جستجو در سایت

وقت سفارت ایتالیا

logo

ایتالیا کشوری است در اروپای جنوبی که با اتریش، فرانسه، واتیکان، سان مارینو، اسلوونی و سوئیس همسایه است. این سرزمین که بیشترین میزان جاذبه های گردشگری را در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسانده است، یکی از محبوبترین مقاصد گردشگری به شمار می رود. در صورتی که شما نیز قصد سفر و یا مهاجرت به ایتالیا را دارید، با این مطلب از سبزینه در رابطه با نحوه اخذ وقت سفارت ایتالیا و خدمات آژانس سبزینه در این زمینه همراه باشید.

 

چگونه وقت سفارت ایتالیا بگیریم؟

پس از انتقال امور مربوط به اخذ ویزای ایتالیا از شرکت کاس اند کینگز به ویزامتریک، جهت تعیین وقت سفارت ایتالیا بایستی از طریق سایت ویزامتریک ایتالیا اقدام نمود. نحوه گرفتن وقت سفارت ایتالیا به شرح ذیل می باشد:

مراحل گرفتن وقت سفارت ایتالیا

 1. گام نخست جهت رزرو وقت سفارت ایتالیا مراجعه به سایت ویزامتریک ایتالیا می باشد.
 2. در گام دوم بایستی نسبت به ایجاد یک حساب کاربری در این سایت اقدام نمود.
 3. سپس بایستی نسبت به مشخص کردن نوع ویزای مورد درخواست و تکمیل اطلاعات مورد نیاز اقدام نمود.
 4. در نهایت وقت سفارت ایتالیا در این سایت مشخص شده، و متقاضی می بایست در زمان معین شده جهت ارائه مدارک و انگشت نگاری به دفتر visametric ایتالیا مراجعه نمایند. پرداخت مبلغ 80 یورو برای شینگن، 50 یورو برای دانشجویی، 116 یورو برای ویزای ملی + 29/4 یورو هزینه خدمات در دفتر visametric ایتالیا الزامی می باشد. لازم به ذکر است پیش از مراجعه به ویزامتریک، حتما می بایست در سایت رسمی ویزامتریک ایتالیا هزینه های به روزرسانی شده را مطالعه نموده، مبالغ مورد نظر را به صورت نقدی تهیه و در روز وقت سفارت به ویزامتریک ارائه نمایید.
برای دریافت مشاوره تلفنی با کارشناسان سبزینه در تماس باشید.

هر گونه اشتباه در روند تعیین وقت سفارت ایتالیا آنلاین از جمله اطلاعات فرم و نوع ویزای درخواستی منجر به رد شدن وقت سفارت ایتالیا خواهد شد، لذا توصیه می شود جهت حصول اطمینان از درستی روند تعیین وقت سفارت، امور خدمات ویزا به کارشناسان مجرب آژانس سبزینه سپرده شود.

وقت سفارت ایتالیا vfs

مدارک مورد نیاز سفارت ایتالیا در تهران

مدارک مورد نیاز سفارت ایتالیا در تهران جهت تعیین وقت سفارت به شرح ذیل می باشد:

 • اطلاعات واریزی (24 ساعت از واریزی باید گذشته باشد)
 • نوع ویزای درخواستی
 • شماره شبا و نام صاحب حساب
 • مشخصات پاسپورت (نام، شماره پاسپورت، تاریخ تولد)
 • شماره موبایل
 • آدرس ایمیل

متقاضیان وقت سفارت ایتالیا بایستی اطلاعات فوق را به کارشناسان آژانس سبزینه تحویل داده، و سپس جهت مراجعه حضوری به دفتر ویزامتریک خیابان وزرا مدارک ذیل را تهیه نمایند:

