مجاز ورود مسافر به انگلیس خواهیم پرداخت، و سپس به معرفی انواع ویزا بر اساس دسته بندی دولت انگلیس می پردازیم.

انواع ویزای انگلیس

ویزای سینگل انگلیس

ویزای سینگل انگلیس یا ویزای یکبار ورود انگلیس به ویزایی گفته می شود که متقاضی می تواند توسط آن تنها یکبار به خاک انگلیس ورود کند، و به محض خروج از انگلیس ویزای وی منقضی و باطل می گردد. در صورت اخذ ویزای توریستی انگلیس از طریق آژانس هواپیمایی سبزینه، ویزای متقاضی به صورت ویزای مولتی اخذ می گردد. ویزای سینگل انگلیس 6 ماهه اخذ می گردد، اما گاهی ممکن است افسر اعتبار آن را کمتر از 6 ماه صادر کند.

ویزای مولتی انگلیس

ویزای مولتی انگلیس یا ویزای چندبار ورود انگلیس که به آن ویزای مالتی انگلیس یا ویزای مولتیپل انگلیس نیز می گویند، نوعی از ویزا است که متقاضی می تواند در مدت زمان اعتبار ویزا ، چندین بار به خاک بریتانیا ورود و خروج کند. اخذ ویزای مولتی انگلیس زمانی انجام می پذیرد که دلیل قانع کننده ای برای افسر وجود داشته باشد. معمولا ویزای کار انگلیس ، ویزای تحصیلی انگلیس ، ویزای توریستی انگلیس و ویزای سرمایه گذاری انگلیس همگی به صورت ویزای مولتیپل انگلیس صادر می گردد. در صورت درخواست ویزای انگلیس از طریق آژانس هواپیمایی سبزینه، ویزای مولتی انگلیس برای متقاضیان اخذ می گردد.

ویزای مولتی انگلیس 6 ماهه

ویزای مولتی انگلیس 6 ماهه همانطور که از اسمش پیداست ویزایی است که مدت اعتبار آن 6 ماه و ورود مسافر به صورت مولتیپل است. یعنی مسافر در بازه زمانی 6 ماهه می تواند هر چند بار که مایل بود به خاک بریتانیا ورود و خروج کند. ویزای مولتی انگلیس برای ایرانیان که برای اولین بار اقدام به اخذ ویزای مولتی انگلیس می کنند معمولا به مدت اعتبار 6 ماهه صادر می گردد.

ویزای مولتی انگلیس 2 ساله

ویزای مولتی انگلیس 2 ساله به ویزایی اطلاق می گردد که مدت اعتبار آن 2 ساله و ورود مسافر به خاک بریتانیا به صورت مولتیپل است. ویزای توریستی انگلیس در صورتی که متقاضی بیش از چند بار جهت اخذ ویزای توریستی انگلیس اقدام کرده باشد به اعتبار 2 ساله، و چنانچه سابقه سفر متقاضی به بریتانیا بسیار عالی باشد، ویزای تورستی انگلیس به اعتبار 5 ساله و 10 ساله صادر می گردد. مدت اعتبار ویزای کار انگلیس نیز معمولا تا سقف 2 سال صادر می گردد.  اعتبار ویزای تحصیلی انگلیس نیز بسته به سن و مقطع می تواند متفاوت باشد.

ویزای مولتی انگلیس 5 ساله

ویزای مولتی انگلیس 5 ساله نوعی از ویزای انگلیس است که مدت اعتبار ویزا 5 ساله و ورود مسافر به انگلیس نیز به صورت مالتی ( یعنی چندبار ورود ) می باشد. معمولا این نوع ویزای انگلیس از نوع توریستی برای اشخاصی صادر می گردد که سابقه سفر فوق العاده ای داشته باشند. ویزای سرمایه گذاری انگلیس نیز چنانچه مبلغ سرمایه 2،000،000 پوند باشد به مدت اعتبار 5 ساله اخذ می گردد. ویزای تحصیلی انگلیس در مقطع دکتری نیز معمولا به اعتبار 5 ساله اخذ می گردد.

