جستجو در سایت

ویزای کانادا

logo

کانادا سرزمین گسترده‌ای است که امروزه به عنوان یکی از بهترین مقاصد برای گردشگری، کار، تحصیل و اقامت محسوب می‌شود. این کشور از مهاجرپذیر‌ترین کشور‌های دنیا بوده و یکی از معتبرترین ویزا‌های دنیا را دارد. با مطالعه این مطلب از سبزینه به طور کامل با انواع ویزای کانادا شامل ویزای توریستی، تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری، شرایط اخذ آن‌ها و خدمات ویزا در آژانس سبزینه آشنا شوید.

ویزای کانادا چیست؟

ویزای کانادا مجوزی برای ورود به کانادا است که به صورت یک برچسب بر روی گذرنامه شما الصاق می‌شود. به دلیل اینکه کنسولگری سفارت کانادا در ایران فعالیت ندارد، ایرانیان جهت درخواست ویزای کانادا باید ابتدا از طریق وب سایت رسمی دولت کانادا اقدام نموده و سپس به مرکز درخواست ویزا (وک) یا همان VFS Global، که کارگزاری رسمی سفارت کانادا است، در یکی از کشورهای همسایه جهت انگشت نگاری مراجعه نمایند. مرکز وک VFS در استانبول یکی از متداول‌ترین مراکزی است که ایرانیان به آن مراجعه می‌کنند.

ویزای کانادا انواع گسترده‌ای دارد، ولی می‌توان آن را به دو دسته بندی اصلی‌تر تقسیم نمود:

 • ویزای موقت کانادا: این نوع از ویزا به شما اجازه می‌دهد تا به مدت زمان مشخصی در خاک کشور کانادا به منظور توریستی، بازدید از خانواده یا دوستان یا تجاری اقامت داشته باشید. ویزای موقت کانادا می‌تواند به صورت سینگل (یک بار ورود) یا مولتی (چند بار ورود) صادر شده و اعتبار آن می‌تواند تا سقف 5 سال برای ایرانیان باشد.
 • ویزای اقامت دائم کانادا: این نوع مجوز به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به صورت دائمی در کانادا اقامت داشته باشید. جهت درخواست اقامت دائم کانادا شما باید واجد شرایط آن باشید.

دولت کانادا فرصتی استثنایی برای ایرانیان فراهم کرده تا بتوانند با ویزای توریستی کانادا به خاک این کشور ورود کرده و سپس نسبت به دریافت مجوز کار اقدام نمایند. جهت کار در کانادا، شما باید واجد شرایط بوده و از یک کارفرما جاب آفر دریافت کنید. اگر به قوانین کانادا تسلط کافی ندارید، می‌توانید از طریق یک وکیل مجرب اقدام نمایید.

در ادامه انواع ویزای کانادا را بیشتر شکافته و شرایط درخواست آن را شرح خواهیم داد.

دریافت ویزای کانادا

انواع ویزای کانادا

انواع ویزای کانادا شامل 2 دسته کلی ویزای موقت کانادا و ویزای دائم کانادا می‌باشد که خود به انواع دیگر به عنوان زیر مجموعه تقسیم می‌شود. انواع ویزای کانادا بسته به هدف از سفر می‌تواند متفاوت باشد که کارشناسان آژانس هواپیمایی سبزینه با توجه به نیاز متقاضی بهترین نوع ویزای کانادا را به ایشان معرفی می‌نماید. در ادامه به معرفی هر یک از انواع ویزا کانادا خواهیم پرداخت.

انواع ویزای کانادا

ویزای کانادا را می‌توان بر اساس هدف از سفر به انواع زیر تقسیم نمود:

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا یکی از ویزاهای موقت کانادا است و همانطور که از اسمش پیداست جهت اهداف گردشگری به مدت زمان معینی اخذ می‌گردد. ویزای توریستی کانادا، از لحاظ مدت اعتبار، به دو نوع کوتاه مدت (سینگل یا یک بار ورود) و بلند مدت (مولتی یا چند بار ورود) تقسیم می‌شود.

ویزای سینگل کانادا به این معنی است که متقاضی تنها اجازه یک بار ورود به خاک کانادا به مدت 6 ماه دارد. ویزای مولتی به این معنی که متقاضی می‌تواند به مدت 5 سال هر چند بار که مایل بود به خاک کانادا ورود و خروج کند، که البته هر بار سفر ایشان نبایستی بیش از 6 ماه به طول بیانجامد. پس از گذشت 6 ماه مسافر بایستی از خاک کانادا خارج، و پس از مدت زمان طبیعی و قابل توجیه دوباره به خاک کانادا ورود کند.

شما می‌توانید جهت درخواست ویزای کانادا، نسبت به دریافت دعوتنامه از شخصی معتبر و واجد شرایط در کانادا اقدام نمایید. توجه نمایید شرایط زندگی، مالی و شغلی فرد دعوت‌کننده مورد بررسی سفارت کانادا قرار خواهد گرفت. بنابراین بهتر است از فردی که شرایط مناسبی دارد دعوتنامه دریافت نمایید. اگر دعوتنامه نداشته باشید، باید رزرو هتل ارائه دهید.

نکته: سابقه سفر به کشورهای شینگن و کشورهایی که برای سفر نیاز به اخذ ویزا دارند، در افزایش شانس صدور ویزای کانادا بسیار حائز اهمیت است.

برای دریافت مشاوره تلفنی با کارشناسان سبزینه در تماس باشید.

ویزای مولتی کانادا

ویزای مولتی کانادا در واقع نوعی از ویزای کانادا نیست، بلکه ویژگی‌ای است که این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید به هر تعداد دفعات ورود دلخواه، در طول اعتبار ویزای خود، به کانادا سفر نمایید. این نوع از ویزا می‌تواند تا سقف 10 سال صادر شده، ولی به دلیل اینکه اعتبار گذرنامه‌ها در ایران 5 ساله می‌باشد، اعتبار ویزای مولتی نیز برای ایرانیان تا حداکثر 5 سال صادر می‌شود.

