جستجو در سایت
logo

درباره تایلند

رزرو تور تایلند تابستان 1403

رزرو تور تایلند تابستان 1403 از اواسط فصل بهار آغاز می شود. متقاضیان می توانند جهت آگاهی از قیمت هتل های گارانتی و پروازهای چارتر به تورهای موجود در بالای این صفحه مراجعه نمایید، و یا با مشاوران آژانس مسافرتی سبزینه تماس حاصل فرمایید.

تور تایلند ارزان

تور تایلند ارزان را با هتل های گارانتی طرف قرارداد سبزینه از طرف کارگزاران تایلندی و پرواز های چارتری طرف قرارداد می توانید از آژانس هواپیمایی سبزینه به عنوان مجری مستقیم تور تایلند تهیه نمایید.

پیش فروش تور تایلند تابستان 1403

همانطور که پیش از این به آن اشاره شد، پیش فروش تور تایلند تابستان 1403 از اواسط بهار آغاز می شود. مسافران می توانند جهت مشاهده پکیج هتل های گارانتی و پروازهای چارتر با مناسب ترین و رقابتی ترین نرخ ممکن در بازار به آگهی های تور موجود در بالای این صفحه مراجعه نمایند، و یا جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص انتخاب ارزانترین مسیر تابستان با کارشناسان مجرب سبزینه تماس حاصل فرمایند.

آفر تور تایلند

آفر تور تایلند لحظه آخری را با ارزانترین و رقابتی ترین نرخ های بازار می توانید از آژانس سبزینه با مناسب ترین هتل های گارانتی و پرواز چارتر تهیه نمایید. جهت آگاهی از آفرهای تور تایلند و سایر مقاصد می توانید ما را در استوری اینستاگرام دنبال نمایید. لینک اینستاگرام سبزینه در نوار سبز رنگ واقع در انتهای صفحه موجود می باشد.

قیمت تور تایلند

هزینه و قیمت تور تایلند با ارزانترین نرخ ممکن را می توانید در تورهای موجود در بالای صفحه مشاهده نموده، و یا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است پکیج بسته شده شامل هتل های گارانتی از سوی کارگزاران تایلندی و پروازهای چارتر می باشد، لذا رقابتی ترین قیمت تور تایلند را می توانید در آژانس سبزینه تهیه نمایید.

قیمت تور تایلند لحظه آخر

 

ارزانترین تور تایلند

ارزانترین تور تایلند را می توانید از سبزینه با مناسب ترین هتل ها و پرواز های چارتر تهیه نمایید. پکیج های سبزینه شامل هتل های گارانتی طرف قرارداد و ایرلاین های چارتری می باشد، لذا پکیج ها از رقابتی ترین نرخ های ممکن در بازار برخوردار می باشد.

تور لحظه آخری تایلند

تور لحظه آخری تایلند می بایست حداقل 4 روز پیش از سفر تهیه گردد. علت این کار این است که اخذ ویزای تایلند 4 روز کاری به طول می انجامد.

خرید تور تایلند تابستان 1403 با سبزینه

متقاضیان می توانند جهت مشاهده رقابتی ترن نرخ های ممکن در بازار که شامل هتل های گارانتی کارگزاران تایلندی طرف قرارداد و ارزانترین پروازهای چارتر می باشد به تورهای موجود در بالای صفحه مراجعه نموده، و یا جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص انتخاب مناسب ترین هتل، اماکن نزدیک به هتل و برنامه سفر و خرید تور تایلند با کارشناسان مجرب بخش تور سبزینه تماس حاصل فرمایند.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
 144  |
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs مشاوره رایگان