جستجو در سایت

دریافت ویزای ICT کانادا

logo

در میان مسیرهای مختلف مهاجرتی به کانادا، دولت این کشور تصمیم گرفته است تا روشی جذاب برای افرادی که در کشور خود کسب‌وکاری را اداره می‌کنند در نظر بگیرد. در این حالت متقاضیان می‌توانند تجارت خود را به این کشور منتقل کرده و اجازه کار برای آن‌ها صادر می‌شود. ویژگی این مسیر این است که می‌توانید با کمک آن اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. برای اینکه با چگونگی روند دریافت ویزای ICT کانادا آشنا شوید، با سبزینه همراه باشید.

مهاجرت به کانادا از طریق ICT

ویزای ICT کانادا چیست؟

همان‌طور که پیش‌تر هم دراین‌خصوص توضیح دادیم، این برنامه به شرکت‌های سرتاسر جهان اجازه می‌دهد تا بتوانند کسب‌وکار خود را در کانادا گسترش دهند. برنامه ICT کانادا مخصوصاً برای کارآفرینان و سازمان‌های مختلف مناسب است. در این میان افرادی که هم اکنون در پست‌های مدیریتی مشغول به کار هستند و علاقه دارند تا شغلی مشابه در این سرزمین داشته باشند، می‌توانند با استفاده از این ویزا شانس خود را برای رفتن به این کشور امتحان کنند.

مزایای دریافت ویزای ICT کانادا

مزایای بی‌شماری برای مهاجرت به کانادا از طریق ICT وجود دارد که این مزایا شامل حال کارگران و همین‌طور شرکت‌ها می‌شود و در این میان می‌توان به‌سادگی اقامت دائم این سرزمین را هم به دست آورد. مهاجرت درون شرکتی به کانادا برای کارگرانی که می‌خواهند شغلی در این کشور داشته باشند، بسیار مناسب است و مزایای متعددی برای آن‌ها دارد. در یک محیط درون شرکتی سازماندهی شده، کارگران می‌توانند از یادگیری تکنیک‌های مختلف و همکاری با گروه‌های جدید بهره‌مند شوند.

روشی برای اخذ اقامت دائم

یکی از ویژگی‌های روش ICT کانادا این است که به متقاضیان واجد شرایط مسیری برای اقامت دائم ارائه می‌دهد. درصورتی‌که متقاضی، ویزایی تحت این برنامه دریافت کند، می‌تواند از طریق برنامه‌های اکسپرس اینتری، برنامه نیروی متخصص فدرال یا کلاس تجربه کانادایی، واجد شرایط دریافت اقامت دائم شود. بااین‌حال، برای اعطای اقامت دائم از طریق طرح ICT متقاضی باید شرایط خاصی داشته باشد.

کمک به رشد اقتصادی

ویزای آی سی تی کانادا باعث کمک به رشد اقتصادی شرکت می‌شود و در نتیجه اقتصاد کانادا هم پیشرفت می‌کند. در واقع برنامه نقل‌وانتقال کارگران به این کشور به شرکت‌ها کمک می‌کند تا کسب‌وکار خود را در خارج از کشور گسترش دهند. علاوه بر این روش باعث ایجاد مشاغل جدیدی در این کشور می‌شود.

ایجاد منفعت برای اعضای خانواده

کسانی که با ویزای کار انتقال درون شرکتی کانادا به این کشور مهاجرت می‌کنند، می‌توانند اعضای خانواده را هم همراه خود به این سرزمین بیاورند. متقاضیان اصلی در برنامه ICT می‌توانند برای اعضای خانواده اپن ورک پرمیت دریافت کنند. همچنین این امکان برای فرزندان آن‌ها وجود دارد که بدون نیاز به اخذ ویزای تحصیلی، در دانشگاه‌های کانادا تحصیل کنند. بهره‌مندی از خدمات بهداشتی از دیگر مزایای در نظر گرفته شده برای اعضای خانواده کارمندانی است که با این روش در این کشور مشغول به کار می‌شوند.