 • فرم تکمیل شده درخواست ویزای ایتالیا (شامل تاریخ ورود و خروج به ایتالیا، نوع ویزای مورد درخواست، منابع مالی تأمین سفر، مشخصات همراه، مشخصات میزبان در ایتالیا (در صورت وجود دعوتنامه)، برنامه سفر دقیق
 • اصل کارت ملی و شناسنامه
 • گذرنامه جدید (با حداقل هفت ماه اعتبار از زمان سفر)
 • اصل و فتوکپی گذرنامه قدیم (از صفحه مشخصات و کلیه ویزاهای شنگن در گذشته)

*توضیحات: سابقه سفر به هر کشوری در جهان (خصوصاً کشورهای منطقه شنگن) یکی از عوامل متقاعد کننده افسر ویزا در اثبات توریست بودن متقاضی و بازگشت وی به کشور خود پس از پایان سفر می باشد.

 • دو قطعه عکس پرسنلی جدید (عکس بیومتریک) در ابعاد 35 در 45 میلیمتر، رنگی، زمینه سفید، تمام رخ، 70% زوم چهره، بدون روتوش (به مراکز معتبر مراجعه نموده و تأکید نمایید که عکس را برای سفارت می خواهید)
 • پرینت گردش حساب بانکی (سه ماهه حساب جاری) با حداقل 250 تا 350 میلیون تومان (توجه: گردش حساب بایستی دارای تراکنش های طبیعی بوده و از حساب سازی پرهیز شود. به عنوان مثال برداشت ها و واریز ها با مبالغ بالا و غیر متعارف بدون دلیل قانع کننده برای افسر ویزا وجود نداشته باشد. نکته دیگر اینکه مبلغ تمکن مالی بسته به شرایط دعوتنامه متفاوت است.)

*توضیحات: نوع حساب، مدتی که این حساب را داشته اید، مبالغ واریزی و برداشتی و تعدد و نظم تراکنش ها در یک بازه زمانی همگی در اعتبار گردش حساب تأثیرگذار می باشند. باید توجه داشت که از واریز مبالغ سنگین به یک حساب مرده پرهیز کرد. بهتر است تا زمان اعلام نتیجه اخذ ویزا نباید بیش از 30 درصد موجودی حساب را برداشت کرد، زیرا احتمال استعلام سفارت یا شرکت visametric ایتالیا از بانک در هر زمان وجود دارد. نتیجه ویزا پس از حدود 2 هفته الی 1 ماه مشخص می شود. در برخی موارد ممکن است این مدت بیش از 1 ماه شود.

 • پرینت سپرده بانکی (در صورت وجود)
 • تمکن مالی و ذکر موجودی (به یورو)
 • سند ملک (درصورت وجود)

*توضیحات:

–  ارائه سند ملکی جهت اخذ ویزای ایتالیا الزامی نمی باشد، اما درصد اخذ ویزای ایتالیا را افزایش می دهد.

–  ارائه سند شریکی نیز بلامانع می باشد.

–  ارائه مبایعه نامه (با کد رهگیری) نیز بلامانع می باشد. ارائه سند معتبرتر است.

 • در صورت سفر فرزندان زیر هجده سال به همراه یکی از والدین ارائه رضایت نامه محضری و یا حکم حضانت فرزند الزامی است.
 • رزرو بلیت هواپیما رفت و برگشت به کشور مورد تقاضا. توجه فرمائید رزرو های جعلی منجر به ریجکتی ویزای ایتالیا خواهند شد.
 • دریافت بیمه مسافرتی فردی یا جمعی برای کل مدت سفر با حداقل پوشش بیمه به مبلغ 30000 تا 50000 یورو – شرکت بیمه گذار نیز بایستی در کشور مورد تقاضای ویزا نمایندگی داشته و معتبر باشد. متقاضیان می توانند جهت خرید بیمه مسافرتی از طریق آژانس سبزینه اقدام نمایند.
 • واچر رزرو هتل (تأییدیه رزرو) برای تمام شب های اقامت، یا اصل دعوتنامه با ذکر محل اقامت و وجود اتاقی مجزا برای اقامت. لازم به ذکر است واچر جعلی منجر به ریجکتی ویزای ایتالیا خواهد شد. توجه نمائید در صورت اقدام به دریافت ویزای شینگن ایتالیا توسط آژانس مسافرتی سبزینه، در صورت امکان دعوتنامه رسمی به متقاضی تعلق خواهد گرفت.