ویزای مولتی با اینکه به مدت 5 ساله صادر می‌گردد ولی چنانچه پاسپورت متقاضی 3 سال اعتبار داشته باشد، ویزای 5 ساله کانادا به مدت اعتبار 3 ساله صادر می‌گردد. همچنین اگر مدت اعتبار انگشت نگاری مسافر رو به پایان باشد، مدت اعتبار ویزا به همان مدت اعتبار انگشت نگاری متقاضی تعیین می‌شود. بنابراین، اگر قصد دریافت ویزای مولتی 5 ساله دارید، توصیه می‌شود قبل از درخواست ویزا، نسبت به دریافت گذرنامه جدید و تمدید انگشت نگاری اقدام نمایید.

جهت دریافت مشاوره در خصوص چگونگی اخذ ویزای مولتی کانادا، شرایط و مدارک مورد نیاز با کارشناسان مجرب آژانس مسافرتی سبزینه تماس حاصل نمایید.

سوپر ویزای کانادا

سوپر ویزای کانادا نوعی از ویزای موقت کانادا است که برای والدین، پدربزرگ و مادربزرگ کسانی که اقامت دائم کانادا دارند اخذ می‌گردد تا بتوانند در کنار فرزندان یا نوه‌های خود باشند.

جهت اخذ سوپر ویزای کانادا، فرزند یا نوه به عنوان دعوت‌کننده بایستی دارای حداقل درامد 24000 دلار در سال باشد. همچنین ایشان بایستی بیمه خدمات درمانی والدین، پدربزرگ یا مادربزرگ خود را در کانادا پرداخت کند. متقاضی سوپر ویزای کانادا نیز بایستی معاینه‌های لازم را توسط پزشک معتمد سفارت انجام دهد.

مدت اعتبار سوپر ویزای کانادا 10 ساله می‌باشد، ولی حداکثر مدت مجاز اقامت در هر بار ورود 2 سال است، و متقاضی بایستی پس از 2 سال از خاک کانادا خروج و پس از مدتی دوباره بازگردد. پس از انقضای پاسپورت و تمدید آن، نیازی به اخذ مجدد سوپر ویزای کانادا نیست، زیرا سفارت مجددا برچسب ویزا را در پاسپورت جدید می‌چسباند. لازم به ذکر است که مدت اعتبار پاسپورت ایران 5 ساله است.

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا نوعی از ویزای موقت کانادا است که خود به دو نوع ویزای دانشجویی کانادا و ویزای دانش‌آموزی کانادا تقسیم می‌شود. در این نوع ویزاها متقاضی می‌تواند در مدت زمانی مشخص (معمولا همان مدت زمانی که جهت تحصیل در یک دوره نیاز است) در کانادا مشغول به تحصیل شود. این ویزا برای افرادی اخذ می‌گردد که قصد تحصیل در کانادا به مدت بیش از 6 ماه دارند.

ویزای تحصیلی کانادا قابل تمدید است، و حتی متقاضی می‌تواند پس از فارق التحصیل شدن از دانشگاه کانادا اقدام به اخذ ویزای کار کانادا نماید. ویزای تحصیلی کانادا به صورت ویزای دانشجویی، ویزای دانش‌آموزی، ویزای فرصت مطالعاتی و ویزای همراه محصل (همسر، والدین یا فرزند کسی که در حال تحصیل در کانادا است) اخذ می‌گردد.

مهم‌ترین و اولین شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا، داشتن پذیرش تحصیلی از یک مرکز آموزشی و استادی پرمیت در کانادا است. محل اقامت شما در طول دوره تحصیل باید مشخص شده، و مدارک اثبات‌کننده آن ارائه شود. اثبات توانایی مالی جهت تحصیل و زندگی در کانادا باید از طریق ارائه مدارک مرتبط انجام شود.

در ادامه به معرفی انواع ویزاهای تحصیلی کانادا خواهیم پرداخت.

ویزای دانشجویی کانادا

ویزای دانشجویی کانادا برای کسانی اخذ می‌گردد که قصد تحصیل در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری دارند. جهت اخذ ویزای دانشجویی کانادا متقاضی بایستی از یکی از دانشگاه‌های کانادا پذیرش گرفته باشد.

مدت اعتبار ویزای دانشجویی کانادا به همان مدت زمان تحصیل در یک مقطع صادر می‌گردد. به عنوان مثال، چنانچه مقطع لیسانس دانشگاه در کانادا 4 سال باشد، مدت ویزای دانشجویی کانادا 4 ساله صادر می‌گردد. این ویزا نیز قابل تمدید یا قابل تبدیل به ویزای کار کانادا می‌باشد.

لازم به ذکر است که دولت کانادا اجازه کار و تحصیل به طور همزمان را به محصلینی که ویزای تحصیلی دارند می‌دهد.

ویزای دانش‌آموزی کانادا

ویزای دانش‌آموزی کانادا نوعی از ویزای تحصیلی است که برای کسانی اخذ می‌گردد که قصد تحصیل در مدارس کانادا دارند. این نوع ویزا معمولا به اعتبار مدت زمان نیاز برای تحصیل صادر می‌گردد و قابل تمدید نیز می‌باشد.

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری کانادا یا ویزای شغلی کانادا نوعی از ویزای موقت کانادا است که جهت اخذ آن نیاز به یک پیشنهاد شغلی یا جاب آفر از یک کارفرمای کانادایی می‌باشد. مدت اعتبار ویزای کار کانادا معمولا 6 ماهه است و قابل تمدید نیز می‌باشد. پس از گذشت مدتی نیز می‌توان جهت تبدیل ویزای کار به اقامت دائم کانادا اقدام نمود.

علاوه بر جاب آفر، مدارک دیگری از جمله نامه تأییدیه LMIA نیز مورد نیاز است. این نامه توسط کارفرما از وزارت کار کانادا تهیه می‌شود. طی درخواست LMIA، عوامل قانع‌کننده وزارت کار کانادا برای استخدام فرد خارجی اعلام می‌شود. اگر نتیجه این درخواست مثبت باشد، نامه تأییدیه به همراه شماره LMIA صادر می‌شود.

همچنین شما می‌توانید با ویزای توریستی کانادا به این کشور سفر کرده و سپس مراحل دریافت مجوز کار و اخذ ویزای کار را در خاک کانادا طی نمایید.

ویزای اسکیل ورکر

جهت دریافت ویزای اسکیل ورکر، شما باید مسلط به یکی از مهارت‌های مورد نیاز دولت کانادا باشید. همچنین شما باید مدارک اثبات‌کننده سابقه کار در مهارت مورد نظر را ارائه دهید.