فرایند سریع مهاجرتی

روند سریع برنامه انتقال درون شرکتی کانادا به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد که به‌سرعت و به‌راحتی کارمندان خود را به کانادا منتقل کنند که از مزایای مهم برنامه ICT به شمار می‌رود. درخواست‌های مربوط به اخذ مجوز ICT معمولاً در ۲ تا ۱۰ هفته بررسی می‌شوند که سریع‌تر از اکثر طرح‌های مهاجرتی دیگر کانادا است. این موضوع ممکن است برای شرکت‌هایی در این کشور که نیازمند استخدام فوری نیروی کار هستند، بسیار مفید باشد.

کارکنان واجد شرایط و آموزش‌دیده

با استفاده از این برنامه سازمان‌ها و شرکت‌های این کشور می‌توانند نیروها و متخصصان بسیار ماهر را استخدام کنند. این موضوع برای کارکنان و شرکت‌ها مزایای زیادی به همراه دارد. همین‌طور کارگران با کار در این شرکت‌ها می‌توانند به پیشرفته‌های شغلی و شخصی دست یابند. ویزای کار ICT کانادا همین‌طور باعث افزایش اعتمادبه‌نفس و وفاداری کارگران می‌شود.

 • سلامت و تندرستی: این کار باید سلامت جسمی و روانی جامعه را در سراسر کانادا یا در مناطق خاص بهبود بخشد و به رفاه کلی جمعیت کانادا کمک می‌کند.
 • تبادل دانش و تبادل فرهنگ: حضور اتباع کشورهای خارجی فرصتی مناسب برای تبادل فرهنگی و دانش میان اعضای جامعه خواهد شد.
 • استفاده از تجربه کاری: استفاده از تجربه کاری باعث ایجاد منفعت اقتصادی برای شهروندان کانادایی می‌شود.
ict

انواع ویزای کار ICT کانادا

ویزای کار انتقال درون شرکتی کانادا شامل سه نوع مختلف می‌شود که به‌صورت مدیران اجرایی، مدیران ارشد و نیروهای متخصص است.

مدیران اجرایی

برای اینکه شخص جزو مدیران اجرایی به شمار برود، باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • متقاضی باید مدیریت یک سازمان یا بخشی از آن را برعهده داشته باشد.
 • هدف‌های سازمان باید توسط این فرد مشخص شود.
 • این فرد باید دستورات کلی را از یک فرد با سمت بالاتر مانند هیئت‌مدیره دریافت کند.

مدیر ارشد

شخصی که به‌عنوان مدیر ارشد معرفی می‌شود، باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • کسانی که وظیفه مدیریت یک سازمان یا بخشی از آن را برعهده دارند، جزو مدیران شرکت به شمار می‌روند.
 • افرادی که وظیفه آن‌ها نظارت بر سایر کارمندان است.
 • این اشخاص می‌توانند کارمندان را استخدام یا اخراج کنند.
 • نظارت بر عملکرد کارکنان دیگر برعهده آن‌ها است.

نیروی متخصص

افرادی که به‌عنوان کارگر متخصص در برنامه انتقال درون شرکتی کانادا شناخته می‌شوند باید دانش کافی در موقعیت شغلی خود داشته باشند. در این حالت شخص باید اطلاعات کافی درباره خدمات مربوط به سازمان خود داشته باشد. علاوه بر این فرد باید درباره خدماتی که در شرکت کانادایی ارائه می‌شود، هم اطلاعات کافی داشته باشد.

تفاوت ICT و LMIA در چیست؟

 LMIAدر واقع اجازه‌ای است که کارفرما برای استخدام فرد از خارج از کانادا نیاز دارد. این موضوع نشان می‌دهد که برای این شغل شهروند کانادایی وجود ندارد. اما برای تفاوت این دو باید گفت که کسی که ویزای ICT این کشور را دریافت می‌کند، نیازی به کسب مجوز LMIA ندارد و در نتیجه سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف به‌راحتی می‌توانند کارمند خارجی را استخدام کنند.