ویزای مولتی انگلیس 10 ساله

ویزای مولتی انگلیس 10 ساله تنها شامل حال اشخاصی می شود که سابقه سفر درخشانی به بریتانیا داشته اند، یا قصد ملحق شدن به همسر ، والدین یا فرزندان (که دارای اقامت دائم بریتانیا هستند) را دارند.

اخذ ویزای انگلیس تضمینی

در ادامه به معرفی انواع ویزای انگلیس بر اساس دسته بندی دولت انگلیس خواهیم پرداخت.

ویزای توریستی انگلیس

ویزای توریستی انگلیس ویزایی است که جهت اهداف گردگشگری اخذ می گردد، و معمولا به مدت اعتبار 6 ماهه یا کمتر صادر می گردد. البته چنانچه اخذ ویزای توریستی انگلیس به دلایل پزشکی ، تحقیقاتی یا ماموریت کاری اقدام شده باشد، می تواند به مدت اعتبار 11 ماهه و 12 ماهه اخذ گردد. ویزا توریستی انگلیس به 2 نوع سینگل ( یکبار ورود ) و مولتی ( چندبار ورود ) تقسیم می گردد که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت.

ویزای کار انگلیس

ویزای کار انگلیس نوعی از ویزا است که پیش از مهاجرت به انگلیس اخذ می گردد. به این معنی که ویزای کار انگلیس یک پله پیش از سیتیزن انگلیس شدن می باشد. اخذ ویزای کار انگلیس بسیار دشوار می باشد، زیرا که اداره مهاجرت انگلیس در اخذ این نوع ویزا بسیار سختگیر است. ویزای کار انگلیس به دو نوع ویزای کار کوتاه مدت انگلیس و ویزای کار بلند مدت انگلیس تقسیم بندی می شود، که هر کدام از این دو نوع ویزای انگلیس خود به انواع دیگری به عنوان زیرمجموعه تقسیم می شوند. در ادامه به معرفی ویزای کار انگلیس بر اساس دسته بندی اعتبار ویزا خواهیم پرداخت، سپس به معرفی ویزاهای کار انگلیس بر اساس دسته بندی دولت انگلیس می پردازیم.

ویزای کار کوتاه مدت انگلیس

ویزای کار کوتاه مدت انگلیس همانطور که از نامش پیداست به ویزایی می گویند که برای اهداف شغلی و کار در انگلیس برای مدت زمان 6 تا 24 ماه اخذ می گردد.

ویزای Tier 1 انگلیس ( ویزای نخبگان خارجی انگلیس )

ویزای Tier 1 انگلیس یا ویزای نخبگان خارجی انگلیس نوعی از ویزای کار بلند مدت انگلیس است که به کسانی تعلق می گیرد که دارای استعداد یا نخبه ای خاص یا کارافرین خاصی هستند. این نوع ویزای انگلیس خود به چند نوع دیگر تقسیم می شود که عبارتند از ویزای فارغ التحصیلان کارافرین انگلیس ، ویزای استعدادهای نخبه انگلیس ، ویزای کارافرین انگلیس و ویزای سرمایه گذار انگلیس .

ویزای Tier 2 انگلیس ( ویزای نیروی متخصص خارجی انگلیس )

ویزای Tier 2 انگلیس یا ویزای نیروی متخصص خارجی انگلیس به نوعی از ویزای کار بلند مدت انگلیس گفته می شود که به اشخاصی که مهارت شغلی خاص و مورد نیاز انگلیس دارند تعلق می گیرد. اخذ ویزای Tier 2 انگلیس از اخذ ویزای Tier 1 انگلیس به مراتب آسان تر و لذا پرطرفدارتر است. ویزای Tier 2 انگلیس نیز به 4 نوع دیگر تقسیم می شود که عبارتند از ویزای انتقال داخل شرکتی انگلیس ، ویزای کار عمومی انگلیس ، ویزای مبلغان دینی انگلیس و ویزای ورزشکاری انگلیس .

