جستجو در سایت

پیکاپ ویزا

logo

پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا چیست؟

پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا به معنی فرستادن پاسپورت فرد به سفارت کشوری دیگر جهت چسباندن برچسب ویزا به آن، و بازگشت پاسپورت به دست فرد است. در واقع تمام این مراحل بدون حضور فرد صورت می گیرد، و با هزینه ای کم در مدت زمان کوتاه پاسپورت فرد به همراه برچسب ویزا به وی باز می گردد. تنها حضور فرد به عنوان متقاضی ویزا زمان وقت سفارت است که او به سفارت یکی از کشورهای همسایه جهت ارائه مدارک و انجام انگشت نگاری و مصاحبه مراجعه می کند، و تا زمان اعلام نتیجه ویزا در پرتال سایت رسمی سفارت یا به صورت ایمیل صبر می کند. زمانی که نتیجه ویزا به فرد اعلام می شود، او بایستی به همراه پرینت ایمیل یا جواب در پرتال سایت رسمی سفارت و پاسپورت خود به سفارت جهت دریافت برچسب ویزا مراجعه کند. ولی به دلیل هزینه سفر مجدد متقاضی به کشور همسایه، خدمات پیکاپ ویزا از انکارا ، استانبول ، دبی ، ارمنستان و تفلیس گزینه ای مقرون به صرفه تر است.

 

 

ارسال تعداد بسیاری پاسپورت توسط یک نماینده قانونی نیازمند مجوز از پلیس مهاجرت است، و آژانس سبزینه با دارا بودن مجوزهای لازم جهت ارائه خدمات پیکاپ پاسپورت از انکارا ، استانبول ، دبی ، ارمنستان و تفلیس اقدام می نماید.

مراحل درخواست پیکاپ ویزا

مراحل درخواست پیکاپ ویزا شامل ارائه پرینت تاییدیه ویزا از سفارت و پاسپورت به آژانس هواپیمایی سبزینه می باشد. مدارک لازم برای پیکاپ ویزا برای هر نوع ویزا و هر کشور متفاوت است. مدارک لازم پیکاپ ویزای توریستی کانادا شامل پرینت تاییدیه ویزا از پرتال سایت رسمی سفارت یا ایمیل تاییدیه ویزا، پاسپورت و رسید بیو متریک می باشد. مدارک لازم برای ویزای مهاجرت به کانادا شامل 2 قطعه عکس 7*5 به همراه آدرس، تاریخ، مهر و شماره عکاسی و تکمیل صفحه اخر ایمیل سفارت می باشد.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای توریستی انگلیس شامل پرینت ایمیل تاییدیه سفارت انگلیس، پاسپورت، وکالتنامه و رسید بارکد دار از سفارت انگلیس می باشد.

مدارک لازم برای ویزای توریستی آمریکا شامل برگ DS160، پاسپورت، برگه وقت سفارت امریکا، شناسنامه، وکالتنامه محضری، نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری پرتال سفارت امریکا و ایمیل تاییدیه سفارت امریکا می باشد. برای ویزای اقامتی امریکا علاوه بر مدارک فوق بایستی برگ case number و برگ پست منتخب بایستی تهیه گردد، و برای ویزای دانشجویی آمریکا نیز علاوه بر مدارک فوق بایستی برگ DS160، برگ وقت سفارت امریکا و فرم DS2019 یا 120 تهیه گردد.

مراحل اخذ ویزا و پیکاپ ویزا

پیکاپ ویزا آخرین مرحله از سلسله مراحل فرایند اخذ ویزا می باشد. زمانی که شخصی جهت اخذ ویزای کشوری اقدام می نماید، اولین مرحله آن گرفتن وقت سفارت کشور مورد نظر، تکمیل فرم درخواست ویزا و تهیه مدارک مورد نیاز برای ویزای آن کشور است. اگر کشور مورد نظر داخل ایران سفارت داشت، متقاضی می تواند مراحل اخذ ویزا را در کشور خود دنبال نماید. ولی چنانچه کشور مورد نظر داخل ایران سفارت نداشت (مانند کشورهای کانادا و آمریکا)، متقاضی می بایست جهت اخذ ویزا به یکی از سفارت های کشور مورد نظر در یکی از کشورهای همسایه (معمولا ترکیه، امارات و ارمنستان) مراجعه نماید.