یکی از شرایط دریافت ویزای اسکیل ورکر، امتیاز شما در سیستم جامع رتبه بندی (CRS) است که باید بالای 67 باشد. از دیگر شرایط آن سطح زبان انگلیسی شما است که باید مورد تأیید دولت کانادا قرار گیرد.

ویزای سرمایه گذاری کانادا

سرمایه گذاری در کانادا جهت اخذ ویزا و در نهایت اخذ اقامت این کشور، با روش‌های مختلفی انجام می‌شود:

 • یکی از روش‌های سرمایه گذاری، ایجاد کسب و کار جدید در کانادا یا سرمایه گذاری در یک کسب و کار کانادایی است. در این روش نیز ابتدا به شما ویزای کانادا تعلق می‌گیرد، و پس از مدتی می‌توانید اقامت دائم دریافت نمایید.
 • در سرمایه گذاری از نوع استارتاپی، شما باید ایده تجاری و طرح انجام آن و نامه حمایت از کانادا دریافت نمایید.
 • چنانچه سرمایه گذاری از نوع کارآفرینی استانی است، شما باید دارای سابقه کار و حداقل سرمایه لازم جهت راه اندازی کسب و کار جدید در استان مورد نظر باشید.
 • همچنین با سپردن 400000 دلار کانادا در حساب دولت، ویزای دائم کانادا به متقاضی تعلق خواهد گرفت. این مبلغ نیز پس از 5 سال بدون بهره به متقاضی باز خواهد گشت.

ویزای استارتاپ کانادا

یکی از روش‌های دریافت اقامت کانادا که امروزه مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است، اخذ ویزای استارتاپ کانادا است. در این روش، متقاضی گام به گام به همراه یک وکیل، ایده و طرح تجاری خود را مطرح می‌کند. همزمان با این طرح، شما باید نامه حمایت، که به آن Letter of Support می‌گویند، از یک سازمان در کانادا دریافت نمایید. سطح انگلیسی شما نیز باید مورد قبول دولت کانادا واقع شود. علاوه بر این 3 عامل مهم که شروط اولیه اخذ این نوع از ویزا هستند، شما باید مدارک مورد نیاز را، از جمله مدارک هویتی، مالی و شغلی، جهت اخذ ویزای کانادا ارائه دهید.

شما می‌توانید صفر تا صد فرایند اخذ ویزای استارتاپ کانادا را از طریق کارشناسان مجرب سبزینه انجام دهید. همچنین مابقی مراحل این فرایند، که در کانادا می‌بایست دنبال شود، از طریق وکلای مورد تأیید سبزینه در کانادا انجام خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در خصوص ویزای استارتاپ با ما تماس حاصل فرمایید.

به طور خلاصه، شرایط دریافت ویزای استارتاپ کانادا به شرح زیر می‌باشد:

 • ارائه ایده و طرح تجاری
 • دریافت نامه حمایت (Letter of Support) از یک منبع معتبر در کانادا
 • سطح زبان انگلیسی مورد قبول از لحاظ استانداردهای تعیین شده توسط دولت کانادا

ویزای کارآفرینی استانی

در این روش، کارآفرین باید طرح تجاری خود را ارائه دهد، و از یکی از استان‌ها تأییدیه دریافت نماید. با توجه به قوانین هر استان، متقاضی باید میزان حداقل سرمایه لازم را داشته باشد.

علاوه بر مبلغ سرمایه گذاری، شرایط کلی مالی و دارایی‌های کارآفرین نیز تحت بررسی قرار خواهد گرفت. سطح زبان انگلیسی نیز باید مورد تأیید استان مورد نظر باشد.

ویزای خود حمایتی کانادا

در واقع چنین ویزایی با این نام وجود ندارد. در برخی منابع، ویزای خود حمایتی به نوعی از ویزا اشاره شده است که از طریق تمکن مالی یا سپردن مبلغی در حساب دولت می‌توانید اقامت کانادا را دریافت نمایید.

در واقع روش‌های مختلفی جهت سفر به کانادا یا اخذ اقامت این کشور از طریق سرمایه گذاری وجود دارد. یکی از روش‌ها ویزای استارتاپ است، که در این روش می‌توانید از طریق یک وکیل طرح تجاری و نامه حمایت دریافت نموده، و با سرمایه خود این نوع از ویزا را دریافت نمایید.

روش دیگر، اخذ ویزای کانادا و اقامت در این کشور از طریق برنامه خود اشتغالی است. در این برنامه استانی، شما به عنوان کارآفرین می‌توانید طرح تجاری خود را اعلام نموده، و سرمایه مورد نظر جهت ایجاد کسب و کار را ارائه نمایید. علاوه بر سرمایه مورد نیاز، دارایی‌های دیگر شما نیز به عنوان تمکن مالی مورد بررسی دولت کانادا قرار خواهد گرفت. یکی از راه‌های جایگزین ایجاد کسب و کار، سرمایه گذاری در یک کسب و کار در حال فعالیت در کانادا است.

همانطور که به صورت خلاصه اشاره شد، راه‌های متفاوتی جهت سرمایه گذاری در کانادا و اخذ اقامت این کشور وجود دارد، که می‌توانید صفر تا صد آن را از طریق وکلای مورد قبول ما در کانادا انجام دهید.

ویزای هنرمندان کانادا

ویزای هنرمندان کانادا در واقع همان ویزای خود اشتغالی کانادا است، که به فرد متقاضی آن Self-Emplyed Person می‌گویند. در این روش، شما می‌توانید به عنوان فردی خود اشتغال، اقامت دائم کانادا را دریافت نمایید.

افرادی واجد شرایط اخذ ویزای خود اشتغالی هستند که تجربه مرتبط با فعالیت‌های فرهنگی یا ورزشی داشته باشند، و بتوانند در حوزه فرهنگی یا ورزشی کانادا تأثیرگذار باشند.

عواملی مانند شرایط سنی، تحصیلات و سطح انگلیسی متقاضی، در امتیاز شما جهت دریافت این نوع از ویزا مؤثر هستند. وکلای مورد تأیید ما در کانادا می‌توانند در این امر به شما مشاوره ارائه دهند، و تمام مراحل این فرایند را برای شما انجام دهند.