ویزای Tier 5 انگلیس ( ویزای نیروی جوان خلاق ، ورزشی ، خیریه و ... )

ویزای Tier 5 انگلیس نوعی از ویزای کار موقت انگلیس است که به جوانان خلاق ، ورزشی ، خَیِر و ... تعلق می گیرد. متقاضی جهت اخذ ویزای Tier 5 انگلیس بایستی امتیازهای واجد شرایط بودن برای کار در انگلیس را داشته باشد. روش های مهاجرت به انگلیس در قدیم متفاوت و پیچیده بوده است، ولی اخیرا وزارت کار انگلیس قانون جدیدی به نام سیستم امتیازبندی مهاجرت به انگلیس تصویب کرده، که به واسطه آن ازریابی امتیازهای مهاجرت به انگلیس برای متقاضی ویزای کار موقت انگلیس انجام می شود. چنانچه متقاضی این امتیازها را داشته باشد، واجد شرایط ویزای کار انگلیس خواهد بود. امتیازهای لازم برای ویزای کار انگلیس شامل:

پیشنهاد شغلی در انگلیس ( Job Offer در انگلیس )

پیشنهاد شغلی در انگلیس یا Job Offer در انگلیس در واقع پیشنهادی است که از سمت یک شرکت یا یک صنف کاری برای متقاضی جهت کار در انگلیس داده می شود که بالاترین امتیاز را در سیستم امتیاز دهی مهاجرت به انگلیس به خود اختصاص می دهد. پیشنهاد شغلی کار در انگلیس در این سیستم دارای 30 امتیاز است.

آیلتس برای کار در انگلیس

آیلتس برای کار در انگلیس یکی دیگر از امتیازهای لازم برای کار در انگلیس می باشد. نمره آیتلس قابل قبول در سیستم امتیازبندی اداره مهاجرت انگلیس دارای 10 امتیاز می باشد.

حقوق کار در انگلیس

حقوق کار در انگلیس یکی دیگر از امتیازهای لازم برای ویزای کار انگلیس می باشد و مبلغ آن بایستی حداقل 20800 پوند در سال باشد. هر چقدر میزان حقوق کار در انگلیس بیشتر باشد، امتیاز بیشتری ( تا سقف 10 امتیاز ) به متقاضی ویزای کار تعلق خواهد گرفت. میزان حقوق دریافتی کار در انگلیس بایستی در پیشنهاد شغلی از انگلیس ( Job Offer ) درج شده باشد.

تمکن مالی لازم برای ویزای کار انگلیس

تمکن مالی  لازم برای ویزای کار انگلیس یکی از امتیازهای مورد نیاز برای ویزای کار انگلیس می باشد که مبلغ موجودی آن بایستی حداقل 945 پوند باشد، تا به دولت انگلیس ثابت شود که متقاضی از توانایی مالی برای هزینه های اولیه از جمله مسکن و خوراک طی یک دوره 90 روزه برخوردار است. چنانچه کارفرمای کار در انگلیس مسئولیت هزینه های اولیه متقاضی تا 90 روز اول را بر گردن بگیرد و آن را در برگه پیشنهاد شغلی از انگلیس درج کند، نیازی به تمکن مالی برای ویزای انگلیس نیست.

ویزای تحصیلی انگلیس

ویزای تحصیلی انگلیس نوعی از ویزا است که برای اهداف تحصیلی در مقاطع مدرسه و دانشگاهی اخذ می گردد. ویزای تحصیلی انگلیس یکی از بهترین روش های مهاجرت به انگلیس به شمار می رود. البته جهت اخذ ویزای تحصیلی انگلیس متقاضی می بایست واجد شرایط سیستم امتیازبندی مهاجرت به انگلیس ( قانون جدید مهاجرت به انگلیس ) باشد. بدین معنی که متقاضی بایستی امتیازهای مهاجرت به انگلیس را از جمله پذیرش تحصیلی از انگلیس ( از دانشگاه یا موسسات معتبر انگلیس )، نمره آیلتس برای مهاجرت به انگلیس و ... داشته باشد. مدت اعتبار ویزای تحصیلی انگلیس بسته به سن و نوع دوره ( مدرسه، دانشگاه، کالج یا یک دوره ) می تواند متفاوت باشد. والدین محصلین در انگلیس نیز می توانند جهت اخذ ویزای والد کودک محصل در انگلیس ( ویزای والد کودک با ویزای Tier 4 انگلیس ) که به مدت اعتبار 6 ماهه و 12 ماهه اخذ می گردد اقدام نمایند. ویزای تحصیلی انگلیس خود به 3 نوع دیگر تقسیم می گردد که در ادامه به معرفی هر یک خواهیم پرداخت.