مدارک لازم برای دانشجویان و محصلین

 • گواهی اشتغال به تحصیل، توصیه نامه از استاد دانشگاه

مدارک شغلی لارم برای کارمندان بخش خصوصی یا دولتی

 • حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر تاریخ شـروع به خدمت، تاریخ اعتبار قرارداد کاری، معرفی نامه (خطاب به سفارت) با ذکر سمت شغلی، حقوق ماهانه و تعداد روزهای مرخصی طبق فرمت ارسالی (بر روی سربرگ شرکت) به همراه تاریخ، شماره، امضا مدیر عامل و مهر شرکت + یک نسـخه از آگهی تاسیس و آگهی آخرین تغییرات در روزنامه رسمی + فیش حقوقی سه ماه آخر + لیست بیمه سه ماه آخر (در صورت وجود)

مدارک شغلی لازم برای پزشکان

 • پروانه طبابت، کارت نظام پزشکی، سوابق بیمه

مدارک شغلی لازم برای مشاغل آزاد

 • جواز کسب (پروانه بهره برداری)، سوابق بیمه

مدارک شغلی لازم برای دارندگان شرکت

 • آگهی تاسیس و آگهی آخرین تغییرات در روزنامه رسمی، اساسنامه و معرفی نامه از شرکت که درآمد و سمت در آن لحاظ شود.

مدارک شغلی لازم برای وکلا

 • پروانه وکالت (شماره کانون وکلا)

مدارک شغلی لازم برای ساختمان سازان

 • معرفی نامه، قرارداد کاری، جواز ساخت، آگهی تاسیس و یا کارت نظام مهندسی، سوابق بیمه (حتی اگر اختیاری باشد)

مدارک شغلی لازم برای کارمندان آزاد

 • قرارداد کاری، معرفی نامه (خطاب به سفارت) با ذکر سمت شغلی، درآمد و تعداد روزهای مرخصی، سوابق بیمه

مدارک شغلی لازم برای بازرگانان

 • کارت بازرگانی، آگهی تاسیس، سوابق بیمه
 • گواهی نامه فعالیت صنعتی

مدارک لازم برای بازنشستگان

 • حکم بازنشستگی، فیش حقوقی

*توجه: مدارک می بایست به زبان مورد تایید سفارت ترجمه شوند.

مدارک مورد نیاز ویزای شینگن می تواند با توجه به شرایط متقاضی، زمان های مختلف و کشور مورد تقاضا متفاوت باشد. شرکت مسافرتی سبزینه با تحلیل و بررسی شرایط متقاضی، مدارک مورد نیاز ویزای شنگن را به متقاضی اعلام می نماید.

توجه فرمائید سفارت در صورت هر گونه جعل در مدارک شغلی ویزای متقاضی را ریجکت کرده و متقاضی را در لیست سیاه قرار خواهد داد. در صورت مناسب بودن شرایط متقاضی و تکمیل بودن مدارک وی، اخذ ویزای شینگن ایتالیا تضمینی خواهد شد. شرایط متقاضی به معنی وضعیت تاهل (ترجیحاً متأهل) و سن (ترجیحاً بالای 30 سال) می باشد.

وقت سفارت ایتالیا ارزان

مدت زمان وقت سفارت ایتالیا

مدت زمان وقت سفارت ایتالیا با توجه به میزان شلوغی و تقاضا متفاوت می باشد. در حال حاضر مدت زمان انتظار از زمان درخواست وقت سفارت ایتالیا تا فرا رسیدن زمان انگشت نگاری حدوداً بین یک الی چهار هفته به طول می انجامد.