چگونه ویزای کانادا بگیریم؟

به دلیل تعطیلی سفارت کانادا در ایران، همه ایرانیان از طریق وب سایت رسمی سفارت کانادا اقدام به ثبت نام آنلاین ویزای کانادا و درخواست ویزا می‌نمایند.

 1. تهیه مدارک مورد نیاز و ترجمه: شما باید تمام مدارک مورد نیاز را جهت درخواست ویزای کانادا آماده کرده و در یک دارالترجمه معتبر به انگلیسی ترجمه نمایید.
 2. ایجاد حساب کاربری در وب سایت دولت کانادا و آپلود مدارک: با ایجاد حساب کاربری در وب سایت رسمی دولت کانادا (IRCC) می‌توانید مدارک خود را در این وب سایت آپلود نموده و جهت درخواست وقت سفارت کانادا اقدام نمایید. پیگیری جواب ویزای کانادا از طریق این پرتال حاصل می‌شود.
 3. مراجعه به وک VFS: پس از آپلود مدارک، اطلاعیه‌ای برای شما جهت انجام انگشت نگاری در مرکز وک انتخابی شما ارسال می‌شود. شرکت VFS در استانبول، رایج‌ترین مرکز انگشت نگاری برای ایرانیان است.
 4. صدور ویزا و پیکاپ پاسپورت: پس از بررسی مدارک در کنسولگری سفارت کانادا، نتیجه ویزا مشخص شده و به شما اطلاع رسانی می‌شود. اگر نتیجه ویزا مثبت باشد، شما می‌توانید با استفاده از خدمات پیکاپ، گذرنامه خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری ارسال نموده تا برچسب ویزا در آن الصاق شود.

متقاضیان همچنین می‌توانند پروسه اخذ ویزای کانادا را به کارشناسان دفتر خدمات مسافرتی سبزینه بسپارند.

کدام ویزای کانادا برای شما مناسب است؟

بسته به هدف از سفر، شرایط مالی، تخصص، سن، تحصیل و ... که توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می‌گیرد، بهترین نوع ویزا و مناسب‌ترین روش سفر به کانادا به شما پیشنهاد داده خواهد شد. در قسمت زیر، ویزای کانادا را در دو دسته بندی ویزای موقت و ویزای دائم تقسیم نموده و شرح داده‌ایم.

ویزای موقت کانادا

ویزای موقت کانادا یا ویزای اقامت موقت کانادا همانطور که از اسمش پیداست ویزاهایی هستند که یک شخص برای ورود به کشور کانادا در یک بازه زمانی و مدت اقامت مشخص برای اهداف گردشگری، بازدید از خانواده یا دوستان و تحصیل به آن نیاز دارد.

افرادی که تمایل به کار در کانادا دارند، می‌توانند با این نوع از ویزا به کانادا سفر کرده و سپس نسبت به دریافت جاب آفر و مجوز کار اقدام نمایند. سپس این افراد می‌توانند نسبت به دریافت اقامت دائم کانادا اقدام کرده و 5 سال پس از آن، نسبت به دریافت شهروندی کانادا اقدام نمایند.

روش‌های دیگری نیز برای کار در کانادا و دریافت اقامت وجود داشته که کمی بالاتر، در قسمت "انواع ویزای کانادا"، به آن پرداخته شد.

ویزای دائم کانادا

ویزای دائم کانادا در واقع همان اقامت دائم کانادا یا کارت PR کانادا می‌باشد، و یک پله قبل از دریافت شهروندی کانادا است. به اقامت دائم کانادا PR یا همان Permanent Resident می‌گویند و همانند گرین کارت آمریکا عمل می‌کند.

شخصی که ویزای دائم کانادا دارد می‌تواند برای همیشه در کانادا زندگی و کار کند، ولی هنوز به عنوان شهروند کانادا (سیتیزن کانادا) به حساب نمی‌آید. شما پس از 5 سال می‌توانید جهت اخذ شهروندی کانادا اقدام کرده و از مزایا و امتیازهای ویژه آن برخوردار شوید.

در واقع 5 سال پس از دریافت کارت اقامت دائم کانادا (کارت PR)، چنانچه شما 3 سال در خاک کانادا زندگی کرده باشید، می‌توانید جهت اخذ شهروندی کانادا و پاسپورت کانادا اقدام نمود.

لازم به ذکر است روش‌های مهاجرت به کانادا گوناگون بوده و برای هر شخص با توجه به شرایط، تخصص و توانمندی‌های وی متفاوت است.

شرایط اخذ ویزای کانادا

به طور خلاصه، افرادی که از لحاظ سن، تأهل، سابقه سفر به کشورهای مختلف و حوزه شینگن و مدارک مورد نیاز در شرایط مناسبی قرار گرفته باشند، شانس آن‌ها جهت اخذ ویزای کانادا افزایش می‌یابد. در ادامه، به شرح این شرایط خواهیم پرداخت.

کانادا نیز مانند هر کشور دیگری، برای جلوگیری از مهاجرت بیش از حد و غیر قانونی، چارچوب و استانداردهایی جهت صدور ویزا در نظر گرفته است. سفارت کانادا شرایط و مدارک افراد متقاضی را مورد بررسی قرار داده، و برای افرادی که در ایران دارای شرایط مناسب و وابستگی‌های عاطفی، مالی و شغلی هستند، ویزا صادر می‌نماید. این شرایط عمومی جهت اخذ ویزای کانادا به شرح زیر است:

 • از لحاظ سنی بهتر است بالای 30 سال باشید.
 • از لحاظ وضعیت تأهل بهتر است متأهل باشید.
 • وابستگی‌های عاطفی، مانند فرزند زیر 18 سال، از جمله موارد تأثیرگذار هستند.
 • وابستگی‌های دیگر، مانند سند خودرو یا ملک، از عوامل مهمی هستند. ارزش خودرو نیز حائز اهمیت است.
 • اگر کارمند هستید، باید قرارداد کار، نامه اشتغال به کار و بیمه را ارائه دهید. اعتبار شرکتی که در آن کار می‌کنید، سمت شغلی و میزان حقوق از عوامل بسیار مهم هستند.
 • اگر صاحب کسب و کار هستید، باید مدارکی از جمله جواز کسب، آگهی تأسیس، آگهی آخرین تغییرات، لیست بیمه پرسنل و آخرین مالیات را ارائه دهید. نوع کسب و کار شما نیز در صدور ویزا تأثیرگذار است.
 • میزان تمکن مالی و طبیعی بودن گردش حساب نیز از عوامل مهم به شمار می‌آیند. وضعیت مالی شما باید با شغل شما همخوانی داشته باشد. مدارک مالی برای اثبات توانایی مالی شما برای سفر یا اقامت است.
 • اگر برای اقامت کانادا اقدام می‌نمایید، باید آزمایشات پزشکی شما مورد قبول دولت کانادا واقع شود. همچنین شما باید گواهی عدم سوء پیشینه ارائه دهید.