شرایط دریافت ویزای ICT کانادا برای شرکت ها

شرکت‌هایی که میخواهند ویزای ICT کانادا دریافت کنند، باید شرایط زیر را فراهم کنند:

 • نشانی سازمان یا شرکت در کانادا معین باشد.
 • شرکتی که در کشور مبدأ است، باید یک الی سه سال پیش در این سرزمین تأسیس شده باشد.
 • شرکتی که قصد توسعه کسب‌وکار خود را دارد، باید مشکل مالی نداشته باشد و بتواند از کارمندان خود در خارج از کشور پشتیبانی کند.
 • دو شرکت باید با یکدیگر در تعامل و ارتباط باشند.
 • فعالیت‌های شرکت در کانادا باید تداوم داشته باشد و موجب اشتغال‌زایی برای شهروندان این کشور شود.
 • سازمان مربوط باید بتواند از پس هزینه‌های مالی مختلف بربیاید.
 • شرکتی که در این کشور است، باید نیاز به یک مدیر اجرایی داشته باشد.

شرایط اخذ ویزای ICT کانادا برای کارمندان شرکت ها

همان‌طور که پیش‌تر هم به آن اشاره کردیم، هر یک از کارمندان شرکت‌ها باید برای دریافت ویزای ICT کانادا شرایط مختلفی داشته باشند که شامل موارد زیر می‌شوند:

 • کارمندانی که به کانادا منتقل می‌شوند، باید تقریباً یک سال در یک شرکت خارجی کارکرده باشند.
 • کارمندی که با ویزای کار ICT کانادا به این کشور منتقل می‌شود، باید وظیفه یکسانی با کار خود در کشور مبدأ داشته باشد.
 • وظیفه شغلی فرد باید جزو موارد زیر باشد:
 • مدیر اجرایی: مسئولیت شرکت بر عهده وی باشد.
 • مدیر ارشد: بخشی از سازمان را مدیریت کند و بتواند بر فعالیت سایر کارمندان نظارت کند.
 • نیروی کار متخصص: دانش کافی درباره شغل خود داشته باشد.
ict کانادا چیست

مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق ICT

مدارکی که لازم است برای مهاجرت به کانادا از طریق ICT ارائه شود، عبارت‌اند از:

 • مدارکی مبنی بر اینکه فرد هم اکنون در شرکت اصلی مشغول به کار است و تمایل دارد تا در شعبه‌ای از این شرکت یا سازمانی مربوط به آن در کانادا کار کند.
 • فرد باید اسنادی نشان دهد که هم اکنون توسط یک شرکت کانادایی در یک شغل مشابه با شرکت اصلی استخدام شده است.
 • موقعیت فعلی فرد به‌عنوان مدیر اجرایی، ارشد یا نیروی متخصص مشخص شود.
 • چنانچه فرد به‌عنوان متخصص استخدام شود، باید مدارکی مبنی بر مهارت خود را ارائه دهد.
 • مشخص‌کردن مدت زمانی که قرار است، فرد در کانادا اقامت کند.
 • مدارکی در خصوص رابطه میان شرکت اصلی و شرکتی که در کانادا فعالیت می‌کند، ارائه دهد.

مدرک زبان مورد نیاز برای اخذ ویزای ICT کانادا

جالب است که بدانید برای اینکه بتوانید ویزای ICT کانادا را دریافت کنید نیازی به هیچ‌گونه مدرک زبان نیست. اگرچه کسانی که قصد دارند به‌عنوان افراد متخصص در این کشور کار کنند، باید دانش زبانی داشته باشند. در این حالت معمولاً باید CLB4 داشته باشید، اما اگر فردی بخواهد اقامت دائم کانادا را دریافت کند، باید مدرک آیلتس شش داشته باشد.

مراحل درخواست ویزای ICT کانادا

کسانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، باید برای دریافت ویزای ICT کانادا ابتدا به سایت اداره مهاجرت این کشور مراجعه کنند. سپس باید به ترتیب موارد زیر را انتخاب کنند:

 1.  work
 2.  Get a work permit
 3.  Temporary workers
 4.  Apply for a work permit

سپس فرد باید برای خود یک حساب کاربری بسازد و در میان گزینه‌های مختلف ویزای کار کانادا، گزینه ICT را انتخاب کند. بعد از آن نوبت به پرکردن فرم‌های لازم می‌رسد که باید آن‌ها از داخل اپلیکیشن تهیه و امضا کند. سپس باید مدارکی که جمع‌آوری کرده‌اید، را در بخشی که در اپلیکیشن مشخص شده است، بارگذاری کنید، در ادامه این مراحل، متقاضی باید هزینه اپلیکیشن فی را پرداخت کند و سپس باید وقت سفارت کانادا را برای انگشت‌نگاری بگیرد.