سفارت انگلیس در تهران نیز به علت کمبود نیرو و امکانات در وقت دهی سفارت  محدودیت دارد، لذا برخی متقاضیان ویزای انگلیس می بایست جهت اخذ ویزای انگلیس به سفارت انگلیس در انکارا ، استانبول ، دبی ، ابوظبی و ایروان مراجعه نمایند. زمانی که ویزای متقاضی صادر می گردد متقاضی می بایست مجددا به کشور همسایه مراجعه کند که ویزای خود را تحویل بگیرد. در این شرایط پیکاپ ویزا ( پیکاپ پاسپورت ) توسط یک نماینده قانونی گزینه ای مقرون به صرفه تر خواهد بود.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزا با آژانس هواپیمایی سبزینه برای هر کشور متفاوت است، که کمی پایین تر به لیست مدارک لازم بر اساس کشور و همچنین تعرفه پیکاپ ویزا اشاره شده است.

پیکاپ ویزا از آنکارا

پیکاپ ویزا از آنکارا برای ویزای کانادا ، انگلیس و امریکا توسط پروازهای مخصوص پیکاپ ویزا انجام می پذیرد. پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا در روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنجشنبه، و پیکاپ ویزای انگلیس و امریکا از انکارا در روزهای یکشنبه ، سه شنبه و جمعه انجام پذیر است. هزینه پیکاپ ویزا از انکارا و مدت زمان پیکاپ ویزا از انکارا بر اساس کشور متفاوت است. لیست تعرفه پیکاپ ویزا از انکارا به شرح ذیل می باشد:

هزینه پیکاپ ویزای کانادا از انکارا 450،000 تومان

هزینه پیکاپ ویزای امریکا از انکارا 100 دلار

هزینه پیکاپ ویزای انگلیس از انکارا 60 دلار

مدت زمان پیکاپ پاسپورت از انکارا حدود 2 هفته کاری به طول خواهد انجامید.

پیکاپ ویزا از ارمنستان

پیکاپ ویزا از ارمنستان برای ویزای انگلیس و امریکا از طریق ارسال پاسپورت توسط پرواز هواپیما امکان پذیر می باشد. پیکاپ ویزای انگلیس از ارمنستان در روزهای جمعه، و پیکاپ ویزای امریکا از ارمنستان در روزهای سه شنبه انجام می پذیرد. سفارت امریکا و سفارت انگلیس در ارمنستان در شهر ایروان قرار دارد. هزینه پیکاپ ویزا از ایروان به شرح ذیل می باشد:

هزینه پیکاپ ویزای امریکا از ارمنستان 400،000 تومان

هزینه پیکاپ ویزای انگلیس از ارمنستان 60 دلار

مدت زمان پیکاپ پاسپورت از ارمنستان حدود 2 هفته کاری به طول خواهد انجامید.

پیکاپ ویزا از دبی

پیکاپ ویزا از دبی برای ویزای کانادا ، انگلیس و امریکا هر روز از طریق ارسال پاسپورت توسط پست انجام می پذیرد. هزینه پیکاپ ویزا از دبی به شرح ذیل می باشد:

هزینه پیکاپ ویزای کانادا از دبی 190 درهم

هزینه پیکاپ ویزای امریکا از دبی 140 درهم

هزینه پیکاپ ویزای انگلیس از دبی 190 درهم

مدت زمان پیکاپ ویزا از دبی حدود 2 هفته به طول خواهد انجامید. البته در زمان های خلوت تر ممکن است پیکاپ ویزا در زمان کوتاه تری انجام پذیرد.

پیکاپ ویزا از استانبول

پیکاپ ویزا از استانبول برای ویزای انگلیس انجام پذیر است. پیکاپ ویزای انگلیس از استانبول در روزهای یکشنبه ، سه شنبه و جمعه توسط پروازهای مخصوص پیکاپ پاسپورت (پیکاپ ویزا) انجام می پذیرد. هزینه پیکاپ ویزا از استانبول به شرح ذیل می باشد:

قیمت پیکاپ ویزای انگلیس از استانبول 60 دلار

مدت زمان پیکاپ ویزا از استانبول حدود 2 هفته کاری می باشد.

پیکاپ ویزا از ابوظبی

پیکاپ ویزا از ابوظبی برای ویزای کانادا ، انگلیس و امریکا هر روز از طریق ارسال پاسپورت توسط پست انجام می پذیرد. هزینه پیکاپ پاسپورت از ابوظبی نسبت به پیکاپ از دبی بالاتر است، و به شرح ذیل می باشد:

هزینه پیکاپ ویزای کانادا از ابوظبی 440 درهم

هزینه پیکاپ ویزای امریکا از ابوظبی 440 درهم

هزینه پیکاپ ویزای انگلیس از ابوظبی 440 درهم

مدت زمان پیکاپ ویزا از ابوظبی حدود 2 هفته به طول خواهد انجامید. البته در زمان های خلوت تر ممکن است پیکاپ ویزا در زمان کوتاه تری انجام پذیرد.