لازم به ذکر است وابستگی به معنی عواملی است که متقاضی به واسطه آن به ایران باز خواهد گشت. دولت کانادا افرادی را که هیچ وابستگی‌ای در ایران ندارند، به عنوان افرادی می‌شناسد که احتمال درخواست پناهندگی از سوی آن‌ها بیشتر است.

شرایط دریافت ویزای کانادا

مدارک لازم برای دریافت ویزای کانادا

مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزای کانادا به شرح زیر می‌باشد:

مدارک هویتی

 • اصل پاسپورت امضا شده جدید
 • پاسپورت‌های قدیمی
 • یک قطعه عکس جدید 5/3 x 5/4 رنگی زمینه سفید
 • ترجمه شناسنامه
 • کارت ملی
 • سند ازدواج (در صورت تأهل)
 • فرم اطلاعات فردی و فرم اطلاعات خانوادگی برای هر یک از متقاضیان به طور جداگانه تکمیل و توسط مسافر امضا گردد

مدارک مالی

 • نامه تمکن مالی از بانک به زبان انگلیسی و ذکر موجودی به دلار و ممهور به مهر امور بین الملل بانک
 • گردش 6 ماهه حساب به زبان انگلیسی که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد
 • چنانچه گواهی سپرده بلند مدت، گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل یا اجاره نامه ملکی (که اجاره داده اید) موجود است نیز ارائه داده شود
 • توضیح: مدت اعتبار نامه تمکن مالی و گردش حساب، یک ماه می‌باشد.

مدارک اسناد ملکی

 • اسناد ساختمان، زمین یا باغ

مدارک شغلی برای کارمندان بخش خصوصی و دولتی

 • گواهی اشتغال به کار (برای کارمندان بخش خصوصی) به زبان انگلیسی خطاب به سفارت طبق فرمت ارسالی روی سربرگ شرکت با تاریخ، شماره، امضا مدیریت و مهر شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، اعتبار قرارداد کاری، سمت شغلی و حقوق و مزایای سالیانه، نام مدیر مستقیم و مدت زمان موافقت شده با مرخصی)
 • فیش حقوقی 3 ماه آخر
 • لیست بیمه 3 ماه آخر
 • حکم کارگزینی (برای کارمندان دولتی)

مدارک شغلی برای کارفرمایان

 • آگهی تاسیس
 • آخرین تغییرات شرکت در روزنامه رسمی
 • آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده
 • نامه تمکن از بانک شرکت و ریز پرینت 6 ماه آخر (به زبان انگلیسی و ممهور به مهر بانک)
 • لیست بیمه کارکنان
 • فیش حقوقی 2 ماه آخر کارکنان

مدارک برای تاجران

 • کارت بازرگانی
 • گواهی از اتاق بازرگانی
 • آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده
 • لیست پرداخت بیمه

مدارک برای محصلین و دانشجویان

 • گواهی اشتغال به تحصیل از مدارس یا دانشگاه با قید تاریخ مرخصی از تحصیل جهت سفر به کانادا

مدارک برای وکلا

 • پروانه وکالت
 • لیست بیمه
 • قراردادهای کاری

مدارک برای پزشکان

 • پروانه دائم طبابت
 • پروانه مطب
 • کارت نظام پزشکی
 • بیمه
 • مالیات پرداختی

مدارک برای مهندسان

 • پروانه نظام مهندسی یا جواز ساخت
 • قراردادهای کاری
 • بیمه
 • مالیات پرداختی

مدارک برای مشاغل آزاد

 • پروانه بهره برداری
 • جواز کسب
 • آخرین مالیات پرداختی
 • بیمه پرداختی
 • قرارداد کاری
 • فعالیت‌های تجاری

مدارک برای بازنشستگان

 • حکم بازنشستگی و فیش حقوقی دو ماه آخر (در صورت افزایش حقوق، حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود)

دعوتنامه اقوام و آشنایان

دعوتنامه شامل اطلاعات کامل دعوت‌کننده و متقاضی، نسبیت، علت مسافرت متقاضی، تلفن و آدرس، مدت اقامت، و هرگونه موارد مرتبط دیگر(دعوتنامه بعد از تنظیم باید به امضا و مهر دفتر ثبت (Notary Public) برسد.

مدارک شخص دعوت‌کننده: ارائه کارت شهروندی (Canadian Citizenship Card)، گذرنامه کانادائی، شناسنامه کانادائی (Canadian Birth Certificate)، یا کارت اقامت (PR CARD) از سمت شخص دعوت‌کننده الزامی است. همچنین، سایر مدارک شخص دعوت‌کننده، شامل گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه‌های مالیاتی (Notice of Assessment)، و فرم‌های T4 یا T1 تاثیر بسیاری بر نتیجه درخواست ویزای شخص دعوت شونده دارند.

رضایت نامه محضری

در صورت سفر فرزندان زیر هجده سال با یکی از والدین (درصورت جدایی والدین) ارائه رضایت نامه محضری و یا حکم حضانت فرزند الزامی می‌باشد. رضایتنامه بایستی از سمت شخصی باشد که آنها را همراهی نمی‌کند.

*کلیه مدارک می‌بایست به زبان انگلیسی با مهر مترجم ترجمه شود.