هزینه وقت سفارت ایتالیا

هزینه وقت سفارت ایتالیا با توجه به زمان و میزان تقاضا متفاوت می باشد. جهت آگاهی از هزینه به روز با مشاوران آژانس سبزینه به شماره 02141383 تماس حاصل فرمایید.

هزینه وقت سفارت ایتالیا

اطلاعات سفارت ایتالیا

اطلاعات سفارت ایتالیا و دفتر visametric به شرح ذیل می باشد:

آدرس شرکت ویزامتریک ایتالیا در تهران :

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، نبش خیابان 21، ساختمان شیراز، پلاک 137، طبقه اول

آدرس سفارت ایتالیا در تهران :

خیابان نوفل نوشاتو، پلاک 79/68 (68 ممیز 79)

ساعت کاری سفارت ایتالیا

ساعت کاری سفارت ایتالیا ساعت 8 الی 15 می باشد. روزهای تعطیل سفارت ایتالیا جمعه و شنبه می باشند. متقاضیان اخذ ویزا ایتالیا جهت وقت سفارت بایستی به مرکز ویزامتریک ایتالیا مراجعه نمایند. زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا 8 الی 16 می باشد.

سایت سفارت ایتالیا

متقاضیان می توانند جهت مطالعه اخبار روز به سایت سفارت ایتالیا به آدرس www.ambteheran.esteri.it مراجعه نمایند.

ارتباط با سفارت ایتالیا از طریق ایمیل

شما می توانید با بخش کنسولی سفارت ایتالیا به آدرس ایمیل های زیر ارتباط برقرار نمایید:

consolato.teheran@esteri.it

 amb.teheran.consolare@cert.esteri.it (این آدرس ایمیل مخصوص ایمیل های رسمی می باشد.)

چنانچه خدمات مورد نظر شما مربوط به بخش ویزا است می توانید با ایمیل زیر با سفارت ایتالیا در تماس باشید:

visas.teheran@esteri.it 

برای امور دانشجویی می توانید درخواست خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید:

studi.teheran@esteri.it  

ایمیل دفتر امور اداری سفارت ایتالیا:

amministrativo.teheran@esteri.it

تعیین وقت فوری و تضمینی سفارت ایتالیا با سبزینه

تعیین وقت فوری و تضمینی سفارت ایتالیا با سبزینه امکان پذیر می باشد. متقاضیان جهت تعیین وقت سفارت ایتالیا می بایست مدارک خود را به کارشناسان مجرب آژانس سبزینه تحویل داده، و نامه تأییدیه وقت سفارت را دریافت نمایند.

تعیین وقت فوری سفارت ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا توریستی

وقت توریستی سفارت ایتالیا به منظور اخذ ویزای توریستی ایتالیا از طریق آژانس سبزینه امکان پذیر می باشد. متقاضیان جهت تعیین وقت توریستی بایستی مدارک لازم را به کارشناسان آژانس مسافرتی سبزینه ارائه نمایند، و در زمان معین شده جهت ارائه مدارک و انگشت نگاری به شرکت ویزامتریک در خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) مراجعه نمایند.

وقت تجاری سفارت ایتالیا

متقاضیان جهت تعیین وقت تجاری سفارت ایتالیا از طریق آژانس هواپیمایی سبزینه می بایست مدارک خود را به کارشناسان ما ارائه نمایند، و در روز معین شده جهت ارائه مدارک و انگشت نگاری به شرکت ویزامتریک تهران مراجعه نمایند.

وقت خانوادگی سفارت ایتالیا

وقت خانوادگی سفارت ایتالیا به دو نوع زن و شوهر و زن و شوهر + فرزند/فرزندان زیر 18 سال تقسیم می شود. متقاضیان جهت تعیین وقت خانوادگی سفارت ایتالیا می بایست مدارک مورد نیاز را به کارشناسان آژانس مسافرتی سبزینه ارائه نمایند، و در روز معین شده جهت ارائه مدارک و انجام انگشت نگاری به شرکت ویزامتریک در خیابان وزرا مراجعه نمایند.