پیکاپ ویزای کانادا به چه صورت است؟

پیکاپ ویزای کانادا از انکارا ، استانبول و دبی توسط نماینده قانونی ( آژانس هواپیمایی سبزینه ) امکان پذیر است. پیکاپ ویزا از انکارا در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه توسط پرواز های مخصوص پیکاپ انجام می پذیرد. پیکاپ ویزا از دبی نیز هر روز از طریق ارسال پاسپورت توسط پست انجام پذیر است.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزا کانادا

 • پرینت تاییدیه ویزا از پرتال سایت رسمی سفارت یا ایمیل تاییدیه ویزا
 • پاسپورت
 • رسید بیو متریک
 • مدارک لازم برای ویزای مهاجرتی شامل 2 قطعه عکس 7*5 به همراه آدرس ، تاریخ ، مهر و شماره عکاسی و تکمیل صفحه اخر ایمیلی که از سفارت دریافت شده است

مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزای کانادا

مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزای کانادا از انکارا و دبی حدود 2 هفته خواهد بود. البته در زمان های خلوت ممکن است پیکاپ ویزای کانادا در زمان کوتاه تری انجام پذیرد. پس از بازگشت پاسپورت به آژانس سبزینه ، متقاضی می بایست پاسپورت خود به همراه برچسب ویزا را در آژانس هواپیمایی سبزینه تحویل بگیرد.

قیمت پیکاپ ویزای کانادا چگونه است؟

قیمت پیکاپ ویزای کانادا از انکارا 450،000 تومان

قیمت پیکاپ ویزای کانادا از دبی 190 درهم

قیمت پیکاپ ویزای کانادا از ابوظبی 440 درهم

 

 

پیکاپ پاسپورت آمریکا به چه صورت است؟

پیکاپ پاسپورت آمریکا یا پیکاپ ویزای امریکا از انکارا ، استانبول ، دبی و ارمنستان انجام پذیر است. پیکاپ ویزای امریکا از انکارا و استانبول در روزهای یک شنبه ، سه شنبه و جمعه توسط پروازهای مخصوص پیکاپ ویزا انجام می پذیرد. خدمات پیکاپ ویزا از دبی و ابوظبی نیز هر روز از طریق ارسال پاسپورت توسط پست انجام پذیر است. خدمات پیکاپ ویزای امریکا از ارمنستان نیز از سریق ارسال پاسپورت در روزهای سه شنبه انجام می پذیرد.

مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا

مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا از انکارا و استانبول حدود 2 هفته و از دبی و ابوظبی حدود 3 هفته خواهد بود. مدت زمان پیکاپ ویزای کانادا از ارمنستان نیز حدود 2 هفته به طول خواهد انجامید. البته در زمان های خلوت ممکن است پیکاپ ویزای امریکا در زمان کوتاه تری انجام پذیرد. مدارک لازم برای پیکاپ ویزای امریکا از انکارا ، استانبول ، دبی ، ابوظبی و ارمنستان به شرح ذیل می باشد.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزا امریکا

مدارک لازم برای پیکاپ ویزا امریکا ( ویزای توریستی )

 • برگ DS160
 • پاسپورت
 • برگه وقت سفارت امریکا
 • شناسنامه
 • وکالتنامه محضری
 • نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری پرتال سفارت امریکا
 • ایمیل تاییدیه سفارت امریکا

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای امریکا ( ویزای اقامتی )

 • برگ case number
 • پاسپورت
 • برگ پست منتخب
 • شناسنامه
 • نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری پرتال سفارت امریکا
 • وکالتنامه محضری

مدارک لازم پیکاپ ویزای آمریکا ( ویزای دانشجویی امریکا )

 • برگ DS160
 • پاسپورت
 • برگ وقت سفارت امریکا
 • شناسنامه
 • وکالتنامه محضری
 • ایمیل تاییدیه سفارت امریکا
 • نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری پرتال سفارت امریکا
 • فرم DS2019 یا 120