ویزای دانش آموزی انگلیس

ویزای دانش آموزی انگلیس یا ویزای Tier 4 انگلیس نوعی از ویزای تحصیلی انگلیس است که برای محصلین از مقطع پیش دبستانی تا دبیرستان اخذ می گردد. به این معنی که دانش آموزان 4 تا 17 ساله می توانند جهت اخذ ویزای تحصیلی انگلیس اقدام نمایند.

ویزای دانشجویی انگلیس

ویزای دانشجویی انگلیس یا ویزای Tier 4 انگلیس نوعی از ویزای تحصیلی است که برای دانشجویان در مقطع دانشگاهی یا کالج اخذ می گردد. بدین معنی که دانشجویان بالای 17 سال برای تحصیل در انگلیس می توانند جهت اخذ ویزای دانشجویی انگلیس اقدام نمایند.

دانشجویان می توانند پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه انگلیس ، جهت اخذ ویزای کار انگلیس نیز اقدام نمایند.

ویزای تحصیلی کوتاه مدت انگلیس ( UK Short-Term Study Visa )

ویزای تحصیلی کوتاه مدت انگلیس برای کسانی اخذ می گردد که قصد گذراندن یک دوره کوتاه مدت ( دوره های تخصصی در انگلیس ، دوره زبان انگلیسی در انگلیس یا تحقیقات کوتاه مدت در انگلیس ) در کالج های انگلیس دارند. مدت اعتبار ویزای کوتاه مدت تحصیلی انگلیس 6 ماهه و 11 ماهه ( بسته به نوع دوره ) می باشد. سن لازم برای ویزای تحصیلی انگلیس کوتاه مدت نیز بایستی بیشتر از 16 سال باشد.

ویزای سرمایه گذاری انگلیس

ویزای سرمایه گذاری انگلیس یا ویزای Tier 1 انگلیس به نوعی از ویزای انگلیس اطلاق می گردد که پس از سرمایه گذاری مبلغی بیش از 2،000،000 پوند اخذ می گردد. مدت اعتبار ویزای سرمایه گذاری انگلیس 3 سال و 4 ماه است، که البته قابل تمدید به مدت 2 سال می باشد. در واقع یکی از روش های مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری می باشد، که چنانچه مبلغ سرمایه گذاری 2،000،000 پوند باشد، متقاضی پس از 5 سال اقامت انگلیس را دریافت می کند. و چنانچه مبلغ سرمایه 5،000،000 پوند و 10،000،000 پوند باشد، به ترتیب اقامت انگلیس پس از 3 سال و 2 سال اخذ می گردد.

ویزای خانوادگی انگلیس

ویزای خانوادگی انگلیس یا UK Family Visa به اشخاصی تعلق می گیرد که قصد ملحق شدن به خانواده خود ( همسر ، والد یا فرزند ) را به مدت حداقل 6 ماه دارند. مسافرینی که ویزای خانوادگی انگلیس را اخذ نموده اند، تحت شرایط خاص می توانند جهت اخذ اقامت دائم انگلیس نیز اقدام نمایند. جهت اخذ ویزای خانوادگی انگلیس ، متقاضی بایستی حداقل 18 سال داشته باشد.

ویزای ازدواج انگلیس

ویزای ازدواج انگلیس ( Marriage Visitor Visa ) به افرادی تعلق می گیرد که قصد ازدواج با فردی در انگلیس دارند. مدت مجاز اقامت ویزای ازدواج انگلیس 6 ماه می باشد.

ویزای انگلیس VFS

ویزای انگلیس VFS به معنی اخذ ویزای انگلیس از طریق شرکت VFS Global تهران واقع در مرکز خرید هروی سنتر می باشد. شرکت VFS به عنوان نماینده رسمی دولت انگلیس مسئولیت امور ادرای مربوط به صدور ویزا را از جمله بررسی مدارک و انگشت نگاری بر عهده گرفته است. این شرکت همچنین مسئولیت انجام امور مربوط به اخذ ویزای شینگن برای برخی از کشورها را بر عهده گرفته است. اغلب ایرانیان، به منظور افزایش شانس اخذ ویزای انگلیس، از طریق سفارت انگلیس در ترکیه و امارات اقدام می نمایند.