تمکن مالی لازم برای دریافت ویزای ICT کانادا

یکی از مواردی که هنگام درخواست ویزای ICT کانادا باید آن را در نظر بگیرید داشتن تمکن مالی است. در واقع فرد باید پول کافی برای زندگی در این کشور و همین‌طور گسترش تجارت خود را داشته باشد.

تمکن مالی برای هزینه زندگی در کانادا

برای حساب‌کردن میزان تمکن مالی معمولاً از معیاری به اسم لایکو استفاده می‌کنند. در کانادا برای اینکه میزان خط فقر در شهرهای کم‌جمعیت را حساب کنند، از معیاری به اسم لایکو استفاده می‌کنند. بر اساس این معیار چنانچه درآمد فرد از این معیار کمتر باشد. فرد زیر خط فقر به شمار می‌رود. پس فردی که قصد مهاجرت به کانادا را دارد، باید حداقل به‌اندازه دوازده ماه لایکو تمکن مالی نشان دهد. توجه داشته باشید که این میزان پول باید در حساب متقاضی اصلی یا همسر وی باشد.

اعضای خانواده

تمکن مالی به دلار کانادا

یک نفر

26.620 دلار

دو نفر

33.140 دلار

سه نفر

40.742 دلار

چهار نفر

49.466 دلار

تمکن مالی برای سرمایه‌گذاری در کانادا

میزان تمکنی که فرد باید ارائه بدهد کاملاً بستگی به کسب‌وکاری دارد که قرار است در کانادا آن را شروع کنید که این میزان به فرد اطلاع داده می‌شود. به‌طورکلی می‌توان از روش‌های زیر برای اثبات تمکن مالی استفاده کرد:

 • نامه از طرف بانک به همراه گردش حساب سه‌ماهه
 • نامه تمکن مالی و گردش حساب یک‌ماهه از حساب‌های بانکی کوتاه‌مدت
 • نامه تمکن مالی بر اساس حساب‌های بلندمدت
 • تمکن مالی از حساب ارزی
 • نامه تمکن مالی از طریق ارزیابی ملک

هزینه دریافت ویزای کار ICT کانادا

هزینه رسیدگی به درخواست ویزای ICT کانادا ۶۸۰۰ دلار کانادا است. در این میان برای هر یک از افراد اضافه ۸۰۰ دلار کانادا دریافت می‌شود و اگر بخواهید، مجوز ورک پرمیت کانادا یا اجازه تحصیل را برای همسر خود دریافت کنید، هزینه درخواست تا هزار دلار خواهد بود. این هزینه‌ها شامل هزینه‌های دولتی و بیومتریک می‌شوند، اما هزینه‌های مربوط به ارسال پیک، هزینه ترجمه، هزینه اسناد رسمی، معاینه پزشکی و گواهی سلامت در نظر گرفته نشده است. به‌طورکلی هزینه‌های این ویزای کانادا به‌صورت زیر است:

هزینه بررسی کارفرما

230 دلار کانادا

هزینه ویزای ورک پرمیت کانادا

155 دلار کانادا

هزینه انگشت‌نگاری

85 الی 170 دلار کانادا

هزینه اجازه کار برای همسر

1000 دلار کانادا

هزینه اجازه تحصیل

1000 دلار کانادا

مدت زمان رسیدگی به ورک پرمیت و ICT کانادا

این برنامه در واقع جزوی از ویزای کار IMP کانادا است و یکی از مسیرهای مشهور مهاجرتی برای متقاضیان واجد شرایط به شمار می‌رود. لازم به ذکر است که ازآنجاکه ایران با کانادا قرارداد تجارت آزاد ندارد، در نتیجه کسب‌وکارهایی که در کشور ما هستند، باید به کانادا ثابت کنند که برای آن‌ها مزایای مالی خواهند داشت. از طرف دیگر انتقال کارمندان بامهارت به این کشور باعث می‌شود تا آن‌ها بتوانند دانش و اطلاعات خود را در اختیار این سازمان‌ها قرار دهند.