وقت سفارت ایتالیا برای ویزای دانشجویی

متقاضیان جهت تعیین وقت تحصیلی سفارت ایتالیا (Study) می بایست اطلاعات شخصی مورد نیاز را به کارشناسان آژانس سبزینه ارائه نمایند، و در روز معین شده جهت ارائه مدارک مربوطه و انجام انگشت نگاری به ویزامتریک مراجعه نمایند. جهت دریافت مشاوره در خصوص وقت تحصیلی با ما تماس حاصل فرمایید.

نکات مهم در رابطه با خدمات ویزامتریک ایتالیا

ویزامتریک دفتر کارگزاری رسمی سفارت ایتالیا می باشد. تا قبل از ویزامتریک، دفتر CKGS در مرکز خرید گالریا در ولنجک این مسئولیت را بر عهده گرفته بود. اخیراً شاهد تغییر سیستم وقت دهی سفارت ایتالیا و تغییر آدرس اینترنتی آن بوده ایم، ولی تحویل مدارک و انگشت نگاری همچنان در دفتر ویزامتریک واقع در آرژانتین انجام می شود.

بیشتر درخواست های مربوط به اخذ ویزای تحصیلی و دانشجویی در ویزامتریک انجام می شود. این درخواست ها شامل آزمون ها و ویزای ملی نیز می باشد. تنها برای برخی از درخواست های ویزای بلند مدت بالای 90 روز باید به سفارت ایتالیا مراجعه نمود.

برخی از نکات مهم در خصوص تعیین وقت سفارت و مراجعه به ویزامتریک جهت انجام امور اخذ ویزای ایتالیا شامل موارد زیر می باشد:

 • پیش از تعیین وقت باید مبلغ مربوط به تعیین وقت را پرداخت نمایید.
 • در صورت عدم مراجعه به ویزامتریک در زمان تعیین شده، مبلغ پرداخت شده به ویزامتریک استرداد نخواهد شد.
 • در روز مراجعه به ویزامتریک باید درخواست عودت وجه خود را ثبت نمایید.
 • شما باید در تاریخ و ساعت تعیین شده به ویزامتریک جهت تحویل مدارک و انگشت نگاری مراجعه نمایید.
 • چنانچه در مراجعه به ویزامتریک تأخیر داشته باشید، پرونده شما ثبت نخواهد شد.
 • در صورت از دست دادن وقت ملاقات، باید مجدد مبلغ وقت سفارت را پرداخت نموده و مجدد ثبت نام نمایید.
 • در روز مراجعه به ویزامتریک، حتما مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای ایتالیا را به صورت کامل به همراه داشته باشید.
 • ترجمه مدارک، پرینت گردش مالی و نامه تمکن مالی از بانک از جمله مدارک بسیار مهم می باشند، که باید نزدیک به زمان وقت سفارت تهیه شوند.
 • بسیاری از مراجعان به دلیل جستجوی جای پارک در خیابان های اطراف ویزامتریک، وقت ملاقات خود را از دست می دهند.
 • اگر از شهر دیگری به ویزامتریک در تهران مراجعه می نمایید، توصیه می شود زودتر از زمان تعیین شده در محل حاضر شوید.

شما می توانید خدمات دریافت وقت سفارت ایتالیا، رزرو بلیط برای سفارت، رزرو هتل حقیقی و دارای اعتبار، بیمه مسافرتی معتبر و مورد قبول ایتالیا، خدمات تکمیل فرم و دریافت مشاوره در خصوص تهیه مدارک مورد نیاز با کارشناسان مجرب سبزینه تماس حاصل فرمایید.

مشاوران ما در تلاش هستند جهت افزایش درصد شانس اخذ ویزای ایتالیا، نکات بسیار مهم در خصوص تهیه مدارک مورد نیاز را در اختیار شما بگذارند.