جدایی انگلستان از حوزه شینگن اروپا

جدایی انگلستان از حوزه شینگن اروپا یا برگزیت ( Brexit ) به خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا اطلاق می گردد. روند خروج تدریجی برگزیت از سال 2017 آغاز و روند آن همچنان تا به امروز ادامه دارد. خروج انگلیس از اروپا به دلیل اهداف سیاسی بوده، که از سال 1973 زمزمه آن آغاز شد. در سال 2016 یک همه پرسی در بریتانیا انجام شد، که نتیجه آن 17 میلیون رای آری به برگزیت و 16 میلیون رای خیر به برگزیت بود، که از میان اکثر موافقان خروج انگلیس از اتحادیه اروپا از کشور انگلیس و ولز بوده، و اکثر مخالفان نیز از کشور اسکاتلند و ایرلند بوده اند. خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا می تواند تبعاتی در زمینه اقتصادی و سیاسی در کشورهای بریتانیا و اتحادیه اروپا بر جای گذارد. تاثیرات منفی خروج انگلیس از اروپا می تواند شامل سقوط ارزش پوند ، انرژی و نفت و بازار های جهانی ، و تاثیرات منفی بر بازار ارز ، کالاهای مختلف ، شاخص های بورس و فلزات گرانبها مانند طلا و ... در بریتانیا و اروپا باشد.

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی انگلستان

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی انگلستان و دقت در تهیه آن و نحوه ارائه به سفارت انگلیس مهم ترین قدم در موفقیت در اخذ ویزای انگلیس است، و کوچک ترین نقص و تناقض در مدارک متقاضی منجر به ریجکتی ویزای انگلیس خواهد شد. مدارک لازم برای ویزای انگلیس شامل:

 • اصل شناسنامه و کارت ملی
 • اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
 • اصل پاسپورت های قدیمی ( سابقه سفر به کشورهای شینگن و غیر شینگن و بریتانیا در اثبات توریست بودن متقاضی تاثیرگذار است. )
 • اصل سند ازدواج در صورت تاهل
 • 2 قطعه عکس جدید رنگی با زمینه سفید به ابعداد 5/3 در 5/4
 • کپی فرم ویزای انگلیس ( فرم آنلاین درخواست ویزای انگلیس )
 • کپی اسناد ملکی
 • اصل اجاره نامه املاکی که متقاضی ویزای انگلیس اجاره داده است
 • ریزپرینت حساب شخصی و جاری 6 ماه اخیر
 • نامه تمکن مالی از بانک
 • مدارک اشتغال شامل جواز کسب ، لیست بیمه ، گواهی اشتغال به کار برای کارمندان بخش خصوصی یا دولتی ، حکم و کارت بازنشستگی ، پروانه مطب برای پزشکان ، کارت مهندسی برای مهندسان ، و ...
 • واچر رزرو هتل انگلیس یا دعوتنامه از انگلیس (چنانچه دعوتنامه دارید بایستی مدارکی همچون مدارک هویتی فرد دعوت کننده شامل کپی پاسپورت یا اقامت دائم انگلیس و سند محل اقامت ، اصل و کپی دعوتنامه ، آخرین فیش حقوقی شخص دعوت کننده از انگلیس و مدارک پرداخت قبوض و مالیات 3 ماه گذشته وی تهیه شود.)
 • رزرو بلیط هواپیما انگلیس رفت و برگشت

شرایط اخذ ویزای انگلستان به چه صورت است؟

شرایط اخذ ویزای انگلستان شامل شرایط متقاضی از جمله سن و تاهل و مدارک لازم برای ویزای انگلیس می باشد. اخیرا سفارت انگلیس سختگیری ویزای انگلیس را برای تبعیت ایرانی افزایش داده است، اما مواردی است که می تواند شانس اخذ ویزای انگلیس را افزایش دهد. سند ملکی ، شغل و سمت معتبر ، تمکن مالی به مبلغ حداقل 100 میلیون تومن و سابقه سفر متقاضی به کشورهای شینگن ، غیر شینگن ، بریتانیا و ژاپن در شانس ویزای انگلیس ماثر است. البته چنانچه مدارک متقاضی دارای نقص باشد، کارشناسان آژانس هواپیمایی سبزینه با تحلیل مدارک موجود و شرایط فعلی متقاضی، در تهیه مدارک قانونی و انتخاب بهترین گزینه شانس ویزا انگلیس را برای متقاضی افزایش می دهند. برای کاهش درصد ریجکت شدن ویزای انگلیس بایستی نهایت دقت را در تهیه مدارک داشت که در ادامه به معرفی لیست مدارک برای ویزای انگلیس خواهیم پرداخت.