در این میان احتمالاً کنجکاو هستید که بدانید زمان پردازش ویزای ICT کانادا چقدر طول می‌کشد؟ دراین‌خصوص باید گفت که زمان این پروسه معمولاً از چهار هفته تا دوازده هفته خواهد بود.

مدت زمان اعتبار ویزای ICT کانادا

این ویزا معمولاً به‌صورت یک الی دوساله به فرد ارائه می‌شود. اما اگر شرکت فرد تازه‌تأسیس باشد، احتمالاً افسران سفارت تنها ویزای یک‌ساله صادر می‌کنند. در این میان اعتبار ویزا برای مدیران تا هفت سال و برای نیروهای متخصص تا پنج سال در نظر گرفته شده است.

تمدید ویزای کار ICT کانادا

امکان تمدید اعتبار ویزای ICT کانادا برای متقاضیان وجود دارد، اما باید این مدارک را آماده کنید:

 • مدرکی که ارتباط میان شرکت اصلی و شرکت کانادایی را ثابت کند.
 • دفتری که در کانادا است، باید در یک سال اخیر فعالیت مناسبی داشته باشد.
 • مدرکی که نشان دهد، دفتری که در این سرزمین است، کارمندان خود را استخدام کرده باشد.

شرکت های استارتاپی در برنامه ICT کانادا

در کشور کانادا این امکان برای شهروندان خارجی فراهم شده است تا شرکت استارت‌آپی را در این کشور راه‌اندازی کنند که جزوی از برنامه ICT خواهد بود.

درباره شرکت‌های استارت‌آپ

این گونه شرکت‌ها معمولاً زمان زیادی از تأسیس آن‌ها نگذشته است. مزیت این شرکت‌ها این است که الزامی به رعایت شرط تجارت فعال ندارند. در این حالت کارکنان متخصص این شرکت‌ها می‌توانند، بعد از مدتی به کانادا وارد شوند تا بتوانند کسب‌وکار خود را در آن جا آغاز کنند و گسترش دهند.

البته کسانی که قصد دارند تا از این روش اقدام کنند، باید پیش از رفتن به کانادا طرح تجارتی خود را آماده کرده و آن را سازمان‌دهی کنند. همین‌طور شخص باید یک جاب آفر کانادا هم دریافت کند و شرکت کارفرمای کانادایی باید دارای شماره تجاری CRA باشد.

دلایل ریجکت شدن ویزای ICT کانادا

همیشه دلایلی برای نگرانی از جهت ریجکت‌شدن بین متقاضیان دریافت ویزای ICT کانادا و دیگر روش‌های مهاجرتی وجود دارد، به همین دلیل در ادامه چندین دلیل برای ردشدن درخواست شما را بررسی می‌کنیم تا به این صورت بتوان خطر ریجکت‌شدن را کاهش داد.

تمکن مالی ناکافی

یکی از مهم‌ترین دلایل ردشدن درخواست شما کمبود تمکن مالی یا به‌عبارت‌دیگر ناکافی بودن مبلغی است که به سفارت ارائه می‌دهید. اداره مهاجرت کانادا باید مطمئن شود که شما هزینه‌های کافی در طول زندگی در کانادا را خواهید داشت. از طرف دیگر ارائه مدارک بانکی و اسناد تمکن مالی معتبر ضروری است. در این میان کسانی که همراه با خانواده هستند، باید تمکن مالی بیشتری را ارائه دهند.

عدم ارائه مدارک معتبر

از دیگر دلایل ریجکتی می‌توان به عدم ارائه مدارک کافی یا مدارک جعلی اشاره کرد که این اسناد شامل همه مدارک هویتی، مالی و فرم‌های مورد نیاز می‌شوند. در این مدارک شخص باید نامه قرارداد و وضعیت حساب بانکی خود را هم‌نشان دهد.