مشحصات عکس ویزای کانادا

ویژگی‌های عکس ویزای کانادا در قسمت زیر، پس از هر عکس، شرح داده شده‌اند:

ویژگی های عکس ویزای کانادا 1
 • تصویر عکس باید شفاف، بدون لک و خدشه باشد. پس زمینه عکس باید سفید باشد.
 • صورت شما باید مستقیم به سمت دوربین باشد. حالت چهره باید خنثی، و دهان بسته باشد. از اخم کردن یا لبخند زدن پرهیز کنید.
 • اگر از عینک استفاده می‌نمایید، چشمان شما باید واضح باشد. قاب عینک نباید بر روی چشم قرار گیرد. عینک آفتابی مجاز نیست، و شیشه عینک باید بی‌رنگ باشد.
 • رنگ، کنتراست و روشنایی عکس باید تنظیم باشد، و صورت بدون سایه باشد.
ویژگی های عکس ویزای کانادا 2
 • صورت باید در قسمت وسط عکس قرار گرفته، و شانه‌ها نیز نمایان باشند. فرد باید 70 تا 80 عکس را شامل شود.
 • تنها فرد درخواست‌کننده ویزا باید در عکس قرار گرفته باشد، و هیچ فرد یا شیء دیگر در عکس نباشد.
 • مو نباید بر روی صورت قرار گیرد، و چشم‌ها کاملاً مشخص باشند.
 • صورت افراد دارای حجاب، باید به صورت کامل از پیشانی تا چانه واضح باشد.
 • عکس باید بر روی کاغذ مخصوص عکس و با کیفیت بالا چاپ شوند.
 • عکس می‌بایست جدید بوده، و در 6 ماه اخیر گرفته شده باشد.
 • عکس نباید تحت هیچ شرایطی روتوش شده باشد.

مراحل اخذ ویزای کانادا

مراحل اخذ ویزای کانادا به شرح زیر می‌باشد:

 1. تهیه مدارک لازم و ترجمه آن‌ها: اولین مرحله جهت دریافت ویزای کانادا، آماده کردن مدارک مورد نیاز و ترجمه آن‌ها در یک دارالترجمه رسمی و معتبر می‌باشد.
 2. ایجاد حساب کاربری در وب سایت IRCC: دومین مرحله، ایجاد یک حساب کاربری در سایت رسمی دولت کانادا یا همان IRCC می‌باشد.
 3. آپلود مدارک و تکمیل فرم: پر کردن فرم ویزای کانادا و آپلود مدارک در وب سایت IRCC در سومین قدم قرار دارد. نحوه پر کردن فرم ویزای کانادا و نظم و ترتیب آپلود مدارک باید به صورتی باشد که درصد احتمال صدور ویزا را افزایش دهد. کوچک‌ترین تناقض بین اطلاعات فرم و مدارک متقاضی منجر به ریجکت شدن ویزای کانادا توسط افسر سفارت کانادا می‌شود.
 4. پرداخت هزینه درخواست ویزا: هزینه ویزای کانادا در قدم چهارم قرار دارد، و هزینه‌های مربوطه بایستی به صورت آنلاین در پرتال سفارت کانادا یا مراجعه به سفارت کانادا پرداخت شود. پس از گذراندن این مراحل، نامه تاییدیه درخواست که حاوی شماره پیگیری است و نامه انگشت نگاری برای متقاضی ویزای کانادا ارسال می‌شود. مراحل ویزای کانادا را می‌توان توسط این کد رهگیری در وب سایت سفارت کانادا قدم به قدم رصد کرد.
 5. مراجعه به وک: در قدم بعدی، اطلاعیه‌ای به متقاضی جهت مراجعه به مرکز انگشت نگاری VFS (وک) در یکی از کشورهای همسایه، مانند استانبول، ارسال می‌شود. پس از انگشت نگاری، متقاضی می‌بایست تا زمان اعلام شدن نتیجه ویزا منتظر بماند.
 6. تحویل گذرنامه جهت الصاق برچسب ویزا: پیکاپ ویزا (تحویل پاسپورت از سفارت کانادا) در آخرین مرحله قرار دارد، و متقاضی می‌تواند از دو طریق مراجعه حضوری به سفارت کانادا یا از طریق خدمات پیکاپ ویزا توسط آژانس هواپیمایی، پاسپورت خود را به همراه ویزای کانادا از سفارت کانادا پیکاپ کند، که این روش مقرون به صرفه‌تر است.

خدمات آژانس سبزینه جهت اخذ ویزای کانادا شامل بررسی مدارک متقاضی، ارائه دستورالعمل تهیه مدارک لازم، ثبت نام و پرداخت آنلاین وقت سفارت کانادا، ترجمه مدارک، بررسی مجدد مدارک جهت رفع نواقص و کاستی‌های احتمالی، ارائه توصیه‌های لازم و بایدها و نبایدها در روز وقت سفارت جهت مصاحبه و انگشت نگاری، رصد کردن و پیگیری جواب ویزای کانادا در سفارت، و در نهایت پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا، استانبول، تفلیس و دبی می‌باشد.

مدت زمان جواب ویزای کانادا

مدت زمان صدور ویزای کانادا، پس از انگشت نگاری، می‌تواند از 1 ماه تا 3 ماه به طول بینجامد. میزان شلوغی و تقاضای ویزای کانادا نیز در مدت زمان دریافت ویزای کانادا تاثیرگذار است. پیگیری جواب ویزای کانادا نیز از طریق کد رهگیری در سایت رسمی سفارت کانادا امکان‌پذیر می‌باشد.

نحوه پیگیری جواب ویزای کانادا

شما می‌توانید تمام مراحل درخواست ویزای کانادا را با ورود به حساب کاربری خود در وب سایت IRCC پیگیری نمایید. همچنین اطلاع رسانی‌ها از طریق ایمیل نیز برای شما ارسال می‌شود، ولی به دلیل احتمال خطا در دریافت ایمیل، توصیه می‌شود روند درخواست ویزا را در پرتال IRCC دنبال نمایید.

وقت سفارت و انگشت نگاری ویزای کانادا

شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت دولت کانادا (IRCC) نسبت به تکمیل فرم، بارگذاری مدارک و دریافت قرار ملاقات در VFS در یکی از کشورهای همسایه اقدام نمایید. بیشتر ایرانیان جهت انگشت نگاری به شرکت VFS در استانبول مراجعه می‌نمایند. اگر به پروسه اخذ ویزای کانادا آشنایی کافی ندارید، می‌توانید تمام مراحل درخواست ویزا را به کارشناسان مجرب سبزینه بسپارید.