قیمت پیکاپ ویزای آمریکا چگونه است؟

قیمت پیکاپ ویزای امریکا از انکارا 75 دلار

قیمت پیکاپ ویزای امریکا از دبی 140 درهم

قیمت پیکاپ ویزای امریکا از ارمنستان 400،000 تومان

قیمت پیکاپ ویزای امریکا از ابوظبی 440 درهم

پیکاپ پاسپورت انگلیس به چه صورت است؟

پیکاپ پاسپورت انگلیس یا پیکاپ ویزای انگلیس از انکارا ، استانبول ، دبی ، ابوظبی و ارمنستان انجام پذیر است. سفارت انگلیس در تهران دارای نیروی محدودی است، لذا برخی متقاضیان می بایست جهت گرفتن وقت سفارت از انکارا ، استانبول ، دبی ، ابوظبی و ارمنستان اقدام نمایند. پیکاپ ویزای انگلیس از ترکیه در روزهای یکشنبه ، سه شنبه و جمعه توسط پروازهای مخصوص پیکاپ ویزا از ترکیه انجام می پذیرد. پیکاپ ویزای انگلیس از دبی و ابوظبی نیز هر روز از طریق ارسال پاسپورت توسط پست انجام پذیر است. پیکاپ ویزای انگلیس از ارمنستان ( ایروان ) نیز در روزهای جمعه انجام می پذیرد.

مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزای انگلیس

مدت زمان لازم برای پیکاپ ویزای انگلیس از انکارا ، استانبول و ارمنستان حدود 2 هفته، و مدت زمان پیکاپ ویزای انگلیس از دبی و ابوظبی حدود 3 هفته به طول خواهد انجامید. البته در زمان های خلوت ممکن است پیکاپ ویزای انگلیس در زمان کوتاه تری انجام پذیرد.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزا انگلیس

 • پرینت ایمیل تاییدیه سفارت انگلیس
 • پاسپورت
 • وکالتنامه
 • رسید بارکد دار از سفارت انگلیس

 

 

قیمت پیکاپ ویزای انگلیس چگونه است؟

قیمت پیکاپ ویزای انگلیس از انکارا 60 دلار

قیمت پیکاپ ویزای انگلیس از استانبول 60 دلار

قیمت پیکاپ ویزای انگلیس از دبی 190 درهم

قیمت پیکاپ ویزای انگلیس از ارمنستان 60 دلار

قیمت پیکاپ ویزای انگلیس از ابوظبی 440 درهم + هزینه سفارت

چرا پیکاپ ویزا با آژانس هواپیمایی سبزینه

پیکاپ ویزا یا به عبارتی حمل تعداد بسیار زیادی پاسپورت با یک پرواز و ارسال آن به سفارت کشور مورد نظر نیاز به اخذ مجوزهای لازم دارد. اژانس هواپیمایی سبزینه با سال ها تجربه در زمینه خدمات ویزا آماده ارائه خدمات پیکاپ ویزا به کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان می باشد. فرایند ارسال پاسپورت به کشور همسایه، چسباندن برچسب ویزا و مهر آن و بازگشت پاسپورت به آژانس سبزینه با امنیت کامل انجام می شود، و تا کنون هیچ مورد مفقودی یا آسیب به پاسپورت در آژانس سبزینه وجود نداشته است.

خدمات ویزا آژانس هواپیمایی سبزینه شامل اخذ ویزای کانادا ، اخذ ویزای شینگن ، اخذ ویزای انگلیس ، رفع ریجکتی ویزای کانادا ، رفع ریجکتی ویزای شینگن ، رفع ریجکتی ویزای انگلیس ، وقت سفارت کانادا ، انگلیس و کشورهای شینگن ، تکمیل فرم ویزای کانادا ، انگلیس و شینگن ، ارائه مشاوره درباره تهیه نوع مدارک ( میزان گردش و تمکن مالی و ... ) ، ارائه توصیه های لازم و بایدها و نبایدها در روز وقت سفارت ( انگشت نگاری و مصاحبه ) ، پیگیری ویزای کانادا ، شینگن و انگلیس، پیکاپ پاسپورت ( پیکاپ ویزا از آنکارا ، استانبول ، دبی ، ابوظبی و ایروان )، رزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل می باشد. متقاضیان محترم هر یک از خدمات ویزا می توانند جهت مشاوره رایگان با کاشناسان آژانس هواپیمایی سبزینه تماس حاصل فرمایند.

شماره آژانس هواپیمایی سبزینه:

02141383

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
 685  |
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs مشاوره رایگان