دلایل ضعیف برای بازگشت به کشور

دلایل ناکافی برای بازگشت به ایران باعث ریجکتی شما می‌شود. اداره مهاجرت باید مطمئن شود که شما دلایل قوی برای بازگشت به خانه خود را دارید و بیش‌تر از مدت زمان ویزای خود در کانادا نخواهید ماند. برای اینکه ثابت کنید به کشور خود باز می‌گردید، می‌توانید مدارکی مانند زیر را ارائه دهید:

 • تاریخچه سفرهای قبلی خود به کانادا را نشان دهید.
 • نامه‌ای از شرکت اصلی که نشان‌دهنده شغل ثابت شما در سازمان باشد.
 • مدارکی که ثابت کند در کشور اصلی خود دارای املاکی هستید.
 • نشان‌دادن تای قوی و وابستگی به اعضای خانواده، همسر و فرزندان
 • ثابت کنید که بعد از بازگشت از کانادا قصد تحصیل در کشور خود را دارید.
 • برخوردار نبودن از استانداردهای مختلف
 • متقاضی که برای ویزای ICT کانادا درخواست می‌دهد، باید از سلامت کامل جسمی برخوردار باشد و هیچ سوءپیشینه‌ای هم نداشته باشد. در این حالت فرد باید یک گواهی سلامت از پزشک به همراه نامه عدم سوءپیشینه ارائه دهد.

سایر دلایل

در کنار همه مواردی که گفته شود، ممکن است دلایل دیگری هم باعث ریجکت‌شدن درخواست شما بشود که از آن‌ها می‌توان به عدم موفقیت در مصاحبه، نامناسب‌بودن شرایط یکی از اعضای خانواده برای دولت کانادا یا نداشتن دانش زبانی مناسب اشاره کرد.

ویزای ICT کانادا

اخذ اقامت دائم از طریق برنامه ICT کانادا

اخذ این ویزا به‌تنهایی باعث کسب اقامت دائم کانادا نمی‌شود و شخص باید بعد از اینکه به‌وسیله روش ICT به کانادا مهاجرت کرد، از طریق روش‌های دیگر برای به‌دست‌آوردن اقامت دائم خود اقدام کند که در ادامه به توضیح یکی از این روش‌ها خواهیم پرداخت.

برنامه اکسپرس اینتری

فردی که از طریق ویزای ICT کانادا به این کشور وارد می‌شود، بعد از یک سال تجربه کافی را به دست می‌آورد و می‌تواند در برنامه اکسپرس اینتری شرکت کند. تجربه کار کانادایی یکی از بخش‌های این برنامه است که برای کسانی مناسب است که دارای تجربه کاری در این کشور هستند، شخص از این طریق می‌تواند ۳۵ امتیاز به دست آورد و هرچه سال‌های کار وی در کانادا افزایش یابد، امتیاز او هم بیشتر می‌شود.

خدمات دریافت ویزای ICT کانادا آژانس سبزینه

در این مقاله به طور کامل درباره روش‌های اخذ ویزای ICT کانادا صحبت کردیم؛ اما همان‌طور که متوجه شدید، این روش ممکن است با پیچیدگی‌ها و چالش‌هایی روبه‌رو باشد که تنها یک فرد باتجربه و متخصص می‌تواند از عهده آن بربیاید تا متقاضی در مسیری کاملاً درست پیش برود و ویزای خود را دریافت کند.

آژانس سبزینه با برخورداری از بهترین مشاوران مهاجرتی همواره تلاش می‌کند تا چالش‌ها و مشکلات مسیر را به حداقل برساند و متقاضیان را در این امر یاری دهد. کارشناسان این مؤسسه با تمام مفاهیمی مانند سرمایه گذاری در کانادا یا با نحوه جاب آفر در این کشور آشنا هستند و در تمام مراحل این مسیر در کنار شما خواهند بود. همین‌طور مشاوران این شرکت قادرند تا به‌درستی شرایط هر متقاضی را بررسی کرده و بهترین روش مهاجرتی را به وی پیشنهاد دهند.

جمع‌بندی

یکی از بهترین مجوزهای کاری در کانادا شامل ویزای ICT کانادا می‌شود. در این حالت فرد نیازی به دریافت LMIA ندارد و می‌تواند به شرکتی وابسته به شرکت اصلی در کانادا منتقل شود. البته باید شرایط خاصی داشته باشد که در این مقاله به طور کامل درباره آن توضیح دادیم.

این صفحه را به اشتراک بگذاریم:
 91  |
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تجربیات و سوالات خود در مورد مطالب این صفحه را با ما به اشتراک بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی سوالات پاسخ خواهند داد.

ContantUs مشاوره رایگان