شرایط دریافت ویزای انگلیس

مراحل دریافت ویزای انگلستان

مراحل دریافت ویزای انگلستان از ایجاد یک حساب کاربری در پرتال سایت سفارت انگلیس آغاز می شود. مراحل گرفتن ویزای انگلیس به شرح ذیل می باشد.

 • ایجاد حساب کاربری در سایت رسمی سفارت انگلیس
 • انتخاب کردن نوع ویزای درخواستی
 • پر کردن فرم ویزای انگلیس در سایت سفارت انگلیس
 • گرفتن وقت سفارت انگلیس در تهران ، انکارا ، استانبول ، دبی ، ارمنستان و تفلیس
 • پرداخت آنلاین وقت سفارت انگلیس
 • مراجعه به سفارت انگلیس برای ارائه مدارک و انگشت نگاری
 • پیکاپ ویزا از انکارا ، استانبول ، دبی ، ارمنستان یا تفلیس توسط آژانس هواپیمایی

تکمیل فرم ویزای انگلیس در سایت سفارت انگلیس به زبان انگلیسی بوده، و در پر کردن آن بایستی نهایت دقت و حساسیت را به خرج برد. فرم درخواست ویزای انگلیس برای هر شخص به صورت جدا گانه تکمیل می شود. نکته دیگر این است که سفارت انگلیس در تهران به ندرت وقت سفارت و انگشت نگاری ارائه می دهد. آژانس هواپیمایی سبزینه در قدم اول جهت وقت سفارت انگلیس در تهران اقدام می نماید، ولی در صورت عدم وقت دهی سفارت انگلیس در تهران، جهت وقت سفارت انگلیس در انکارا ، استانبول ، دبی ، ارمنستان و تفلیس اقدام خواهد شد. در صورت اقدام جهت اخذ ویزای انگلیس از طریق کارشناسان آژانس هواپیمایی سبزینه، می توانید از طی شدن صحیح مراحل اخذ ویزای انگلیس اطمینان حاصل فرمایید.

مدت زمان صدور ویزای انگلیس

مدت زمان صدور ویزای انگلیس بسته به نوع ویزا و میزان تقاضا در سفارت های گوناگون در کشورهای مختلف می تواند متفاوت باشد، ولی با توجه به اعلامیه سایت دولت انگلیس مدت زمان پروسه ویزای انگلیس ، پس از ارائه مدارک به سفارت انگلیس و انجام انگشت نگاری و مصاحبه انگلیس ، تا 3 هفته به طول می انجامد. مدت زمان وقت دهی سفارت انگلیس نیز معمولا 10 روز کاری به طول می انجامد. در کل می توان گفت در صورتی که مدارک متقاضی تکمیل باشد پروسه گرفتن ویزای انگلیس ( از ثبت نام در سایت سفارت انگلیس گرفته تا گرفتن وقت سفارت انگلیس و ارائه مدارک به سفارت انگلیس و انگشت نگاری و مصاحبه ) بین 50 تا 60 روز کاری زمان خواهد برد.