انگشت نگاری در مرکز درخواست ویزای کانادا (وک) توسط کارگزار رسمی سفارت کانادا، VFS Global، انجام می‌شود. به دلیل اینکه بخش کنسولی سفارت کانادا در ایران فعال نیست، این فرایند در شرکت VFS در یکی از کشورهای همسایه انجام می‌شود. از این کشورها می‌توان به ترکیه، امارات، عراق، ارمنستان و گرجستان اشاره نمود. شما نیاز به اخذ ویزا جهت سفر به ترکیه ندارید، و به دلیل موجود بودن پروازهای چارتری ایرانی و خارجی به استانبول، هزینه سفر به این شهر نسبت به آنکارا و کشورهای دیگر ارزان‌تر است.

افرادی که در 10 سال اخیر انگشت نگاری نموده‌اند، نیازی به مراجعه به VFS و انجام مجدد مراحل بیومتریک را ندارند. پس از درخواست ویزا، تا اعلام نتیجه صدور ویزا، که توسط یک پیام در اکانت شما اعلام می‌شود، باید در انتظار بمانید. آخرین مرحله، تحویل گذرنامه به دفتر وک به صورت حضوری یا از طریق خدمات پیکاپ پاسپورت و الصاق برچسب ویزا در آن می‌باشد.

پاس ریکوئست کانادا

نامه پاسپورت ریکوئست (Passport Request Letter) همانطور که از نام آن مشخص است، به معنی درخواست گذرنامه از متقاضی از طرف دولت کانادا به منظور الصاق برچسب ویزا بر روی آن است. هنگامی که این نامه را دریافت می‌کنید، باید گذرنامه خود را به مقصدی که در آن انگشت نگاری نموده‌اید ارسال نموده تا ویزای خود را دریافت نمایید.

هزینه اخذ ویزای کانادا

هزینه بررسی پرونده 100 دلار و انگشت نگاری 85 دلار بوده و در مجموع شما باید مبلغ 185 دلار کانادا به صورت آنلاین در پرتال IRCC پرداخت نمایید.

هزینه خدمات اخذ ویزای کانادا در سبزینه، با توجه به انواع بسیار گسترده آن، متفاوت است. این خدمات شامل آپلود مدارک، واریزی سفارت، ارائه مشاوره در خصوص بایدها و نبایدها در فرایند درخواست ویزا، تهیه مدارک مورد نیاز از جمله رزرو بلیط، هتل و بیمه مسافرتی، بررسی مدارک فعلی شما و ترجمه‌های آن جهت درخواست ویزا از طریق شرکت حقوقی مورد قرارداد ما در کانادا می‌باشد.

جهت آگاهی از هزینه این خدمات می‌توانید با مشاوران سبزینه به شماره 02141383 تماس حاصل فرمایید.

هزینه اخذ ویزای کانادا

شرایط جدید ویزای کانادا برای ایرانیان

شرایط اخذ ویزای کانادا برای ایرانیان، همانند سابق، یکسان بوده و هیچ تغییری در شرایط و مدارک مورد نیاز اعمال نشده است. افراد بالای 30 سال، متأهل، دارای سابقه سفر به کشورهای شینگن و غیر شینگن، دارای وابستگی‌های عاطفی، مالی و شغلی در ایران و گردش حساب و تمکن مالی مناسب از شرایط بهتری جهت اخذ ویزای کانادا برخوردار هستند.

قانون جدیدی که برای ایرانیان از طرف دولت کانادا وضع شده است، به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید با ویزای کانادا به این کشور سفر نموده و سپس نسبت به دریافت مجوز کار در کانادا اقدام نمایید. به این فرایند به زبان عامیانه در جامعه ایران، تبدیل ویزای توریستی کانادا به کاری می‌گویند.

نکات و توصیه‌های مهم در خصوص ویزای کانادا

آگاهی بر برخی از نکات مهم در خصوص درخواست ویزای کانادا می‌تواند درصد شانس صدور ویزای کانادا را افزایش دهد. این نکات و توصیه‌ها به شرح زیر است:

 • مدارک خود را در دارالترجمه‌های معتبر ترجمه نمایید.
 • مدارک مورد نیاز را به صورت مرتب و منظم در وب سایت آپلود نمایید تا ترتیب و تقسیم بندی مدارک مشخص باشد.
 • سفر به استانبول جهت انگشت نگاری، به لحاظ وجود پروازهای چارتر و به صرفه بودن هزینه سفر، بهترین گزینه برای ایرانیان می‌باشد.
 • قبل از سفر، با کمک کارشناسان مجرب و بررسی شرایط و مدارک توسط آن‌ها، اطمینان حاصل نمایید که واجد شرایط جهت درخواست ویزای کانادا هستید.
 • سابقه سفر به کشورهای آسیایی، کشورهایی که جهت ورود به آن‌ها نیاز به درخواست ویزا باشد و دو سفر به کشورهای شینگن می‌تواند درصد احتمال اخذ ویزا را افزایش دهد.
 • با توجه به هدف از سفر، شرایط مالی و سن، مناسب‌ترین نوع ویزا را جهت درخواست انتخاب نمایید.

چگونه شانس خود را برای دریافت ویزای کانادا افزایش دهیم؟

گاهی متقاضی تمام شرایط و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کانادا را دارا می‌باشد، ولی به دلیل اشتباهات کوچک با ریجکتی ویزای کانادا مواجه می‌شود. گاهی نیز متقاضی پتانسیل اصلاح یا تهیه مدارک بیشتر را دارد، که با انجام آن می‌تواند شانس خود را جهت دریافت ویزا افزایش دهد. با اینکه کنسولگری کانادا دسترسی به منابع بانکی و ثبت احوال در ایران را ندارد، ولی ارائه مدارک مالی و شغلی بسیار مهم است.

در ادامه، به برخی از اقداماتی که می‌توانید جهت افزایش احتمال صدور ویزا انجام دهید، اشاره خواهیم کرد.