جهت آگاهی از شرایط و مدارک لازم برای ویزا و دریافت مشاوره تلفنی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

شرایط ویزای تحصیلی ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا با آژانس مسافرتی سبزینه

سبزینه به عنوان آژانس مسافرتی وقت سفارت ایتالیا خدماتی چون اخذ ویزا ، تکمیل فرم درخواست ویزا ، ارائه مشاوره در خصوص تهیه مدارک لازم (خصوصاً مدارک مالی)، ارائه برنامه سفر برای سفارت ، ارائه توصیه های لازم در خصوص بایدها و نبایدها در روز انگشت نگاری و مصاحبه (و در صورت نیاز همراهی متقاضی در روز وقت سفارت) می باشد.

از تاریخ 16 جولای 2023 شرکت ckgs به عنوان کارگزار سفارت ایتالیا در ایران به کار خود پایان داده و شرکت ویزامتریک به عنوان کارگزار رسمی سفارت ایتالیا در ایران انتخاب شده و مسئولیت خدمات ویزای ایتالیا از جمله تعیین وقت سفارت و بررسی پرونده های درخواست ویزا به این دفتر واگذار شده است. متقاضیان اخذ ویزای ایتالیا از نوع توریستی، تحصیلی، تحقیقاتی کوتاه مدت و تجاری بایستی جهت تعیین وقت سفارت، ارائه مدارک، انگشت نگاری و وقت مصاحبه ایتالیا به این دفتر مراجعه نمایند.

سوالات متداول وقت سفارت ایتالیا

برای سفر به ایتالیا چی کار کنم؟

ابتدا باید وقت سفارت ایتالیا را از سایت ویزامتریک به نشانی www.visametric.com/iran/Italy/fa/ دریافت کنید. سپس با تهیه مدارک مورد نیاز در ساعت مقرر  وارد دفتر این کارگزار شوید تا ادامه فرآیند طی شود. دقت نمایید سایت هایی با نام مشابه ویزامتریک، سایت اصلی نمی باشند.

وقت سفارت ایتالیا چقدر طول می کشد؟

به دلیل ازدحام جمعیت و درخواست ها معمولا پس از باز شدن وقت ها سایت Visametric دچار اختلال می شود. لذا اکثر متقاضیان موفق به دریافت وقت نمی شوند. پیشنهاد می شود که با زمان بندی مناسب برای دریافت وقت حداقل یک ماه تا دو ماه زودتر از سفر به فکر دریافت وقت بیفتید.

آیا شما وقت سفارت ایتالیا تضمینی می گیرید؟

بله، در صورت ارائه وقت توسط کارگزار ما به صورت تضمینی برای شما وقت سفارت گرفته و مطابق تاریخ مقرر آن را تحویل شما می دهیم.

آیا شما به صورت فوری وقت سفارت ایتالیا می گیرید؟

بله، به طور کل برای دریافت وقت ملاقات محدودیت وجود دارد. در صورت پر نبودن رزرو های ما برای شما در سریع ترین زمان ممکن وقت سفارت می گیریم.

سی کی جی اس چیست؟

شرکت کاکس اند کینگز یا به اختصار سی کی جی اس (CKGS) در قدیم کارگزار رسمی کشور ایتالیا برای دریافت مدارک و انگشت نگاری متقاضیان این سفر بود. اکنون امور اخذ ویزای ایتالیا به شرکت ویزامتریک (Visametric) انتقال یافته است.

سرویس های ویژه ویزامتریک ایتالیا چیست؟

دریافت مدارک، انگشت نگاری، خدمات ارسال پستی به سراسر کشور، پر کردن فرم، پذیرایی مختصر، محیط خلوت تر و بررسی مدارک با دقت بیشتر از سرویس های وی آی پی ویزامتریک ایتالیا می باشد.

ساعت کاری ویزامتریک ایتالیا کی است؟

همه روزه به غیر از تعطیلات و روزهای جمعه و شنبه از ساعت 8:00 تا 17:00 این دفتر مشغول به کار است.