هزینه ویزای انگلیس

هزینه ویزای انگلیس از نوع ویزای توریستی انگلیس به صورت ویزای مولتی 6 ماهه به مبلغ 980 پوند می باشد. متقاضیان ویزای انگلیس می توانند جهت مشاوره درباره شرایط لازم اخذ ویزای انگلیس و تعرفه دقیق ویزای انگلیس شامل رزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل با کارشناسان آژانس هواپیمایی سبزینه تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزای انگلیس

مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به انگلیس از طریق ویزای سرمایه گذاری انگلیس یا ویزای Tier 1 انگلیس انجام می پذیرد. در قدم اول با سرمایه گذاری مبلغی بیش از 2،000،000 پوند ویزای سرمایه گذاری انگلیس اخذ می گردد، و پس از مدتی می توان جهت گرفتن شهروندی انگلیس نیز اقدام نمود. مدت اعتبار ویزای سرمایه گذاری انگلیس 3 سال و 4 ماه می باشد، که البته به مدت 2 سال قابل تمدید است. در صورتی که میزان سرمایه گذاری 2،000،000 پوند انگلیس باشد ، متقاضی پس از 5 سال اقامت دائم انگلیس را دریافت می نماید. و در صورتی که میزان سرمایه گذاری 5،000،000 پوند و 10،000،000 پوند باشد ، به ترتیب اقامت دائم انگلیس پس از 3 سال و 2 سال دریافت می شود.

مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی

مهاجرت به انگلستان از طریق کارآفرینی در واقع نیاز به ویزای کارافرینی انگلیس که یک ویزای Tier 1 انگلیس است دارد، که البته بنا بر قوانین جدید اداره مهاجرت انگلیس این نوع ویزا دیگر صادر نمی گردد. در عوض متقاضیان مهاجرت به انگلیس از طریق کارافرینی بایستی جهت اخذ ویزای نواوری انگلیس یا ویزای استارتاپ انگلیس اقدام نمایند. جهت اخذ ویزای نوآوری انگلیس نیاز به سرمایه گذاری به مبلغ 50،000 پوند می باشد. همچنین از شرایط ویزای نواوری انگلیس ، تایید شدن ایده کاری شما توسط یکی از شرکت های معتمد اداره مهاجرت انگلیس می باشد. ویزای استارتاپ انگلیس نیز نیاز به تایید ایده کاری متقاضی توسط یکی از شرکت های معتمد دولت انگلیس دارد.

دلایل رد شدن ویزای انگلیس

دلایل رد شدن ویزای انگلیس یا ریجکتی ویزای انگلیس شامل گردش حساب و تمکن مالی ناکافی ، نداشتن سابقه سفر مناسب به خصوص ویزای شینگن ، دعوتنامه نامعتبر ، نزدیک بودن زمان سفر به زمان وقت سفارت ، نداشتن رزرو هتل و رزرو بلیط هواپیما ، برنامه سفر نامعلوم و کلا هر نوع نقص مدارک (که منجر به تردید افسر سفارت به بازگشت مسافر به کشورش شود) می باشد. کارشناسان آژانس هواپیمایی سبزینه در درجه اول بایستی نوع ویزای انگلیس ریجکت شده و دلیل ریجکت شدن ویزای انگلیس از سوی سفارت انگلیس را بدانند، سپس جهت رفع ریجکتی ویزای انگلیس اقدام نمایند.

 

دریافت مشاوره اخذ ویزای انگلیس

سبزینه، به عنوان آژانس مسافرتی ویزای انگلیس ، ابتدا با تحلیل مدارک و شرایط متقاضی درصد شانس اخذ ویزا انگلیس را برآورد می نماید. چنانچه متقاضی از مدارک کافی و شرایط لازم برخوردار نباشد، آژانس سبزینه از عقد قرارداد با وی خودداری می نماید.

خدمات ویزا آژانس سبزینه در حوزه انگلیس شامل اخذ وقت سفارت انگلیس ، تکمیل فرم ویزای انگلیس ، ارائه مشاوره در خصوص تهیه مدارک مورد نیاز ، ارائه توصیه های لازم در خصوص بایدها و نبایدها در روز وقت سفارت ( انگشت نگاری و مصاحبه )، پیگیری جواب ویزای انگلیس و پیکاپ ویزا انگلیس از انکارا ، استانبول ، دبی ، ارمنستان و تفلیس می باشد.

لازم به ذکر می باشد خدمات فوق به صورت جداگانه و تفکیک شده نیز ارائه می گردد.

متقاضیان می توانند جهت مشاوره ویزای انگلیس با کارشناسان مجرب آژانس سبزینه تماس حاصل فرمایند.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
 3852  |
 4.14   از   5/00   از تعداد   7   رای   |
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs مشاوره رایگان