 • اگر بالای 30 سال باشید و متأهل باشید، شانس شما بیشتر است.
 • وابستگی‌های عاطفی، مانند داشتن فرزند، در فرایند اخذ ویزا تأثیر دارند.
 • وابستگی‌های شغلی و مالی در ایران، یکی از عوامل بسیار مهم به شمار می‌آیند.
 • وابستگی‌هایی مانند سند خودرو یا ملک نیز در افزایش شانس اخذ ویزا مؤثر هستند.
 • میزان تمکن مالی و گردش حساب شما، و همچنین طبیعی بودن این ارقام، از مواردی هستند که باید به آن توجه کنید.
 • مدارک شغلی، برای کارمندان یا صاحبان کسب و کار، باید به طور کامل و بی‌نقص ارائه شوند.
 • نوع کسب و کار شما، یا سمت شغلی به عنوان کارمند، و همخوانی داشتن میزان درآمد شما با این شغل، مورد بررسی سفارت کانادا قرار خواهد گرفت.
 • سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن یا کشورهایی که نیاز به اخذ ویزا دارند، یکی از عوامل بسیار مهم است، که به طور قطعی مورد بررسی سفارت قرار می‌گیرد.
 • ویژگی‌های عکس شما به عنوان موارد بیومتریک باید استانداردهای لازم را داشته باشد. کمی بالاتر به این ویژگی‌ها اشاره شده است.
 • تمام مدارک باید به صورت کامل و بدون ایراد در سایت رسمی دولت کانادا بارگذاری شود.

متقاضیان می‌توانند جهت افزایش شانس اخذ ویزای کانادا، صفر تا صد این مراحل را از طریق کارشناسان مجرب آژانس مسافرتی سبزینه انجام دهند. جهت آگاهی از خدمات ویزای کانادا و هزینه‌ها، با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

ریجکت شدن ویزای کانادا و نحوه رفع آن

برخی از دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا به صورت خلاصه در این قسمت لیست شده‌اند:

 • نداشتن وابستگی‌های شغلی و مالی
 • گردش حساب و تمکن مالی نامناسب
 • طبیعی نبودن ارقام واریز و برداشت
 • همخوان نبودن میزان درآمد با شرایط و شغل شما
 • نداشتن سابقه سفر به کشورهای شینگن یا کشورهای نیازمند اخذ ویزا
 • سن زیر 30 سال و مجرد بودن
 • نداشتن وابستگی‌های عاطفی، مانند فرزند
 • نقص در مدارک مورد نیاز
 • عدم رعایت استانداردهای عکس بیومتریک
 • ثبت تخلف از شما در سیستم‌های جهانی

لازم به ذکر است موارد فوق لزوماً باعث ریجکتی ویزای کانادا نمی‌شوند. متقاضیان می‌توانند با خیالی آسوده پروسه دریافت ویزای کانادا را به دفتر خدمات مسافرتی سبزینه بسپارند و شانس صدور ویزای توریستی، کاری یا تحصیلی را افزایش دهند.

خوشبختانه ریجکتی ویزای کانادا همانند ریجکتی ویزای شینگن نبوده و به عنوان یک سابقه بسیار منفی به حساب نمی‌آید. بنابراین، شما می‌توانید پس از رد شدن درخواست ویزای خود، نسبت به درخواست مجدد ویزا اقدام نمایید.

توصیه می‌شود پس از ریجکتی، 6 ماه صبر کرده و سپس درخواست مجدد ثبت نمایید. البته بسته به دلیل ریجکتی، این مدت زمان می‌تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال، اگر دلیل ریجکتی شما نقص جزئی‌ای باشد، می‌توانید در مدت زمان کوتاه‌تری برای درخواست مجدد ویزا اقدام کنید.

درخواست ویزای کانادا

شرایط تمدید ویزای کانادا

تمدید ویزای کانادا، اگر از نوع توریستی باشد، امکان‌پذیر نیست. معمولاً ویزای کانادا، اگر گذرنامه شما اعتبار کافی داشته باشد، به صورت مولتی 5 ساله صادر می‌گردد. شما می‌توانید چندین بار در طول این 5 سال به کانادا سفر نمایید، و تا سقف 6 ماه در خاک کانادا اقامت داشته باشید.

تمدید ویزای کانادا تنها برای افرادی که از طریق کاری یا تحصیلی به این کشور سفر نموده‌اند، امکان‌پذیر است. جهت تمدید این نوع از ویزاها باید از چندین ماه قبل از طریق وکیل یا اداره مهاجرت در کانادا، مدارک مورد نیاز را، که از سوی آن‌ها اعلام می‌شود، ارائه نمایید.

کانادا به دلیل نیاز به نیروی کار و کمبود جمعیت نسبت به وسعت آن، کشوری مهاجر‌پذیر بوده و به راحتی ویزای شما را به اقامت دائم تحت شرایط مورد نیاز تبدیل می‌کند.

جهت آگاهی از روش‌های مختلف اخذ ویزا، از نوع توریستی یا اقامت دائم، و هزینه‌های آن با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.

خدمات درخواست ویزای کانادا فوری و تضمینی در آژانس مسافرتی سبزینه

سبزینه، به عنوان آژانس مسافرتی ویزای کانادا، ابتدا مدارک و شرایط فعلی متقاضی را بررسی نموده، و درصد شانس اخذ ویزای کانادا را اعلام می‌نماید.

خدمات ویزای کانادا در آژانس هواپیمایی سبزینه شامل درخواست ویزای کانادا، وقت سفارت کانادا در آنکارا، استانبول، تفلیس و دبی، تکمیل فرم ویزا، ارائه مشاوره در خصوص تهیه مدارک مورد نیاز، آپلود مدارک در سایت سفارت کانادا، واریزی آنلاین سفارت کانادا، تنظیم برنامه سفر جهت ارائه به سفارت، ارائه توصیه‌های لازم در خصوص بایدها و نبایدها، پیکاپ ویزا از آنکارا، استانبول، تفلیس و دبی می‌باشد.

لازم به ذکر می‌باشد خدمات فوق به صورت تفکیک شده و جداگانه نیز ارائه می‌گردد. متقاضیان می‌توانند جهت مشاوره ویزای کانادا با کارشناسان مجرب سبزینه تماس حاصل فرمایند. جهت مشاهده ویزاهای اخذ شده توسط سبزینه، بر روی لینک اینستاگرام واقع در فوتر پایین صفحه کلیک نمایید.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
 2546  |
 5.00   از   5/00   از تعداد   1   رای   |
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs مشاوره رایگان