تعطیلات Visametric کی می باشد؟

روز های جمعه و شنبه به همراه عاشورای حسینی، اولین روز نوروز، سیزده بِدَر، کریسمس، عید پاک،  روز ملی ایتالیا، روز کارگر، روز قدیسین و عروج. اطلاعات تعطیلات را می توانید در سایت ویزامتریک مشاهده نمایید.

آدرس ویزامتریک ایتالیا در تهران کجاست؟

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، نبش خیابان 21، ساختمان شیراز، پلاک 137، طبقه اول

تلفن تماس دفتر ویزامتریک ایتالیا در تهران چیست؟

۰۰۹۸۲۱۸۸۷۰۰۳۴۳

زمان باز شدن وقت سفارت ایتالیا کی است؟

باز شدن وقت سفارت ایتالیا روز و ساعات مشخصی ندارد. هر ساعت و هر روز از روزهای هفته امکان باز شدن آن وجود دارد.

جواب وقت سفارت ایتالیا کی میاد؟

در حال حاضر معمولا دو هفته کاری بعد از ارائه مدارک در Visametric جواب آن می آید. البته گاها این مدت تا یک ماه به طول می انجامد.

وقت سفارت عادی ایتالیا با پریمیوم (وی آی پی) چه تفاوتی دارد؟

به طور کلی تفاوت خاصی در نتیجه درخواست وجود ندارد. در وقت VIP تنها در سالنی متفاوت و خلوت تر، به همراه پذیرایی مختصر انجام می شود. همچنین متقاضی باید مبلغی بیشتر جهت VIP پرداخت کند. لیست مبالغ پرداختی در سایت ویزامتریک قابل رؤیت است.

ویزامتریک ایتالیا چقدر بابت وقت سفارت دریافت می کند؟

پس از ورود به دفتر این مجموعه شما باید 80 یورو بابت وقت عادی به این کارگزار پرداخت کنید. وقت پرایم ایتالیا یا VIP مشمول هزینه بیشتر است. شما می توانید با مراجعه به سایت ویزامتریک هزینه ها را مشاهده نمایید.

آیا برای وقت سفارت ایتالیا نیاز به ربات است؟

خیر، دریافت وقت سفارت نیاز به ممارست، دانش فنی و کمی چاشنی شانس دارد.

آیا برای گرفتن وقت نیاز به دلال وقت سفارت ایتالیا داریم؟

خیر، امکان گرفتن وقت برای افراد عادی و با اینترنت عادی ایران وجود دارد.

حداکثر چند وقت قبل سفرم می توانم برای دریافت وقت ملاقات اقدام کنم؟

حداکثر 6 ماه قبل از تاریخ سفر این اقدام مجاز می باشد. البته توصیه می شود که 45 روز قبل از سفر وقت سفارت خود را دریافت کنید. بسته به زمان و میزان شلوغی این ارقام متفاوت خواهد بود.

برای دریافت وقت سفارت از Visametric ایتالیا پاسپورتم باید چقدر اعتبار داشته باشد؟

برای سفر به ایتالیا باید حداقل شش ماه اعتبار گذرنامه داشته باشید.

اگر در زمان مقرر به دفتر Visametric ایتالیا نروم چه می شود؟

چنانچه وقت خود را از دست دادید، می توانید مجددا جهت تعیین وقت سفارت ایتالیا اقدام نمایید.

آیا افراد زیر 18 سال می توانند بدون همراه بزرگسال درخواست وقت سفارت بدهند؟

خیر، این افراد باید توسط والدین و یا سرپرست قانونی خود اقدام نمایند.

آیا برای اتباع افغان امکان دریافت وقت سفارت ایتالیا در ایران وجود دارد؟

بله، در صورتی که متقاضی اقامت بالای سه ماه ایران را داشته باشد.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
 2282  |
 4.00   از   5/00   از تعداد   4   رای   |
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs مشاوره رایگان